200G QSFP56 Breakout-DAC

Upgrade uw netwerk met onze 200G QSFP56 Breakout DAC!

Als vertrouwde groothandel in de branche zijn we er trots op dat we topproducten leveren tegen concurrerende prijzen. Ons 200G QSFP56 Breakout-DAC is vervaardigd met behulp van de allernieuwste technologie, waardoor naadloze prestaties en betrouwbaarheid worden gegarandeerd. Bovendien staat ons team van experts altijd klaar om technische assistentie en begeleiding te bieden. Neem nu contact met ons op voor een offerte en ervaar de kracht van Ascentoptics' 200G QSFP56 Breakout-DAC. Mis deze kans niet om de mogelijkheden van uw netwerk te verbeteren en de concurrentie voor te blijven!

  • Waarom kiezen voor onze 200G QSFP56 Breakout DAC

    Introductie van 200G QSFP56 Breakout DAC van AscentOptics

200G QSFP56 Breakout-DAC Kabels verkrijgbaar bij AscentOptics zijn kosteneffectieve alternatieven voor glasvezel.
• Deze kabels splitsen een 200GE/200G HDR-signaal op in twee QSFP56-poorten met 100GE of vier SFP56-poorten met 50G-signalen.
• De kabels hebben geen elektronica, geen stroomverbruik en de laagste latentie- en invoegverliezen.
• Ze maken een hogere poortbandbreedte, dichtheid en configureerbaarheid mogelijk tegen lage kosten en lagere stroomvereisten in datacenters.
• De kabels voldoen aan de QSFP56 MSA SFF-8665-specificaties en ondersteunen de SFF-8636-compatibele I2C-beheerinterface.

200G QSFP56 Breakout DAC van AscentOptics

200G QSFP56 Breakout DAC-serie

BeschrijvingSpecificaties
DatasnelheidLengteAWGPassief Actief
200G QSFP56 tot 4x 50G SFP56
Q4S56-200G-CP0,5M200G QSFP56 naar 4x 50G SFP56 koperen doorbraakkabel, 0,5 meter, passief200 G/ps0,5 m30Passief
Q4S56-200G-CP1M200G QSFP56 naar 4x 50G SFP56 koperen breakout-kabel, 1 meter, passief200 G/ps1m30Passief
Q4S56-200G-CP1.5M200G QSFP56 naar 4x 50G SFP56 koperen doorbraakkabel, 1,5 meter, passief200 G/ps1,5 m30Passief
Q4S56-200G-CP2M200G QSFP56 naar 4x 50G SFP56 koperen doorbraakkabel, 2 meter, passief200 G/ps2m26Passief
Q4S56-200G-CP2.5M200G QSFP56 naar 4x 50G SFP56 koperen doorbraakkabel, 2,5 meter, passief200 G/ps2,5 m26Passief
Q4S56-200G-CP3M200G QSFP56 naar 4x 50G SFP56 koperen doorbraakkabel, 3 meter, passief200 G/ps3m26Passief
Q4S56-200G-CP5M200G QSFP56 naar 4x 50G SFP56 koperen breakout-kabel, 5 meter, passief200 G/ps5m26Passief
200G QSFP56 tot 2x 100G QSFP56
Q2Q56-200G-CP0,5M200G QSFP56 naar 2x 100G QSFP56 koperen breakout-kabel, 0,5 meter, passief200 G/ps0,5 m30Passief
Q2Q56-200G-CP1M200G QSFP56 naar 2x 100G QSFP56 koperen breakout-kabel, 1 meter, passief200 G/ps1m30Passief
Q2Q56-200G-CP1.5M200G QSFP56 naar 2x 100G QSFP56 koperen breakout-kabel, 1,5 meter, passief200 G/ps1,5 m30Passief
Q2Q56-200G-CP2M200G QSFP56 naar 2x 100G QSFP56 koperen breakout-kabel, 2 meter, passief200 G/ps2m26Passief
Q2Q56-200G-CP2.5M200G QSFP56 naar 2x 100G QSFP56 koperen breakout-kabel, 2,5 meter, passief200 G/ps2,5 m26Passief
Q2Q56-200G-CP3M200G QSFP56 naar 2x 100G QSFP56 koperen breakout-kabel, 3 meter, passief200 G/ps3m26Passief
Q2Q56-200G-CP5M200G QSFP56 naar 2x 100G QSFP56 koperen breakout-kabel, 5 meter, passief200 G/ps5m26Passief

