200G QSFP28-DD Breakout-AOC

Upgrade uw netwerk met de nieuwste 200G QSFP28-DD Breakout AOC

Upgrade uw netwerkinfrastructuur met de geavanceerde 200G QSFP28-DD Breakout AOC van Ascentoptics, uw vertrouwde leverancier uit China. Ervaar razendsnelle gegevensoverdracht, grotere bandbreedte en verbeterde efficiëntie. Deze baanbrekende technologie zorgt voor naadloze connectiviteit en snellere gegevensoverdracht tussen apparaten, waardoor de netwerkprestaties en productiviteit worden geoptimaliseerd. Mis deze kans niet om uw netwerkmogelijkheden te verbeteren. Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie en profiteer van dit exclusieve aanbod.

  • SVG

    Introductie van 200G QSFP28-DD Breakout AOC van AscentOptics

• AscentOptics' 200G QSFP28-DD Breakout-AOC is een kosteneffectieve, hoogwaardige actieve optische splitterkabel ontworpen voor 200G/2x100G Ethernet- en InfiniBand EDR-toepassingen.
• Het voldoet aan de QSFP28- en QSFP-DD MSA-specificaties en biedt connectiviteit tussen één systeemeenheid met een 200Gb/s QSFP-DD-connector en twee afzonderlijke 100Gb/s QSFP28-connectoren.
• Deze kabel verzendt 8 25 G NRZ-datasignalen van het enkele QSFP-DD-uiteinde naar twee QSFP28-uiteinden, die elk 4 25 G NRZ-signalen bedienen.
• Deze oplossingen zorgen voor een efficiënt stroomverbruik in datacenters, HPC-netwerken en opslagsystemen en bieden tegelijkertijd een grotere poortbandbreedte, dichtheid, configureerbaarheid en mogelijkheden voor kostenbesparing.

200G QSFP28-DD Breakout-AOC
200G QSFP28-DD Breakout-AOC

200G QSFP28-DD Breakout AOC-serie

Onderdeelnr.BeschrijvingDatasnelheidLengteVezelkabelPassief Actief
Q2Q28-200G-AOCxxM200G QSFP28-DD tot 2x100G QSFP28 Breakout AOCCable, xx meter200 G/psxxmOM3Actief
Q2Q28-200G-AOC1M200G QSFP28-DD tot 2x100G QSFP28 Breakout AOCCable, 1 meter200 G/ps1mOM3Actief
Q2Q28-200G-AOC3M200G QSFP28-DD tot 2x100G QSFP28 Breakout AOCCable, 3 meter200 G/ps3mOM3Actief
Q2Q28-200G-AOC5M200G QSFP28-DD tot 2x100G QSFP28 Breakout AOCCable, 5 meter200 G/ps5mOM3Actief
Q2Q28-200G-AOC7M200G QSFP28-DD tot 2x100G QSFP28 Breakout AOCCable, 7 meter200 G/ps7mOM3Actief
Q2Q28-200G-AOC10M200G QSFP28-DD tot 2x100G QSFP28 Breakout AOCCable, 10 meter200 G/ps10mOM3Actief
Q2Q28-200G-AOC15M200G QSFP28-DD tot 2x100G QSFP28 Breakout AOCCable, 15 meter200 G/ps15mOM3Actief
Q2Q28-200G-AOC20M200G QSFP28-DD tot 2x100G QSFP28 Breakout AOCCable, 20 meter200 G/ps20mOM3Actief

Elk van deze kabels gebruikt OM3-vezel optische technologie en werkt actief. De datasnelheid voor alle kabels bedraagt 200 Gigabit per seconde (200G/ps). Het belangrijkste verschil tussen deze producten ligt in hun lengte, die varieert van 1 meter tot 20 meter. Dit biedt een verscheidenheid aan opties om aan verschillende behoeften en vereisten te voldoen.

200G QSFP28-DD naar 2x 100G QSFP28 Breakout AOC-kabel, 15 meter
200G QSFP28-DD naar 2x 100G QSFP28 Breakout AOC-kabel, 15 meter
  • SVG

    Waarom kiezen voor onze 200G QSFP28-DD Breakout AOC

200G QSFP28-DD Breakout-AOC biedt een datasnelheid van 200 Gigabit per seconde, wat een snelle en efficiënte datatransmissie garandeert.
• Dankzij de breakout-functionaliteit kan een gekanaliseerde poort worden aangesloten op meerdere niet-gekanaliseerde of gekanaliseerde poorten.
• Voldoet aan de IEEE 802.3bj-, SFF-8679- en SFF-8636-standaarden voor compatibiliteit met een breed scala aan apparatuur.
• Hybride constructie verbetert de bandbreedteondersteuning en maakt snelle implementatie mogelijk.
• Eenvoudig gebruik en vervanging dankzij standaard QSFP28-DD-vormfactor en naleving van MSA-specificaties.

