200G QSFP28-DD AOC

Upgrade uw netwerk met onze 200G QSFP28-DD AOC!

Ben jij klaar om jouw netwerk naar een hoger niveau te tillen? Zoek niet verder dan Ascentoptics, de vertrouwde groothandel in hoogwaardige netwerkoplossingen. Met onze 200G QSFP28-DD AOCkunt u razendsnelle gegevensoverdracht, naadloze connectiviteit en verbeterde netwerkbetrouwbaarheid realiseren. Zeg vaarwel tegen latentieproblemen en maximaliseer het potentieel van uw netwerk. Bij Ascentoptics zijn we er trots op dat we onze klanten superieure producten tegen concurrerende prijzen kunnen bieden. Neem vandaag nog contact met ons op voor informatie over onze tijdelijke aanbieding voor de 200G QSFP28-DD AOC.

  • Introductie van 200G QSFP28-DD AOC van AscentOptics

    Introductie van 200G QSFP28-DD AOC van AscentOptics

• AscentOptics' 200G QSFP28-DD AOC assemblages bieden energiezuinige connectiviteit en zijn ideaal voor datacenter- en HPC-opslagnetwerktoepassingen.
• De geavanceerde assemblages beschikken over dubbele glasvezelkanalen en werken met een datasnelheid van 25,78125 Gbps met een totale bandbreedte van maximaal 200 Gb/s.
• Deze AOC's zijn compatibel met IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 en QSFP28-DD MSA-standaarden en hebben een lengtelimiet van 100 meter via OM3/OM4 multi-mode glasvezel.
• Onze 200G QSFP28-DD AOC's leveren topkwaliteit en bieden superieure prestaties en compatibiliteit voor eindgebruikers en systeemontwerpers.

200G QSFP28-DD AOC

200G QSFP28-DD AOC-serie

Onderdeelnr.BeschrijvingSpecificaties
DatasnelheidLengteVezelkabelPassief Actief
QDD-200G-AOCxxM200G QSFP28-DD actieve optische kabel, xx meter200 G/psxxmOM3Actief
QDD-200G-AOC1M200G QSFP28-DD actieve optische kabel, 1 meter200 G/ps1mOM3Actief
QDD-200G-AOC3M200G QSFP28-DD actieve optische kabel, 3 meter200 G/ps3mOM3Actief
QDD-200G-AOC5M200G QSFP28-DD actieve optische kabel, 5 meter200 G/ps5mOM3Actief
QDD-200G-AOC7M200G QSFP28-DD actieve optische kabel, 7 meter200 G/ps7mOM3Actief
QDD-200G-AOC10M200G QSFP28-DD actieve optische kabel, 10 meter200 G/ps10mOM3Actief
QDD-200G-AOC15M200G QSFP28-DD actieve optische kabel, 15 meter200 G/ps15mOM3Actief
QDD-200G-AOC20M200G QSFP28-DD actieve optische kabel, 20 meter200 G/ps20mOM3Actief

Elke rij vertegenwoordigt een ander model van de 200G QSFP28-DD actieve optische kabel. De attributen zoals onderdeelnummer, beschrijving, datasnelheid, lengte, glasvezelkabel en of deze passief of actief is, worden verstrekt.

Waarom kiezen voor onze 200G QSFP28-DD AOC
  • Introductie van 200G QSFP28-DD AOC van AscentOptics

    Waarom kiezen voor onze 200G QSFP28-DD AOC

• Ons 200G QSFP28-DD AOC biedt snelle communicatie tot 200 Gigabit per seconde.
• Het product kan gegevens verzenden over lange afstanden, tot wel 100 meter.
• Deze actieve optische kabel heeft een laag stroomverbruik en is plug-and-play-compatibel met meerdere fabrikanten.
• Het is kosteneffectief en helpt de bedrijfskosten van uw datacenter te verlagen.
• Ons product biedt een uitstekende oplossing voor al uw datacenterbehoeften.