Deze tabel biedt een duidelijk en beknopt overzicht van de technische specificaties voor de twee soorten hoogwaardige koperen breakout-kabels, van hun onderdeelnummers en beschrijvingen tot hun American Wire Gauge (AWG)-afmetingen, passieve/actieve aard, datasnelheden en lengtes .

Kies onze 200G QSFP56 Breakout DAC
  • Waarom kiezen voor onze 200G QSFP56 Breakout DAC

    Waarom kiezen voor onze 200G QSFP56 Breakout DAC

• Ons 200G QSFP56 Breakout-DAC biedt optimale prestaties voor datacentertoepassingen en biedt hoge snelheden tot 200 Gbps en breakout-toepassingen tot 4x 50G.
• Het is ontworpen voor hoge betrouwbaarheid en een laag stroomverbruik, met hoogwaardige componenten en materialen.
• Installatie en bediening zijn eenvoudig gemaakt met een plug-and-play-interface, waardoor er geen extra software of configuratie nodig is.
• Kostenbesparingen worden bereikt met een kosteneffectieve oplossing die minder stroom vereist en minder warmte genereert, waardoor de energiekosten dalen.
• Het product voldoet aan diverse industriestandaarden en is compatibel met een breed scala aan switches en servers.

Gerelateerde productaanbeveling

200G QSFP56 Breakout DAC-kabel - Hoogwaardige en betrouwbare DAC-kabeloplossing

De 200G QSFP56 Breakout-DAC Kabel is de ultieme oplossing voor hoogwaardige en betrouwbare datacentertoepassingen, met een bandbreedtecapaciteit van 200Gbps. Het biedt ongeëvenaarde flexibiliteit met zijn breakout-ontwerp en kan worden aangesloten op QSFP56- of SFP56-transceivers voor zowel korte- als langeafstandstoepassingen. Kwaliteit en duurzaamheid worden gegarandeerd met strenge tests en industriële certificeringen, waaronder RoHS, CE en FCC. Deze DAC-kabel is een must-have voor wie op zoek is naar de hoogste kwaliteit en betrouwbare technologie.

DAC-kabels begrijpen

DAC-kabels begrijpen

Wat is een DAC-kabel?

Een Direct Attach Cable (DAC) is een hogesnelheidskabel met aan beide uiteinden transceivers om switches aan te sluiten op routers of servers. Het zijn cruciale componenten in datacenters en netwerkopstellingen vanwege hun betrouwbaarheid, lage latentie en hoge gegevensoverdrachtsnelheden.

Voordelen van DAC-kabels

DAC-kabels hebben verschillende voordelen, waaronder lagere kosten dan gewone optische kabels, installatiegemak en een laag stroomverbruik. Ze bieden optimale prestaties met minimaal signaalverlies en dragen bij aan een efficiënte en betrouwbare gegevensoverdracht.

Soorten DAC-kabels

Er zijn talloze soorten DAC-kabels, maar omwille van dit document zullen we ons concentreren op het volgende:

  1. 200G QSFP56 DAC: Dit type DAC kan gegevens verzenden met 200 Gbps. Het is geschikt voor korte afstanden en ideaal voor gebruik binnen datacenters.
  2. 200G QSFP-DD tot 2x100G QSFP28 DAC: Deze DAC is ontworpen voor bekabelingstoepassingen met hoge dichtheid en hoge snelheid. Het splitst een 200G QSFP-DD-link in twee 100G QSFP28-links.
  3. 200G QSFP56 tot 2x100G QSFP56 DAC: Net als het vorige type splitst deze DAC een 200G QSFP56-link in twee afzonderlijke 100G QSFP56-links.

Toepassingen van DAC-kabels

DAC-kabels worden voornamelijk gebruikt in datacenters en krachtige computernetwerken waar hoge datasnelheden, minimale latentie en efficiënt stroomverbruik cruciaal zijn.

