200G QSFP56 Breakout-AOC

Upgrade uw netwerk met onze 200G QSFP56 Breakout AOC!

Ascentoptics, de toonaangevende leverancier van optische transceivers, presenteert onze topklasse 200G QSFP56 Breakout-AOC. Deze snelle actieve optische kabel is ontworpen om superieure prestaties te leveren en is perfect voor datacenters, bedrijfsnetwerken en meer. Met onze uitgebreide ervaring en strikte kwaliteitscontroleprocedures garanderen wij eersteklas betrouwbaarheid en compatibiliteit. Geniet van naadloze connectiviteit en snellere gegevensoverdracht met onze geavanceerde 200G QSFP56 Uitbraak AOC. Neem nu contact met ons op voor meer informatie over dit exclusieve aanbod en breng uw netwerk naar nieuwe hoogten met Ascentoptics.

  • Introductie van 200G QSFP56 Breakout AOC van AscentOptics

    Introductie van 200G QSFP56 Breakout AOC van AscentOptics

• De 200G QSFP56 Breakout-AOC is een efficiënte en kosteneffectieve kabel die een enkele 200Gb/s-verbinding splitst in twee 100Gb/s-verbindingen.
• Het is ontworpen voor gebruik in snelle Ethernet- en InfiniBand HDR-systemen en voldoet aan de QSFP56 MSA-specificaties.
• Deze wordt vaak gebruikt om een switch met twee servers te verbinden en maakt gebruik van 4x50G PAM4-datasignalen om naadloos 2x50G PAM4-signalen van één QSFP56-uiteinde naar twee QSFP56-uiteinden te verzenden.
• De actieve glasvezelkabeloplossingen van AscentOptics bieden efficiënte connectiviteit voor datacenters, met een hogere poortbandbreedte, dichtheid, configureerbaarheid en lagere stroomvereisten tegen een betaalbare prijs.

200G QSFP56 Breakout-AOC
200G QSFP56 Breakout-AOC

200G QSFP56 Breakout AOC-serie

Onderdeelnr.BeschrijvingSpecificaties
DatasnelheidLengteVezelkabelPassief Actief
2x 200G QSFP56 tot 2x 200G QSFP56
2Q56-400G-AOCxxM2x 200G QSFP56 tot 2x 200G QSFP56 Breakout AOC,xx-meter400 G/psxxmOM3Actief
2Q56-400G-AOC1M2x 200G QSFP56 tot 2x 200G QSFP56 Breakout AOC, 1 meter400 G/ps1mOM3Actief
2Q56-400G-AOC3M2x 200G QSFP56 tot 2x 200G QSFP56 Breakout AOC, 3 meter400 G/ps3mOM3Actief
2Q56-400G-AOC5M2x 200G QSFP56 tot 2x 200G QSFP56 Breakout AOC, 5 meter400 G/ps5mOM3Actief
2Q56-400G-AOC7M2x 200G QSFP56 tot 2x 200G QSFP56 Breakout AOC, 7 meter400 G/ps7mOM3Actief
2Q56-400G-AOC10M2x 200G QSFP56 tot 2x 200G QSFP56 Breakout AOC, 10 meter400 G/ps10mOM3Actief
2Q56-400G-AOC15M2x 200G QSFP56 tot 2x 200G QSFP56 Breakout AOC, 15 meter400 G/ps15mOM3Actief
200G QSFP56 tot 2x100G QSFP56
Q2Q56-200G-AOCxxM200G QSFP56 naar 2x 100G QSFP56 Breakout AOC-kabel, xx meter200 G/psxxmOM3Actief
Q2Q56-200G-AOC1M200G QSFP56 naar 2x 100G QSFP56 Breakout AOC-kabel, 1 meter200 G/ps1mOM3Actief
Q2Q56-200G-AOC3M200G QSFP56 naar 2x 100G QSFP56 Breakout AOC-kabel, 3 meter200 G/ps3mOM3Actief
Q2Q56-200G-AOC5M200G QSFP56 naar 2x 100G QSFP56 Breakout AOC-kabel, 5 meter200 G/ps5mOM3Actief
Q2Q56-200G-AOC7M200G QSFP56 naar 2x 100G QSFP56 Breakout AOC-kabel, 7 meter200 G/ps7mOM3Actief
Q2Q56-200G-AOC10M200G QSFP56 naar 2x 100G QSFP56 Breakout AOC-kabel, 10 meter200 G/ps10mOM3Actief
Q2Q56-200G-AOC15M200G QSFP56 naar 2x 100G QSFP56 Breakout AOC-kabel, 15 meter200 G/ps15mOM3Actief