Gerelateerde productaanbeveling

200G QSFP28-DD actieve optische kabel: superieure prestaties en snelheid voor netwerken met hoge bandbreedte

Deze gids is bedoeld voor een breed publiek. Of u nu een IT-expert, een tech-liefhebber of gewoon nieuwsgierig bent naar de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van datacommunicatiesystemen, deze gids belooft u te informeren. Het zal de complexiteit van de 200G QSFP28-DD actieve optische kabel ontrafelen, waardoor u de kennis krijgt die nodig is om door de snel evoluerende wereld van digitale connectiviteit te navigeren.

Inleiding tot 200G QSFP28-DD AOC

Inleiding tot 200G QSFP28-DD AOC

Overzicht actieve optische kabel (AOC).

Actieve optische kabel (AOC) is een type bekabelingstechnologie waarbij gebruik wordt gemaakt van optische vezels, elektrische zendontvangers en optische zenders en ontvangers om de kabelprestaties te verbeteren. Traditionele koperkabels worden in AOC's vervangen door snelle optische vezels, waardoor gegevens over langere afstanden kunnen worden verzonden met minder verlies en interferentie.

Voordelen van actieve optische kabel

AOC's bieden verschillende belangrijke voordelen ten opzichte van conventionele koperkabels. Ze zijn lichter en dunner, waardoor ze eenvoudiger te installeren en te beheren zijn in datacenters. AOC's zijn immuun voor elektromagnetische interferentie (EMI), waardoor een stabiele en betrouwbare gegevensoverdracht wordt gegarandeerd. Ze ondersteunen ook hogere datasnelheden over lange afstanden, waardoor ze ideaal zijn voor toepassingen met hoge bandbreedte.

Toepassingen van actieve optische kabel

Actieve optische kabels worden veelvuldig gebruikt in diverse hogesnelheidsnetwerktoepassingen. Ze worden vaak ingezet in datacenters, krachtige computernetwerken, bedrijfsnetwerkopslagsystemen en telecommunicatie. Met de snelle ontwikkeling van cloud computing en big data wordt verwacht dat de vraag naar AOC's in scenario's voor gegevensoverdracht met hoge snelheid en hoge capaciteit aanzienlijk zal stijgen.

200G QSFP28-DD AOC begrijpen

200G QSFP28-DD AOC begrijpen

De 200G QSFP28-DD AOC, ook bekend als de 200G Quad Small Form-Factor Pluggable Double Density Active Optical Cable, is een geavanceerde oplossing die is ontworpen om tegemoet te komen aan de hoge bandbreedte-eisen van de volgende generatie netwerken. Deze technologie maakt gebruik van de voordelen van AOC en verbetert deze zodat ze geschikt zijn voor scenario's voor gegevensoverdracht met hoge snelheid en hoge capaciteit.

Wat is 200G QSFP28-DD AOC?

De 200G QSFP28-DD AOC is een hogesnelheidsverbindingsoplossing die de dichtheid van standaard QSFP-poorten verdubbelt door een elektrische interface met acht rijstroken te integreren, waardoor superieure prestaties worden geboden in datacenterinfrastructuren. Dit vertaalt zich in een verdubbelde poortdichtheid, waarmee tegemoet wordt gekomen aan de toenemende eisen voor hogere bandbreedte in datacenters.

Kenmerken en specificaties van 200G QSFP28-DD AOC

Deze snelle AOC wordt gekenmerkt door zijn superieure prestaties en ondersteunt een totale datasnelheid van 200 Gigabit per seconde. Het bevat de allernieuwste VCSEL-technologie en werkt via multimode glasvezel (MMF) met lengtes variërend van 1 meter tot 100 meter. De hot-pluggable QSFP28-DD-vormfactor maakt naadloze integratie met bestaande hardware mogelijk, waardoor flexibiliteit wordt geboden en de downtime wordt verminderd.

Voordelen van het gebruik van 200G QSFP28-DD AOC

Het gebruik van 200G QSFP28-DD AOC biedt verschillende opmerkelijke voordelen. Ten eerste komt het tegemoet aan de groeiende behoefte aan hoge snelheid en hoge capaciteit in datacenters, terwijl de kosteneffectiviteit behouden blijft. Ten tweede leiden de hoge havendichtheid en het lage energieverbruik tot lagere totale eigendomskosten (TCO). Bovendien zorgt het robuuste ontwerp voor een krachtige gegevensoverdracht, waardoor de netwerkefficiëntie en betrouwbaarheid worden verbeterd.