Beperkingen van DAC-kabels

Ondanks hun voordelen hebben DAC-kabels beperkingen. Ze zijn ontworpen voor gegevensoverdracht over korte afstanden, meestal binnen één rack. Voor langere afstanden zijn glasvezelkabels een beter alternatief.

Voordelen van 200G QSFP56 Breakout DAC

MPO-12-transceiver voor breakout Afbeeldingsbron: cisco.com
MPO-12-transceiver voor breakout Afbeeldingsbron: cisco.com

De 200G QSFP56 Breakout DAC biedt verschillende voordelen die hem een uitstekende keuze maken voor datacentertoepassingen:

  1. Hogere bandbreedte: Deze DAC heeft een hoge datasnelheid van 200 Gbps, waardoor hij grote hoeveelheden data tegelijkertijd kan verwerken, wat van cruciaal belang is in datacenters. Deze snelle gegevensoverdracht garandeert minimale gegevensknelpunten en bevordert een naadloze gegevensstroom.
  2. Kosten efficiëntie: In tegenstelling tot glasvezelkabels zijn DAC-kabels goedkoper en bieden ze vergelijkbare prestaties. De snelle datatransmissiemogelijkheden en het betaalbare prijskaartje van de 200G QSFP56 Breakout DAC maken het een kosteneffectieve oplossing voor datacentertoepassingen.
  3. Flexibiliteit en schaalbaarheid: De 200G QSFP56 Breakout DAC is flexibel qua toepassing en schaalbaar. Dankzij het ontwerp kan een enkele 200G QSFP56-link worden opgesplitst in twee afzonderlijke 100G QSFP56-links, waardoor aanpassingen mogelijk zijn op basis van de vereisten van het datacenter. Deze flexibiliteit en schaalbaarheid maken het een aanpasbare oplossing voor veranderende netwerkvereisten.

Vergelijking van passieve DAC en actieve optische kabels

Vergelijking van passieve DAC en actieve optische kabels

Passieve DAC versus actieve optische kabels

Bij het kiezen tussen Passive Direct Attach Cables (DAC) en Active Optical Cables (AOC) spelen verschillende factoren een rol. 

Passieve DAC kabels hebben de voorkeur voor korte afstanden binnen een rack vanwege hun betaalbaarheid en lage latentie. Ze hebben geen stroom nodig om te kunnen werken, en omdat er geen extra componenten bij betrokken zijn, leveren ze betrouwbare prestaties. Desondanks hebben passieve DAC's beperkingen wat betreft afstand. Ze zijn minder geschikt voor langere datatransmissies omdat signaalverlies optreedt, waardoor ze minder effectief zijn over uitgebreidere netwerken of datacenters.

Aan de andere kant, Actieve optische kabels bieden een oplossing voor datatransmissie over lange afstanden. Ze integreren eenvoudige optica en elektronica in de kabel, waardoor grotere transmissieafstanden mogelijk zijn met een verwaarloosbaar signaalverlies. Bovendien ervaren AOC's, omdat ze optische technologie gebruiken, minimale elektromagnetische interferentie. De wisselwerking is echter de kostprijs. AOC's zijn duurder dan passieve DAC's en hebben meer stroom nodig om te functioneren.

Voor- en nadelen van passieve DAC

Passieve DAC's bieden aanzienlijke voordelen, waaronder kosteneffectiviteit, een lager energieverbruik en uitstekende prestaties voor verbindingen over korte afstanden. Hun afstandsbeperkingen en gevoeligheid voor interferentie kunnen in specifieke scenario's echter een nadeel zijn. Bij de keuze tussen passieve DAC's en AOC's moet de beslissing dus worden gebaseerd op specifieke toepassingsvereisten, waarbij zowel de voordelen als de beperkingen van elke optie in overweging moeten worden genomen.

De juiste 200G QSFP56 Breakout DAC kiezen

De juiste 200G QSFP56 Breakout DAC kiezen

Er moet rekening worden gehouden met verschillende belangrijke overwegingen bij het kiezen van de geschikte 200G QSFP56 Breakout Direct Attach Cable (DAC). 