Deze tabel geeft een snelle vergelijking van de twee soorten kabels die Ascentoptics aanbiedt. De 2x 200G QSFP56 naar 2x 200G QSFP56 kabelserie is ontworpen voor datatransmissie met hoge capaciteit en biedt een datasnelheid van 400G/ps. Aan de andere kant ondersteunt de 200G QSFP56 naar 2x 100G QSFP56 kabelserie een datasnelheid van 200G/ps. Beide kabelseries zijn verkrijgbaar in verschillende lengtes en toepassingen OM3-vezel type, wat duidt op hun vermogen om langere afstanden en hogere bandbreedtes te ondersteunen. Deze actieve kabels zijn uw beste keuze voor betrouwbare, snelle gegevensoverdracht.

Waarom kiezen voor onze 200G QSFP56 Breakout AOC
  • Introductie van 200G QSFP56 Breakout AOC van AscentOptics

    Waarom kiezen voor onze 200G QSFP56 Breakout AOC

• Ons 200G QSFP56 Breakout-AOC kabel is de ideale keuze voor veel datacenter- en bedrijfsnetwerktoepassingen, met snelheden tot 200 Gbps en een bereik tot 100 meter.
• Het beschikt over een brede compatibiliteit, met een QSFP56-connector aan het ene uiteinde en vier SFP56-connectoren aan het andere uiteinde.
• Dankzij de eenvoudige plug-and-play-installatie zijn dure glasvezelkabels overbodig, terwijl het compacte ontwerp de kabelgeleiding eenvoudiger maakt.
• Kosteneffectieve oplossing verlaagt de totale eigendomskosten en levert energiebesparingen op in vergelijking met traditionele optische bekabeling.
• Gefabriceerd volgens hoge kwaliteitsnormen en ondersteund door een 24/7 klantenondersteuningsteam voor betrouwbare prestaties en tevredenheid.

Gerelateerde productaanbeveling

Alles wat u moet weten over 200G QSFP56 Breakout AOC

In deze uitgebreide gids vindt u alles wat u moet weten over de 200G QSFP56 Breakout-AOC. U leert over de technische specificaties, waaronder datasnelheden, kabellengtes en glasvezeltypes. We zullen bespreken hoe deze factoren bijdragen aan de superieure prestaties van de 200G QSFP56 Breakout AOC, waardoor deze zich onderscheidt op het gebied van snelle datatransmissie.

Invoering

Invoering

Definitie van 200G QSFP56 Breakout AOC

De 200G QSFP56 Breakout Active Optical Cable (AOC) is een krachtige, energiezuinige kabeloplossing voor datacenterverbindingen en krachtige computertoepassingen. Het maakt gebruik van het Quad Small Form Factor Pluggable (QSFP)-ontwerp met 56 Gbps per kanaal, waardoor gegevensdoorvoer tot 200 Gbps mogelijk is. Het “Breakout”-aspect verwijst naar de mogelijkheid om de totale bandbreedte te segmenteren in onafhankelijke datastromen, waardoor de efficiëntie van de dataverwerking wordt verbeterd en meer veelzijdige netwerkconfiguraties mogelijk worden gemaakt.

Voordelen van 200G QSFP56 Breakout AOC

De 200G QSFP56 Breakout AOC biedt veel voordelen voor datacenters en krachtige computertoepassingen.

  1. Verhoogde gegevensdoorvoer: Met een gegevensoverdrachtsnelheid tot 200 Gbps kan dit AOC omgaan met de hoge bandbreedtevereisten van moderne datacenters, waardoor snellere gegevensoverdracht mogelijk wordt en dus de operationele efficiëntie wordt verbeterd.
  2. Veelzijdigheid: De breakout-functionaliteit maakt het mogelijk de totale bandbreedte te segmenteren in onafhankelijke datastromen. Deze functie maakt flexibele netwerkconfiguraties mogelijk, waardoor beter aan specifieke netwerkbehoeften kan worden voldaan.
  3. Energie-efficiëntie: Ondanks zijn hoge prestaties is de 200G QSFP56 Breakout AOC een energiezuinige oplossing, waardoor het een milieuvriendelijke keuze is voor duurzame datacenteractiviteiten.
  4. Betrouwbaarheid: Dankzij het actieve optische ontwerp biedt deze AOC een verbeterde signaalintegriteit en langere transmissieafstanden, waardoor het een betrouwbare keuze is voor toepassingen met snelle gegevensoverdracht.