Vergelijking van 200G QSFP28-DD AOC met andere opties

Vergelijking van 200G QSFP28-DD AOC met andere opties

200G QSFP28-DD AOC versus QSFP-DD AOC

Terwijl zowel de 200G QSFP28-DD AOC als de QSFP-DD AOC snelle datatransmissie mogelijk maken, biedt de eerste een aanzienlijk voordeel met zijn verdubbelde poortdichtheid. Dankzij dit kenmerk kan de 200G QSFP28-DD AOC effectiever tegemoetkomen aan de groeiende bandbreedtebehoeften in datacenters. Het is echter essentieel op te merken dat beide opties robuuste prestaties en flexibele integratie met bestaande hardware bieden.

200G QSFP28-DD AOC versus 200G QSFP-DD AOC

Ter vergelijking: de 200G QSFP28-DD AOC en 200G QSFP-DD AOC bieden beide een enorme datasnelheid van 200 Gigabit per seconde. Het belangrijkste verschil ligt in de ontwerpindeling: de QSFP28-DD AOC gebruikt een elektrische interface met acht rijstroken, waardoor de poortdichtheid wordt verdubbeld, terwijl de QSFP-DD AOC een standaardformaat gebruikt. Dit ontwerpverschil maakt de QSFP28-DD AOC een ruimte-efficiëntere optie, die voldoet aan de toenemende eisen voor hogere bandbreedte in datacenters.

200G QSFP28-DD AOC versus breakout-kabels

Breakout-kabels bieden weliswaar flexibiliteit en kosteneffectiviteit, maar bieden mogelijk niet de hoge datasnelheid en poortdichtheid die 200G QSFP28-DD AOC biedt. Hoewel breakout-kabels hogesnelheidspoorten kunnen segmenteren in meerdere poorten met lagere snelheid, worden ze vaak beperkt door de lengte en het potentiële signaalverlies. Aan de andere kant zorgt de 200G QSFP28-DD AOC voor krachtige datatransmissie over langere afstanden, waardoor het een betrouwbaardere en efficiëntere keuze is voor datacenters.

Installatie en gebruik van 200G QSFP28-DD AOC

Installatie en gebruik van 200G QSFP28-DD AOC

De installatie en het gebruik van de 200G QSFP28-DD AOC zijn eenvoudig. Zorg ervoor dat het apparaat is uitgeschakeld voordat u met de installatie begint. Pak de QSFP28-DD AOC vast met uw duim en wijsvinger en lijn de module zorgvuldig uit met de sleuf in uw apparaat. Eenmaal uitgelijnd, plaatst u de module voorzichtig in de sleuf totdat deze vastklikt. Na de installatie kunt u het apparaat inschakelen en ervoor zorgen dat de module correct wordt herkend en functioneert.

Stapsgewijze handleiding voor het installeren van 200G QSFP28-DD AOC

  1. Schakel het apparaat uit voordat u het installatieproces start.
  2. Haal de QSFP28-DD AOC uit de beschermende behuizing.
  3. Lijn de QSFP28-DD AOC uit met de sleuf in het apparaat.
  4. Plaats de QSFP28-DD AOC voorzichtig in de sleuf totdat deze stevig op zijn plaats zit.
  5. Schakel het apparaat in en controleer of de QSFP28-DD AOC correct functioneert.

Tips voor correct gebruik van 200G QSFP28-DD AOC

Zorg ervoor dat het apparaat schoon en stofvrij is voordat u de QSFP28-DD AOC installeert. Ga voorzichtig om met de AOC-module om schade aan de componenten te voorkomen. Schakel het apparaat altijd uit voordat u de module plaatst of verwijdert. Controleer het systeem regelmatig om er zeker van te zijn dat het AOC correct en efficiënt werkt.

Veelvoorkomende problemen en probleemoplossing van 200G QSFP28-DD AOC

Als het apparaat de QSFP28-DD AOC niet herkent of niet correct functioneert, zorg er dan voor dat de module correct in de sleuf is geplaatst. Als de problemen aanhouden, probeer dan de module op een andere plaats te plaatsen of gebruik een aparte module om te bepalen of het probleem bij de locatie of bij de QSFP28-DD AOC ligt. Neem contact op met de technische ondersteuning als u het probleem niet kunt oplossen.