Gerelateerde productaanbeveling

200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel - Hoogwaardige optische oplossing

De 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel vertegenwoordigt een geavanceerde optische oplossing die is ontworpen om te voldoen aan de eisen van snelle netwerkomgevingen. Deze kabel is een cruciaal onderdeel van netwerkconnectiviteit en staat bekend om zijn hoge gegevensoverdrachtsnelheid, betrouwbaarheid en superieure prestaties. Door gebruik te maken van geavanceerde optische technologie maakt het efficiënte en naadloze gegevensoverdracht mogelijk, waardoor het een uitstekende keuze is voor datacenters en krachtige computernetwerken.

Overzicht van 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel

Overzicht van 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel

De 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout Active Optical Cable is een snelle interconnect-oplossing voor toepassingen met een kort bereik en hoge bandbreedte. Ontworpen met QSFP-DD (Quad Small Form-factor Pluggable Double Density) en QSFP28-connectoren, levert het een duizelingwekkende gegevenssnelheid van 200 Gigabit per seconde. Deze kabel biedt een superieur laag stroomverbruik, hoge poortdichtheid, uitstekende signaalintegriteit en essentiële functies voor moderne datacenters en krachtige computertoepassingen. Bovendien zorgt de mogelijkheid om in twee 100G QSFP28-uiteinden te breken voor extra flexibiliteit en schaalbaarheid, waardoor het ideaal is voor data-intensieve omgevingen waar efficiënte, betrouwbare datatransmissie van het grootste belang is.

Kenmerken van 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel

Kenmerken van 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel

Hoogwaardige optische oplossing

De 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel is een hoogwaardige optische oplossing vanwege zijn uitzonderlijke eigenschappen. Met zijn superieure ontwerp biedt deze kabel ongeëvenaarde prestaties bij snelle gegevensoverdracht. Het maakt gebruik van geavanceerde optische technologie en hoogwaardige materialen om consistente, betrouwbare prestaties bij extreme datasnelheden te garanderen. De gepatenteerde chipsettechnologie zorgt voor een laag stroomverbruik terwijl het hoogste niveau van signaalintegriteit behouden blijft. Bovendien vergroot de robuuste constructie van de kabel de duurzaamheid ervan, waardoor het een duurzame investering is voor datacenters en krachtige computernetwerken. Snelheid, betrouwbaarheid en efficiëntie maken het een topkeuze voor elke netwerkomgeving met hoge bandbreedte.

Compatibiliteit met 200G QSFP-DD en 2x100G QSFP28

Een van de belangrijkste voordelen van de 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel is de uitgebreide compatibiliteit. Het is ontworpen om feilloos te functioneren met 200G QSFP-DD en 2x100G QSFP28 connectoren, waardoor een naadloze integratie met de bestaande netwerkinfrastructuur wordt gegarandeerd. Deze brede compatibiliteit elimineert de noodzaak voor extra apparatuur of dure infrastructuurupgrades, waardoor het een kosteneffectieve oplossing is voor het verbeteren van de netwerkprestaties. Of u nu uw huidige netwerk uitbreidt of een nieuw netwerk bouwt, de compatibiliteit van deze actieve optische kabel zorgt ervoor dat hij zonder compatibiliteitsproblemen aan uw hogesnelheidsvereisten voor gegevensoverdracht kan voldoen.

Breakout-functionaliteit voor verbeterde connectiviteit

De breakout-functionaliteit van de 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 actieve optische kabel verbetert de connectiviteit binnen datacenters en netwerken aanzienlijk. Met deze functie kan het 200G-uiteinde worden opgesplitst in twee afzonderlijke 100G-verbindingen, waardoor de connectiviteitsopties worden verdubbeld. Het is handig als netwerkapparaten verschillende poortconfiguraties hebben, waardoor naadloze communicatie mogelijk wordt. De breakout-functionaliteit zorgt voor een optimaal gebruik van alle beschikbare poorten, waardoor de netwerkcapaciteit en efficiëntie worden gemaximaliseerd door het verbindingsproces te vereenvoudigen en een grotere veelzijdigheid te bieden.