  1. Compatibiliteit: Zorg ervoor dat de DAC compatibel is met de netwerkapparatuur die u wilt gebruiken, inclusief switches, routers en servers. Raadpleeg de hardwarecompatibiliteitslijst van het apparaat of de productdocumentatie van uw leverancier om de compatibiliteit te verifiëren.
  2. Lengte en bereik: DAC's zijn verkrijgbaar in verschillende maten; de juiste hangt af van uw specifieke behoeften. Passieve DAC's zijn geschikt voor verbindingen over korte afstanden binnen een rack, maar voor langere afstanden moet u mogelijk actieve DAC's of AOC's overwegen.
  3. Omgevingsfactoren: Houd rekening met de werkomgeving waarin de DAC zal worden gebruikt. Temperatuur, vochtigheid en elektromagnetische interferentie kunnen de DAC-prestaties beïnvloeden. AOC's kunnen een betere keuze zijn voor omgevingen met hoge elektromagnetische interferentie vanwege hun optische technologie, die dergelijke interferentie minimaliseert.

Kortom, het maken van de juiste keuze voor een 200G QSFP56 Breakout DAC impliceert een zorgvuldige afweging van compatibiliteit, lengte en bereik, en omgevingsfactoren. Dit zorgt voor optimale netwerkprestaties en kosteneffectief beheer van uw datacenter.

Implementatie en probleemoplossing van 200G QSFP56 Breakout DAC

Implementatie en probleemoplossing van 200G QSFP56 Breakout DAC

Bij het implementeren van het 200G QSFP56 Breakout DAC-installatieproces moeten de beste praktijken worden gevolgd om een succesvolle werking te garanderen. 

  1. Correcte afhandeling: DAC's zijn gevoelig voor stof en fysieke schade. Hanteer de DAC's altijd bij de connectorbehuizing in plaats van bij de kabel zelf om schade te voorkomen.
  2. Correcte invoeging: Plaats de DAC altijd correct in de QSFP56-poort. Geforceerd of onjuist plaatsen kan schade aan de DAC of de poort veroorzaken.
  3. Kabelgeleiding: Zorg ervoor dat de kabels correct worden geleid en vermijd extreme bochten, die de prestaties van de DAC kunnen verslechteren.
  4. Testen: Voer na installatie een test uit om de functionaliteit en prestaties van de DAC te valideren.

Probleemoplossing is een essentieel onderdeel van het beheer van uw netwerkactiviteiten. Als u problemen ondervindt met uw 200G QSFP56 Breakout DAC, kunnen de volgende stappen u helpen:

  1. Fysieke inspectie: Zorg ervoor dat er geen zichtbare schade is aan de DAC of de QSFP56-poort.
  2. Herplaatsing: Probeer de DAC te verwijderen en opnieuw te plaatsen. Soms kan het opnieuw plaatsen van de verbinding verbindingsproblemen oplossen.
  3. DAC's wisselen: Als het probleem zich blijft voordoen, probeer dan de DAC te vervangen door een exemplaar waarvan u weet dat het werkt, om te bepalen of het probleem bij de DAC zelf ligt.
  4. Documentatie raadplegen: Als het probleem onopgelost blijft, raadpleeg dan de productdocumentatie of ondersteuning van uw leverancier voor verdere hulp.

Door deze aanbevolen werkwijzen en stappen voor probleemoplossing te volgen, kunt u een betrouwbare en krachtige netwerkinfrastructuur garanderen.

Toekomstige trends en ontwikkelingen

Toekomstige trends en ontwikkelingen

Vooruitblikkend is het landschap van datacenterbekabeling klaar voor dramatische verschuivingen. Met de groeiende vraag naar hogere bandbreedte en snellere datatransmissie pioniert de industrie onophoudelijk met nieuwe standaarden en technologieën.

Een trend om in de gaten te houden is de progressie naar snellere DAC's. De 200G QSFP56 Breakout DAC is nog maar het begin. We kunnen anticiperen op de ontwikkeling van 400G en zelfs 800G DAC's in de niet zo verre toekomst als reactie op het escalerende dataverkeer in clouddatacenters, high-performance computing en machine learning-toepassingen.

