400G OSFP-AOC

Upgrade uw netwerk met hoogwaardige 400G OSFP AOC!

Wilt u uw netwerkprestaties verbeteren? Zoek niet verder dan Ascentoptics, de toonaangevende leverancier van 400G OSFP AOC uit China. Onze geavanceerde technologie en superieure kwaliteit zorgen voor naadloze gegevensoverdracht en hogere bandbreedte. Upgrade uw netwerk vandaag nog en ervaar hogere snelheden en verbeterde efficiëntie. Mis deze kans niet en neem nu contact met ons op voor meer informatie over onze speciale aanbiedingen en prijsopties!

  • SVG

    Introductie van 400G OSFP AOC van AscentOptics

• AscentOptics-aanbiedingen 400G OSFP-AOC, een parallelle actieve optische kabel die voldoet aan OSFP MSA en die 8×50 Gb/s PAM4-signalen kan verzenden via multi-mode glasvezel OM3-kabels tot 100 meter.
• De module ondersteunt acht elektrische interfacelanen die werken in 53.125G en bieden een totale bandbreedte van 425Gb/s.
• Voor datacenters, krachtige computernetwerken, kern- en distributielagen van ondernemingen en toepassingen van serviceproviders, de 400GOSFP AOC biedt hoge prestaties, hoge dichtheid en werking met laag vermogen met een nominale golflengte van 850 nm.
• Het heeft een randconnector met 60 contactpunten voor gebruik met een elektrische interface.

400G OSFP-AOC
400G OSFP-AOC

400G OSFP AOC-serie

OnderdeelnummerBeschrijvingDatasnelheidType glasvezelkabelKabellengteActief passief
OSP-400G-AOCxxM400G OSFP actieve optische kabel, aangepaste lengte400 G/psOM3Op maat (xx meter)Actief
OSP-400G-AOC1M400G OSFP actieve optische kabel, 1 meter400 G/psOM31 meterActief
OSP-400G-AOC3M400G OSFP actieve optische kabel, 3 meter400 G/psOM33 meterActief
OSP-400G-AOC5M400G OSFP actieve optische kabel, 5 meter400 G/psOM35 meterActief
OSP-400G-AOC7M400G OSFP actieve optische kabel, 7 meter400 G/psOM37 meterActief
OSP-400G-AOC10M400G OSFP actieve optische kabel, 10 meter400 G/psOM310 meterActief
OSP-400G-AOC15M400G OSFP actieve optische kabel, 15 meter400 G/psOM315 meterActief
OSP-400G-AOC20M400G OSFP actieve optische kabel, 20 meter400 G/psOM320 meterActief

Deze tabel geeft een overzicht van de verschillende modellen van onze 400G OSFP actieve optische kabels, onderscheiden op basis van hun lengte. Elk model is ontworpen met OM3-vezel type en levert een datasnelheid van 400G/ps. Alle modellen zijn actief, wat betekent dat ze ingebouwde signaalversterking hebben om de gegevensintegriteit over langere afstanden te behouden. De kabellengte varieert van maatwerklengte (xx meter) tot maximaal 20 meter. Dit assortiment biedt flexibiliteit om de optimale kabellengte te kiezen voor uw specifieke behoeften en opstellingen.

400G OSFP actieve optische kabel, 1 meter
  • SVG

    Waarom kiezen voor onze 400G OSFP AOC

• 400G OSFP Actieve Optische Kabel (AOC) biedt een superieure datasnelheid van 400G/ps voor efficiënte en naadloze datatransmissie.
• Innovatief OSFP-ontwerp zorgt voor robuuste en veelzijdige prestaties, evenals hot-pluggability.
• Actieve kabeltechnologie compenseert signaalverlies over langere afstanden, waardoor verstoringen worden geminimaliseerd en de betrouwbaarheid wordt gemaximaliseerd.
• Gevarieerde kabellengtes beschikbaar (inclusief aangepaste lengte) voor elke opstelling.
• Onze technische expertise en toewijding aan kwaliteit garanderen een AOC-product met ongeëvenaarde prestaties.

Gerelateerde productaanbeveling

400G OSFP actieve optische kabel (AOC) voor Cloud Light optisch netwerk

De 400G OSFP actieve optische kabel (AOC) betekent een revolutionaire stap in de evolutie van Cloud Light Optical Networks. Deze ultramoderne oplossing is ontworpen voor ongeëvenaarde prestaties en levert een indrukwekkende datatransmissiesnelheid van 400 Gigabit/seconde, waardoor ultrasnelle netwerkverbindingen mogelijk zijn. De 400G OSFP AOC is gebouwd om de volgende generatie datacenters te ondersteunen en biedt een toekomstbestendige oplossing voor het beheren van de exponentiële datagroei en zorgt tegelijkertijd voor consistente, betrouwbare prestaties. Door de kracht van deze baanbrekende technologie te benutten, kunnen organisaties een robuuste, schaalbare en efficiënte netwerkinfrastructuur realiseren, waardoor hun activiteiten de toekomst van digitale netwerken in kunnen gaan.

Overzicht van 400G OSFP actieve optische kabel (AOC)

Overzicht van 400G OSFP actieve optische kabel (AOC)

Wat is 400G OSFP AOC?