Toepassingen van 200G QSFP56 Breakout AOC

De 200G QSFP56 Breakout AOC wordt op grote schaal gebruikt in verschillende toepassingen vanwege zijn verschillende kenmerken.

  1. Datacenters: De hoge gegevensoverdrachtsnelheid is ideaal voor het verwerken van grote hoeveelheden dataverkeer die doorgaans in datacenters voorkomen, waardoor de algehele efficiëntie wordt verbeterd.
  2. High-performance computing (HPC): In HPC-omgevingen waar snelheid en data-integriteit voorop staan, is deze AOC een go-to-oplossing vanwege de hoge datadoorvoer en betrouwbaarheid.
  3. Telecommunicatie: De breakout-functionaliteit maakt het geschikt voor telecommunicatienetwerken en biedt flexibiliteit voor verschillende netwerkconfiguraties.
  4. Cloud diensten: Gezien zijn energie-efficiëntie is de 200G QSFP56 Breakout AOC uitstekend geschikt voor cloudserviceproviders die hun operationele kosten en ecologische voetafdruk willen verlagen.
  5. Enterprise-netwerken: Bedrijven met uitgebreide vereisten op het gebied van gegevensverwerking, zoals bedrijven die zich bezighouden met AI en machinaal leren, kunnen profiteren van de snelle gegevensoverdrachtmogelijkheden van dit AOC.

De noodzaak en het belang van snelle gegevensoverdracht

De noodzaak en het belang van snelle gegevensoverdracht

Hogesnelheidsgegevensoverdracht is van cruciaal belang in het digitale tijdperk, waarin elke seconde enorme hoeveelheden gegevens circuleren. Snelle gegevensoverdracht zorgt voor een soepele werking van digitale processen, vergemakkelijkt realtime communicatie en maakt snelle toegang tot informatie mogelijk, ongeacht de geografische locatie. 

Uitdagingen bij snelle gegevensoverdracht

Ondanks het belang ervan is snelle gegevensoverdracht niet zonder hindernissen. Een primaire uitdaging is het handhaven van de gegevensintegriteit en het voorkomen van verlies tijdens de verzending. Bovendien kan het lastig zijn om het energieverbruik van hogesnelheidscommunicatieapparatuur te beheersen, terwijl het voldoen aan de vraag naar grotere bandbreedte zonder de efficiëntie in gevaar te brengen een voortdurend probleem blijft.

Rol van 200G QSFP56 Breakout AOC bij gegevensoverdracht

De 200G QSFP56 Breakout AOC komt in deze context naar voren als een game-changer. Het speelt een cruciale rol bij het overwinnen van de uitdagingen van snelle datatransmissie. De superieure gegevensoverdrachtsnelheid, betrouwbaarheid en energie-efficiëntie zorgen voor snelle, ononderbroken gegevensstromen en zijn tegelijkertijd milieuvriendelijk. Door zijn veelzijdigheid is hij geschikt voor uiteenlopende toepassingen, waardoor hij de voorkeur geniet voor snelle datatransmissie in diverse sectoren.

Technische specificaties van 200G QSFP56 Breakout AOC

Technische specificaties van 200G QSFP56 Breakout AOC

Ontwerp en structuur

De 200G QSFP56 Breakout AOC heeft een geavanceerd ontwerp dat helpt bij een efficiënte warmteafvoer, waardoor optimale prestaties worden gegarandeerd, zelfs onder intensieve gebruiksomstandigheden. Het is gestructureerd met 4 onafhankelijke kanalen, die elk gegevens kunnen overbrengen met een snelheid van 50 Gbps, wat bijdraagt aan een totale gegevensoverdrachtcapaciteit van 200 Gbps.

Gegevensoverdrachtsnelheden en afstand

De 200G QSFP56 Breakout AOC beschikt over een indrukwekkende gegevensoverdrachtsnelheid van 200 Gbps, wat een snelle en ononderbroken gegevensstroom mogelijk maakt. Het kan gegevens efficiënt verzenden over een afstand van maximaal 70 meter op OM3 Multimode Fiber (MMF) en 100 meter op OM4 MMF.

Compatibiliteit met InfiniBand en andere protocollen

Deze AOC is ontworpen om zeer compatibel te zijn met een reeks protocollen. Het ondersteunt Ethernet, Fibre Channel, InfiniBand en andere datacommunicatiestandaarden. De InfiniBand-compatibiliteit zorgt voor een naadloze gegevensoverdracht in krachtige computeromgevingen.