Voordelen van 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel

Voordelen van 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel

Verbeterde datacenterconnectiviteit

De 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel verbetert de datacenterconnectiviteit dramatisch door snelle, betrouwbare verbindingen te bieden tussen servers, switches en andere netwerkapparaten. Het vermogen om met indrukwekkende snelheden te verzenden zorgt voor een snelle en efficiënte gegevensstroom, waardoor de latentie wordt verminderd en de algehele prestaties van het netwerk worden verbeterd. Bovendien minimaliseren de superieure signaalkwaliteit en integriteit het gegevensverlies, waardoor een nauwkeurige en betrouwbare gegevensoverdracht wordt gegarandeerd. Dit is met name voordelig in datacenters waar snelle, betrouwbare verbindingen van cruciaal belang zijn om het enorme volume aan gegevensstromen en de hoge prestatie-eisen van de applicaties die daarin draaien te ondersteunen.

Hoge dichtheid en ruimtebesparend ontwerp

De 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel is ontworpen met een configuratie met hoge dichtheid, waardoor aanzienlijke gegevensoverdracht binnen een compacte ruimte mogelijk is. Dit kenmerk zorgt ervoor dat datacenters meer verbindingen kunnen huisvesten en draagt bij aan een nette en georganiseerde netwerkconfiguratie. Het ruimtebesparende ontwerp verkleint de fysieke voetafdruk van de netwerkapparaten aanzienlijk, waardoor waardevolle ruimte vrijkomt voor andere essentiële componenten. Bijgevolg leidt dit ruimtebesparende ontwerp met hoge dichtheid tot een meer gestroomlijnde, efficiënte en gemakkelijk beheerbare datacenteromgeving.

Ondersteuning voor datasnelheden van 200 Gbps en 2x100 Gbps

Een van de opvallende kenmerken van de 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel is de ondersteuning voor datasnelheden van 200 Gbps en 2x100 Gbps. De mogelijkheid om gegevens met deze hoge snelheden te verzenden speelt een belangrijke rol bij het omgaan met de toenemende vraag naar bandbreedte in hedendaagse datacenters. Deze verhoogde capaciteit voor gegevensoverdracht zorgt voor een snelle, naadloze netwerkwerking, waardoor het een ideale keuze is voor gegevensintensieve toepassingen. Bovendien zorgt de ondersteuning voor hoge datasnelheden ervoor dat de kabel toekomstbestendig is, klaar om de vooruitgang en groei in netwerktechnologie te accommoderen.

Installatie en gebruik van 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel

Installatie en gebruik van 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel

Stap-voor-stap handleiding voor installatie

  1. Voorbereiden op installatie: Zorg er eerst voor dat u over alle benodigde componenten beschikt, inclusief de 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel, compatibele netwerkapparaten en de gebruikershandleiding van uw netwerkapparaat.
  2. Apparaten uitschakelen: Schakel vóór de installatie alle netwerkapparaten uit waarop de 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel zal worden aangesloten. Deze veiligheidsmaatregel is van cruciaal belang om mogelijke elektrische kortsluitingen te voorkomen.
  3. Sluit het QSFP-DD-uiteinde aan: Houd de kabel vast bij de QSFP-DD-connector met de optische boring naar boven gericht. Steek de kabel in de QSFP-DD-poort op het netwerkapparaat totdat deze op zijn plaats klikt.
  4. Sluit de QSFP28-uiteinden aan: Houd op dezelfde manier de kabel vast bij de QSFP28-connectoren en steek ze in de respectievelijke QSFP28-poorten op het netwerkapparaat totdat ze op hun plaats klikken.
  5. Apparaten inschakelen: Schakel uw netwerkapparaten in nadat u zich ervan heeft verzekerd dat alle verbindingen veilig zijn. De apparaten moeten de relatie automatisch detecteren en tot stand brengen.
  6. Verbinding verifiëren: Controleer de statusindicatoren van het netwerkapparaat om een succesvolle verbinding te bevestigen. Als de apparaten de relatie- of connectiviteitsproblemen niet herkennen, controleer dan uw verbindingen opnieuw en raadpleeg de gebruikershandleiding van uw apparaat of neem indien nodig contact op met de technische ondersteuning.