Conclusie

Conclusie

Laatste gedachten over 200G QSFP28-DD AOC

De 200G QSFP28-DD AOC is van cruciaal belang in snelle datacenters en biedt efficiënte, betrouwbare datatransmissie met hoge capaciteit. Naarmate de vraag naar datatransmissie blijft stijgen, zal de rol van deze technologie onmiskenbaar prominenter worden. Hoewel het absoluut noodzakelijk is om de installatie- en probleemoplossingsprocedures zorgvuldig te volgen voor optimale prestaties, maken het gebruiksgemak en de robuustheid van de AOC's ze tot een aantrekkelijke oplossing voor netwerkprofessionals.

Toekomstige trends in actieve optische kabeltechnologie

De actieve optische kabeltechnologie gaat een spannende toekomst tegemoet. Naarmate de behoefte aan data exponentieel groeit, wordt verwacht dat AOC’s zullen evolueren en zich zullen aanpassen om tegemoet te komen aan deze explosie in de datavraag. We anticiperen op ontwikkelingen op het gebied van hogere datatransmissiesnelheden, verbeterde energie-efficiëntie en verminderde latentie. Bovendien zullen de ontwikkelingen op het gebied van glasvezeltechnologieën AOC's waarschijnlijk betaalbaarder en toegankelijker maken om in te zetten, waardoor ze een steunpilaar worden in toekomstige datanetwerkomgevingen.

Referenties

1. https://www.fiber-optic-module.com/active-optical-cables-aocs/ 

2. https://www.fiberoptics4sale.com/active-optical-cables 

3. https://www.molex.com/en-us/products/connector-systems/product-lineup/active-optical-cables 

4. https://www.tek-tips.com/faqs.cfm?fid=6804 

5. https://www.cisco.com/c/en/us/solutions/collateral/data-center-virtualization/optical-networking/white_paper_c11-713845.html 

Neem contact op met AscentOptics

Contactformulierdemo

Veel Gestelde Vragen

A: QSFP28-DD staat voor Quad Small Form-factor Pluggable 28 Double Density. Het is een optische transceivermodule met hoge dichtheid die datasnelheden tot 200 Gbps ondersteunt.

A: Actieve optische kabels (AOC's) zijn ontworpen om gegevens over langere afstanden te verzenden dan traditionele koperen kabels. Ze bieden snelle, lage latentie en betrouwbare connectiviteit voor netwerken met hoge bandbreedte.

A: Het belangrijkste verschil tussen QSFP28-DD AOC en QSFP-DD AOC is het aantal datalanen. QSFP28-DD AOC integreert acht datalanen, terwijl QSFP-DD AOC er vier integreert.

A: Een 200G QSFP28-DD AOC ondersteunt een maximale gegevenssnelheid van 200 Gbps.

A: Een 200G QSFP28-DD AOC is compatibel met OM3- en OM4 multimode-vezels.

A: Een 200G QSFP28-DD AOC kan worden gebruikt voor breakout-toepassingen. Het kan een QSFP28-DD-poort omzetten in twee 100G-poorten.

A: Het maximale bereik van een 200G QSFP28-DD AOC is afhankelijk van het gebruikte type vezel. Met OM4-vezel kan het bereik oplopen tot 70 meter; met OM3-vezel, kan oplopen tot 100 meter.

A: De golflengte van een 200G QSFP28-DD AOC is 850 nm.

A: Een 200G QSFP28-DD AOC kan worden gebruikt met Dell netwerkapparatuur. Het is compatibel met verschillende Dell-switches en routers die QSFP28-DD-interfaces ondersteunen.

A: Ja, 200G QSFP28-DD AOC's zijn hot-swappable, wat betekent dat ze in een draaiend systeem kunnen worden geplaatst of verwijderd zonder enige verstoring van het netwerk te veroorzaken.

FAQ
200G QSFP28-DD AOC-expert
OEM-diensten
Scroll naar boven
Contactformulierdemo