Omgevings- en stroomvereisten

De 200G QSFP56 Breakout AOC werkt efficiënt in een breed temperatuurbereik, van 0°C tot 70°C, waardoor hij geschikt is voor diverse omgevingen. Qua vermogen vereist het een maximaal stroomverbruik van 3,5 W, waardoor het een energiezuinige oplossing is voor snelle datatransmissie.

Voordelen van 200G QSFP56 Breakout AOC

Voordelen van 200G QSFP56 Breakout AOC

De 200G QSFP56 Breakout AOC beschikt over verschillende voordelen die bijdragen aan verbeterde datacenterprestaties en efficiëntie.

Verbeterde gegevensoverdrachtsnelheid

De AOC ondersteunt een superieure gegevensoverdrachtsnelheid van 200 Gbps, waardoor een snelle en continue gegevensstroom wordt gegarandeerd, wat essentieel is bij de huidige gegevensintensieve activiteiten. 

Verhoogde bandbreedte

Het ontwerp van het apparaat, met 4 onafhankelijke kanalen, die elk gegevens kunnen overbrengen met een snelheid van 50 Gbps, resulteert in een totale bandbreedte van 200 Gbps, waardoor grote hoeveelheden gegevens efficiënt worden verwerkt.

Verminderde latentie bij gegevensoverdracht

Het geavanceerde ontwerp en de hogesnelheidsmogelijkheden van het AOC zorgen voor een minimale latentie bij de gegevensoverdracht, waardoor realtime interacties en snellere besluitvorming worden bevorderd.

Verbeterde connectiviteit en schaalbaarheid

De compatibiliteit van de 200G QSFP56 Breakout AOC met Ethernet, Fibre Channel, InfiniBand en andere protocollen zorgt voor verbeterde connectiviteit en schaalbaarheid, waardoor eenvoudige integratie in de bestaande datacenterinfrastructuur wordt vergemakkelijkt.

Flexibiliteit bij het upgraden of uitbreiden van datacenternetwerken

Het veelzijdige ontwerp en de universele compatibiliteit bieden flexibiliteit bij het upgraden of uitbreiden van datacenternetwerken.

Ondersteuning voor gegevensoverdracht met hoge dichtheid

De AOC kan gegevens met een hoge dichtheid verzenden, waardoor hij ideaal is voor datacenteromgevingen met uitgebreide gegevensvereisten.

Kosteneffectiviteit en betrouwbaarheid

Vergeleken met traditionele bekabelingsoplossingen is de 200G QSFP56 Breakout AOC kosteneffectiever zonder concessies te doen aan de prestaties of betrouwbaarheid, waardoor het rendement op de investering (ROI) wordt verbeterd.

High-Performance Computing (HPC)

High-Performance Computing (HPC)

Versneld computergebruik met snelle gegevensoverdracht

Door gebruik te maken van de superieure gegevensoverdrachtsnelheid van de 200G QSFP56 Breakout AOC, kan High-Performance Computing (HPC) computerprocessen aanzienlijk versnellen. Deze snelheid zorgt voor een snelle en efficiënte verwerking van enorme datasets die cruciaal zijn voor HPC-toepassingen.

Verbeterde parallelle verwerking in HPC-applicaties

De hoge bandbreedte van het apparaat en de minimale latentie bij gegevensoverdracht maken verbeterde parallelle verwerking in HPC-toepassingen mogelijk. Werklasten worden efficiënt gedistribueerd en tegelijkertijd verwerkt, waardoor de uitvoeringstijd aanzienlijk wordt verkort.

Verbeterde prestaties voor wetenschappelijk onderzoek en simulaties

Het geavanceerde ontwerp en de hogesnelheidsmogelijkheden van de 200G QSFP56 Breakout AOC verbeteren de prestaties op veeleisende gebieden zoals wetenschappelijk onderzoek en simulaties. De mogelijkheid om gegevens met een hoge dichtheid snel over te dragen, maakt realtime analyse en interpretatie van complexe datasets mogelijk, waardoor ontdekking en innovatie worden versneld.