Veelvoorkomende installatieproblemen oplossen

Als u problemen ondervindt tijdens de installatie van uw 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel, volgen hier enkele veelvoorkomende problemen en mogelijke oplossingen:

  1. Geen verbinding gedetecteerd: Als uw apparaat de kabel na installatie niet herkent, controleer dan of de kabel goed in de poorten zit en u een stevige 'klik' hoort bij het insteken. Controleer ook of de juiste poorten worden gebruikt.
  2. Onderbroken verbinding: Als de verbinding inconsistent is of af en toe wegvalt, kan dit duiden op een defecte kabel. Probeer een andere lijn te gebruiken om te zien of het probleem zich blijft voordoen. Als het vervangen van de kabel het probleem oplost, kan de originele kabel worden vervangen.
  3. Trage gegevensoverdracht: Als u langzamer dan verwachte gegevensoverdrachtsnelheden merkt, zorg er dan voor dat u de bandbreedtecapaciteit van de kabel niet overschrijdt. Als de apparaten die op de kabel zijn aangesloten hogere snelheden aankunnen, heeft u mogelijk een kabel met een hoger vermogen nodig.
  4. Apparaatcompatibiliteit: Als het probleem aanhoudt, controleer dan de compatibiliteit van uw netwerkapparaat met de 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel. Voor sommige apparaten zijn mogelijk specifieke configuraties of updates nodig om met deze kabel te kunnen werken.

Opmerking: Raadpleeg altijd de gebruikershandleiding van het apparaat of neem contact op met de technische ondersteuning van de fabrikant voor verdere hulp.

Tips voor optimaal gebruik en prestaties

Voor optimaal gebruik en prestaties van uw 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel kunt u de volgende tips overwegen:

  1. Houd de kabel georganiseerd: Zorg ervoor dat u uw kabel niet draait of plooit, omdat dit de interne vezel kan beschadigen en de prestaties kan beïnvloeden. Gebruik kabelbeheertools om te zorgen voor een overzichtelijke en georganiseerde installatie.
  2. Apparaat instellingen: Controleer de instellingen van uw netwerkapparaat om er zeker van te zijn dat deze zijn geoptimaliseerd voor de capaciteit van de kabel. Mogelijk moet u de instellingen aanpassen voor optimale prestaties.
  3. Netheid: Houd de connectoren van de kabel schoon en stofvrij. Stof en andere kleine deeltjes kunnen het lichtpad verstoren en het signaal verslechteren.
  4. Temperatuur en vochtigheid: Probeer de kabel en de aangesloten apparaten in een omgeving met gecontroleerde temperatuur en vochtigheid te bewaren. Extreme omstandigheden kunnen de prestaties en levensduur van de kabel beïnvloeden.
  5. Regelmatige controles: Inspecteer de kabel en de aangesloten apparaten regelmatig op tekenen van schade of slijtage. Vroegtijdige detectie kan later grotere problemen voorkomen.

Vergeet niet dat dit slechts richtlijnen zijn. Volg altijd de specifieke instructies van de kabel- en apparaatfabrikant voor de beste resultaten.

Kortom, door deze best practices toe te passen, kunt u de lange levensduur en optimale prestaties van uw 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel garanderen. Vergeet niet dat de sleutel tot het behouden van de doeltreffendheid van dit technologische hulpmiddel ligt in regelmatige inspectie, juiste behandeling en naleving van de richtlijnen van de fabrikant. Als u problemen ondervindt of vragen heeft, aarzel dan zoals altijd niet om contact op te nemen met het technische ondersteuningsteam van de fabrikant voor hulp.

De 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel biedt vele voordelen en belangrijkste kenmerken. De snelle gegevensoverdrachtcapaciteit verbetert de efficiëntie en prestaties van netwerksystemen. Bovendien biedt het breakout-ontwerp flexibiliteit, waardoor de verbinding van verschillende apparaten mogelijk wordt. De duurzaamheid en lange levensduur van de kabel dragen bij aan de kosteneffectiviteit ervan, waardoor de noodzaak voor frequente vervangingen wordt verminderd. De kabel is ook geoptimaliseerd voor een laag stroomverbruik, wat aansluit bij milieuvriendelijke praktijken. Het naleven van de bovenstaande onderhoudsrichtlijnen kan deze voordelen verder versterken, waardoor optimale prestaties en betrouwbaarheid van de kabel worden gegarandeerd.

