DAC AOC
Optische zendontvangers
DAC AOC
spandoek2
vorige pijl
volgende pijl

Producttoepassingen van Ascentoptics

De populaire producten van AscentOptics

Optische zendontvangers

200G QSFP56-DD

200G QSFP28-DD

200G QSFP28-DD Upgrade uw netwerk met 200G QSFP28-DD van Ascentoptics!...

200G QSFP56

200G QSFP56

200G QSFP56 Krijg snelle connectiviteit met 200G QSFP56-modules van...

400G OSFP-zendontvanger

400GOSFP

400G OSFP Ervaar 400G OSFP van Ascentoptics: geavanceerde connectiviteit! Ervaring...

400G QSFP112

400G QSFP112

400G QSFP112 Upgrade uw netwerk met Ascentoptics' hoogwaardige 400G QSFP112...

DAC AOC

200G QSFP28-DD AOC-1

200G QSFP28-DD AOC

200G QSFP28-DD AOC Upgrade uw netwerk met onze 200G QSFP28-DD...

200G QSFP28-DD DAC

200G QSFP28-DD DAC

200G QSFP28-DD DAC Upgrade uw netwerk met onze 200G QSFP28-DD...

200G QSFP56 AOC

200G QSFP56 AOC

200G QSFP56 AOC Upgrade uw netwerk met onze 200G QSFP56...

200G QSFP56 DAC

200G QSFP56 DAC

200G QSFP56 DAC Ervaar 200G QSFP56 DAC van Ascentoptics: geavanceerde...

400G OSFP-AOC

400G OSFP-AOC

400G OSFP AOC Upgrade uw netwerk met hoogwaardige 400G OSFP...

400G OSFP-DAC

400G OSFP-DAC

400G OSFP DAC-upgrade naar snelle 400G-gegevensoverdracht met...

400G QSFP112 AOC

400G QSFP112 AOC

400G QSFP112 AOC Upgrade uw netwerk met het beste: 400G...

400G QSFP112 DAC

400G QSFP112 DAC

400G QSFP112 DAC Upgrade uw netwerk met hoogwaardige 400G QSFP112...

Over ons

Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie

Hoogwaardige glasvezelmodules met 3 jaar garantie. Onze modules zijn uitvoerig getest en maken gebruik van eersteklas componenten. Gratis technische ondersteuning beschikbaar. Vertrouw op onze toewijding aan kwaliteit, betrouwbaarheid en klanttevredenheid.

0
14 jaar industrie
0
Productiebasis 50000
0
Geëxporteerd meer dan 50 landen

NIEUWS & EVENEMENT

Sflow versus Netflow

Sflow versus Netflow

Wat is het verschil tussen sflow en netflow? Verschillen in...

MTP versus MPO

MTP versus MPO

Wat is het verschil tussen MTP- en MPO-kabels? Kabel...

Scroll naar boven