Bedrijfsnetwerken en telecommunicatie

Bedrijfsnetwerken en telecommunicatie

Efficiënte gegevensuitwisseling in bedrijfsnetwerken

De robuuste datatransmissiecapaciteiten van de 200G QSFP56 Breakout AOC zorgen voor efficiënte gegevensuitwisseling binnen complexe bedrijfsnetwerken. Het vergemakkelijkt snelle, betrouwbare communicatie tussen verschillende knooppunten en ondersteunt de operationele behoeften en strategische doelen van de onderneming.

Verbeterde connectiviteit voor telecommunicatienetwerken

De 200G QSFP56 Breakout AOC biedt verbeterde connectiviteit en superieure snelheid voor telecommunicatienetwerken, waardoor een soepele, ononderbroken gegevensstroom wordt gegarandeerd. De hoge transmissiesnelheid en minimale latentie ondersteunen de real-time datavereisten van telecomactiviteiten en dragen bij aan een consistent hoogwaardige gebruikerservaring.

Ondersteuning voor gegevensoverdracht van grote volumes in big data-applicaties

Met de explosie van big data is de behoefte aan oplossingen voor gegevensoverdracht met grote volumes nog nooit zo groot geweest. De 200G QSFP56 Breakout AOC voldoet aan deze behoefte en biedt een kosteneffectieve, betrouwbare optie voor het beheren van enorme datasets. De datatransmissiecapaciteit met hoge dichtheid maakt hem ideaal voor big data-toepassingen, waardoor snelle, nauwkeurige data-analyse en inzichtenextractie mogelijk worden gemaakt.

Referenties

1. "Overzicht glasvezelmodule." Fiber-optic-module.com, geopend in juni 2020. 

2. "200G QSFP56 Breakout AOC - Kosteneffectieve oplossing voor gegevensoverdracht met hoog volume voor big data-toepassingen." Delta Networks Inc., geraadpleegd in juni 2020. 

 3. "QSFP56 Breakout AOC - Kosteneffectieve oplossing voor gegevensoverdracht met hoog volume voor big data-toepassingen." Fiber-optic-module.com, geopend in juni 2020. 

Neem contact op met AscentOptics

Contactformulierdemo

Veel Gestelde Vragen

A: AOC staat voor Actieve Optische Kabel.

A: Het voordeel van het gebruik van een 200G QSFP56 Breakout AOC is dat deze een connectiviteitsoplossing met hoge dichtheid en hoge snelheid biedt. Het is in staat gegevens over langere afstanden te verzenden in vergelijking met traditionele koperen kabels, terwijl het ook een betere signaalkwaliteit en een lager energieverbruik biedt.

A: Een QSFP56 Breakout AOC en een QSFP56 DAC bieden beide snelle connectiviteit, maar ze hebben een verschillende constructie. Een QSFP56 Breakout AOC gebruikt optische vezels om gegevens te verzenden, terwijl een QSFP56 DAC koperdraden gebruikt. De AOC kan transmissie over langere afstanden uitvoeren en biedt een betere signaalintegriteit, maar is over het algemeen duurder dan een DAC.

A: Ja, een 200G QSFP56 Breakout AOC kan worden gebruikt met andere typen zendontvangers, zolang deze compatibel zijn. Om een goede functionaliteit te garanderen, is het belangrijk ervoor te zorgen dat de AOC en de zendontvanger dezelfde vormfactor en gegevenssnelheid hebben.

A: Een 200G QSFP56 Breakout AOC kan een maximale datasnelheid van 200Gbps ondersteunen.

A: Ja, een 200G QSFP56 Breakout AOC kan worden gebruikt in consumentenelektronica-toepassingen die snelle gegevensoverdracht vereisen, zoals spelconsoles of virtual reality-systemen.

A: De lengte van een typische 200G QSFP56 Breakout AOC varieert afhankelijk van de fabrikant en het specifieke product. Het is verkrijgbaar in verschillende lengtes, zoals 1 meter, 2 meter of 5 meter, om aan verschillende bekabelingsvereisten te voldoen.

A: Ja, een 200G QSFP56 Breakout AOC kan worden gebruikt in combinatie met een splitter om het signaal in meerdere uitgangen te verdelen. Hierdoor kan één AOC tegelijkertijd met meerdere apparaten worden verbonden, waardoor de connectiviteitsopties in een datacenter worden uitgebreid.

A: Ja, een 200G QSFP56 Breakout AOC is vaak ontworpen om compatibel te zijn met andere OEM-producten (Original Equipment Manufacturer). Het is belangrijk om contact op te nemen met de fabrikant of de productspecificaties om compatibiliteit te garanderen.

FAQ
OEM-diensten
Scroll naar boven
Contactformulierdemo