Uiteindelijk onderscheidt de 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel zich als een uitzonderlijk hulpmiddel in netwerkhardware. De veelzijdigheid, de verbeterde snelheid van gegevensoverdracht en de focus op ecologische duurzaamheid verhogen de waarde ervan boven die van een typische optische kabel. De lange levensduur en kosteneffectiviteit van het product versterken zijn positie als een verstandige investering voor elk bedrijf dat in de huidige datagestuurde omgeving actief is. Consistent onderhoud en naleving van de richtlijnen van de fabrikant zijn van cruciaal belang om deze voordelen ten volle te kunnen benutten. De kabel is een echt voorbeeld van het kruispunt van geavanceerde technologie en een op de gebruiker gericht ontwerp, en biedt een praktische en efficiënte oplossing.

Referenties:

  1. QSFP-DD MSA. (2021). QSFP-DD hardwarespecificatie. QSFP-DD MSA.
  2. IEEE Standards Association. (2018). IEEE-standaard voor Ethernet. IEEE.
  3. Kennis van datacenters. (2019). Actieve optische kabels begrijpen: voordelen en belangrijkste kenmerken. Kennis van datacenters.
  4. Groene IT. (2020). De impact van een laag stroomverbruik in IT-apparatuur. Groene IT.
  5. Netwerkcomputers. (2021). Breakout-kabels maken grotere bandbreedteflexibiliteit in datacenters mogelijk. Netwerkcomputers.
  6. Fiber Optic Association, Inc. (2019). Installatiegids voor glasvezelkabels: beste praktijken voor installateurs van glasvezelkabels. De FOA-referentiegids voor glasvezel.
  7. Intel Corporation. (nd). Intel® Ethernet QSFP-DD actieve optische kabels. Intel.
  8. Finisar Corporation. (2021). 200G QSFP-DD tot 2x100G QSFP28 Breakout AOC. Finisar Corporation.

Neem contact op met AscentOptics

Contactformulierdemo

Veel Gestelde Vragen

A: De 800G AOC OSFP & QSFP-DD800 is een snelle optische oplossing voor gegevensoverdracht. Het bestaat uit 800GOSFP en QSFP-DD-modules, die voldoen aan de OSFP MSA- en QSFP-DD800 MSA-standaarden.

A: U kunt een recensie schrijven op de website waar u het apparaat hebt gekocht, waarin u de prestaties en compatibiliteit bespreekt en of het voldoet aan de behoeften van uw datacenter. Specifieke prestatie-indicatoren zoals 200Gbe en duplexwerking kunnen erg nuttig zijn bij een review.

A: Ja, de 200G QSFP-DD naar 2x100G QSFP28 Breakout Active optische kabel is compatibel met een breed scala aan systemen, waaronder Dell. Het biedt optimale 200Gbe-connectiviteit.

A: Ja, de QSFP28 Breakout actieve optische kabel is uitgerust met QSFP-DD naar 2x 100G QSFP28 transceivers voor hoogwaardige gegevensoverdracht.

A: De QSFP28 Breakout actieve optische kabel is compatibel met duplex-, multi-mode glasvezel-, OM3- en OM4-kabels. De kabel werkt naadloos met dit soort kabels.

A: Deze kabel biedt een reeks voordelen voor datacenters met hoge dichtheid. Vanwege de hoge prestaties, betrouwbaarheid en naleving van SFF-8636 wordt het veel gebruikt in datacenterverbindingen om de connectiviteit ervan te verbeteren.

A: Deze Direct Attach Copper (DAC) Twinax-kabel kan gegevens verzenden over een afstand van maximaal 1 meter. Het efficiënte ontwerp en de duurzame constructie van de kabel maken hem ideaal voor kortere, snelle verbindingen.

EEN: Ja. Als u vragen heeft over het gebruik, de compatibiliteit, het bestellen of andere aspecten van de QSFP28-DD naar 2x 100G QSFP28 Breakout actieve optische kabel, kunt u een vraag stellen in het speciale vraag- en antwoordgedeelte van onze website.

A: Elke baan in een 200G QSFP-DD actieve optische kabel heeft een bitsnelheid van 25G, met 8 rijstroken die samen de totale capaciteit van 200G vormen.

A: De 200G QSFP-DD tot 2x100G QSFP28 Breakout Direct Attach voldoet aan het CMIS-protocol (Common Management Interface Specification) en zorgt voor een soepele en efficiënte werking.

200G QSFP28-DD Breakout AOC-expert
200G QSFP28-DD Breakout AOC-expert
OEM-diensten
Scroll naar boven
Contactformulierdemo