Parallelle transmissie is een andere opkomende trend, waarbij meerdere datalijnen tegelijkertijd via één kabel worden verzonden, waardoor de totale datasnelheid mogelijk wordt vermenigvuldigd. Technologische vooruitgang op dit gebied zal waarschijnlijk leiden tot compactere, energiezuinige en kosteneffectieve oplossingen met verbeterde signaalintegriteit en verminderde latentie.

Daarnaast kunnen we verbeteringen verwachten op het gebied van probleemoplossing en onderhoud, aangedreven door intelligente technologieën. Geïntegreerde diagnostische tools en voorspellende analyses kunnen een revolutie teweegbrengen in het DAC-beheer, waardoor proactieve maatregelen mogelijk worden en de downtime wordt verminderd.

Deze verbeteringen onderstrepen het belang van het op de hoogte blijven van brancheontwikkelingen en het voortdurend opnieuw beoordelen en optimaliseren van uw netwerkinfrastructuur. Om uw datacenter toekomstbestendig te maken, moet u deze technologieën omarmen en ervoor zorgen dat u over de juiste strategieën beschikt om ze effectief te beheren.

Referenties

1.https://www.fiber-optic-module.com/blog/preparing-for-the-future-of-data-centers/

2.https://www.networkworld.com/article/3355861/data-center-technology-3-trends-for-2020.html 

3.https://www.cisco.com/c/en/us/solutions/enterprise-networks/data-center/data-center-network.html?stn=1117&styp=search&pos=1&tab_id-13

4.https://www.juniper.net/us/en/products-services/data-center-software/data-center-fabric/?type=DataCenterSW

5.https://www.riverbed.com/solutions/data-center-solutions.html

6.https://www.pluribusnetworks.com/solutions/netvisordc/data-center-fabric/

Neem contact op met AscentOptics

Contactformulierdemo

Veel Gestelde Vragen

A: De belangrijkste kenmerken van een QSFP56 Breakout DAC-kabel zijn:

Hoogwaardige en betrouwbare koperconstructie
Passief ontwerp waarvoor geen externe voeding nodig is
Directe aansluiting van koper voor lage latentie en laag stroomverbruik
Ondersteuning voor breakout-toepassingen, waardoor 200G tot 2x100G-verbindingen mogelijk zijn
Naleving van industriële normen en specificaties

A: Een QSFP56 Breakout DAC-kabel is compatibel met apparaten met QSFP-DD- of QSFP28-poorten. Dit omvat switches, routers, servers en andere netwerkapparatuur.

A: Een QSFP56 Breakout DAC-kabel is verkrijgbaar in verschillende lengtes, maar wordt doorgaans geleverd in een lengte van 1 meter (3,3 voet).

A: Nee, een QSFP56 Breakout DAC-kabel is voornamelijk ontworpen voor gegevensoverdracht. Het ondersteunt geen krachtoverbrenging.

A: Een QSFP56 Breakout DAC-kabel is een passieve kabel, wat betekent dat er geen externe voeding of actieve componenten nodig zijn om te functioneren.

A: Een DAC-breakoutkabel is een koperen kabel die twee apparaten rechtstreeks met elkaar verbindt, terwijl een optische transceiver glasvezelkabels gebruikt om gegevens over langere afstanden te verzenden. De keuze tussen beide hangt af van de specifieke vereisten van het netwerk.

A: Nee, een QSFP56 Breakout DAC-kabel wordt doorgaans gebruikt voor transmissie over relatief korte afstanden, tot een paar meter. Voor langere afstanden is het aan te raden om te gebruiken optische zendontvangers en glasvezelkabels.

A: Ja, sommige leveranciers bieden mogelijk aangepaste lengtes aan voor QSFP56 Breakout DAC-kabels. Het is raadzaam om bij de leverancier te informeren naar de mogelijkheden voor aangepaste kabellengtes.

FAQ
200G QSFP56 Breakout DAC-expert
OEM-diensten
Scroll naar boven
Contactformulierdemo