De 400G OSFP Actieve Optische Kabel (AOC) is een snelle, hoogwaardige bekabelingsoplossing die is ontwikkeld om te voldoen aan de escalerende eisen van data-intensieve activiteiten. Het bevat Optical Surface Plasmon (OSP)-technologie, mogelijk gemaakt door een quad small form-factor pluggable (QSFP) interface, vandaar de afkorting OSFP. De datatransmissiecapaciteit van 400 Gigabit per seconde biedt vier keer de snelheid van zijn 100G-tegenhangers. Het AOC-aspect van deze technologie verwijst naar het gebruik van glasvezelkabels in plaats van koper, waardoor een optimale signaalintegriteit en transmissieafstand wordt gegarandeerd. Ontworpen om de volgende generatie netwerkverbindingen te faciliteren, staat de 400G OSFP AOC klaar om een game-changer te zijn op het gebied van big data en cloud computing.

Voordelen van 400G OSFP AOC

De 400G OSFP AOC brengt een aantal opmerkelijke voordelen met zich mee:

  1. Verhoogde datatransmissiesnelheden: Met de mogelijkheid om gegevens te verzenden met een duizelingwekkende snelheid van 400 Gigabit per seconde, overtreft deze AOC aanzienlijk de technologieën van de vorige generatie, waardoor snelle gegevensuitwisseling en communicatie voor krachtige computertoepassingen mogelijk wordt gemaakt.
  2. Verbeterde signaalintegriteit: Het gebruik van glasvezel, in tegenstelling tot koper, zorgt voor een optimale signaalintegriteit, waardoor het risico op gegevensverlies tijdens de transmissie wordt verminderd en de algehele netwerkbetrouwbaarheid wordt verbeterd.
  3. Grotere efficiëntie: De hoge snelheidsprestaties van de 400G OSFP AOC betekenen minder tijd bij het wachten op gegevensoverdracht, waardoor de operationele efficiëntie en productiviteit toenemen.
  4. Toekomstbestendig ontwerp: Omdat de databehoefte blijft groeien, maken het robuuste ontwerp en de indrukwekkende snelheid van dit AOC het een toekomstbestendige oplossing, klaar om aan de netwerkbehoeften van morgen te voldoen.
  5. Schaalbaarheid: Het ontwerp maakt indien nodig eenvoudige uitbreiding of inkrimping mogelijk, waardoor het ideaal is voor bedrijven die hun activiteiten willen opschalen.

Kortom, de adoptie van de 400G OSFP AOC is een strategische investering in operationele efficiëntie op de lange termijn, netwerkbetrouwbaarheid en toekomstbestendige schaalbaarheid, waardoor het een optimale keuze is voor organisaties die worstelen met uitdagingen op het gebied van big data en cloud computing.

Compatibiliteit met Arista-netwerken

Compatibiliteit met Arista-netwerken

Arista Networks en 400G OSFP AOC

Arista Networks, leider in datagestuurde cloudnetwerkoplossingen, heeft de kracht van de 400G OSFP AOC volledig omarmd. Arista heeft deze technologie geïntegreerd in zijn hoogwaardige netwerkswitches, waardoor de efficiëntie en betrouwbaarheid van datacenteractiviteiten wordt verbeterd door gebruik te maken van de superieure datatransmissiesnelheden en signaalintegriteit. De schaalbaarheid van de 400G OSFP AOC sluit aan bij Arista's ethos van flexibiliteit en aanpassingsvermogen, waardoor bedrijven hun netwerkactiviteiten kunnen uitbreiden of inkrimpen, afhankelijk van hun behoeften. Deze harmonieuze compatibiliteit tussen Arista Networks en de 400G OSFP AOC onderstreept het potentieel van deze geavanceerde technologie bij het revolutioneren van datacenternetwerken en cloud computing, waardoor het een aantrekkelijke keuze is voor bedrijven die door het complexe landschap van big data navigeren.

Voordelen van het gebruik van 400G OSFP AOC met Arista Networks

  1. Verhoogde netwerkefficiëntie: De combinatie van 400G OSFP AOC's snelle datatransmissie en de krachtige switches van Arista Networks verhoogt de netwerkefficiëntie dramatisch, vermindert de latentie en zorgt voor soepele prestaties, zelfs onder zware databelasting.
  1. Verbeterde betrouwbaarheid: Het robuuste ontwerp van Arista Networks, in combinatie met de 400G OSFP AOC, zorgt voor een hoge signaalintegriteit, waardoor de betrouwbaarheid van de datacenteractiviteiten wordt verbeterd en de downtime van het netwerk wordt geminimaliseerd.
  1. Schaalbaarheid en flexibiliteit: Arista Networks en de 400G OSFP AOC bieden ongeëvenaarde schaalbaarheid, waardoor bedrijven hun netwerkinfrastructuur kunnen aanpassen en aanpassen aan hun veranderende behoeften.
  1. Kosteneffectieve oplossing: Door de behoefte aan meerdere lagesnelheidskabels te verminderen en de downtime van het netwerk te minimaliseren, vormen de 400G OSFP AOC en Arista Networks een kosteneffectieve oplossing die de operationele kosten verlaagt en het rendement op de investering verhoogt.
  1. Toekomstbestendig netwerken: Gezien de snelle vooruitgang op het gebied van data- en cloudtechnologie biedt het investeren in de 400G OSFP AOC en de geavanceerde oplossingen van Arista Networks bedrijven een toekomstbestendige netwerkinfrastructuur die in staat is de uitdagingen van morgen aan te gaan.

In wezen is de integratie van 400G OSFP AOC met de oplossingen van Arista Network een formidabele combinatie die de netwerkprestaties optimaliseert, de betrouwbaarheid verbetert, schaalbaarheid biedt, de kosten verlaagt en bedrijven voorbereidt op de toekomst.

Naleving en normen

Naleving en normen

Naleving van 400G OSFP AOC

De 400G OSFP AOC voldoet aan veel kritische normen om interoperabiliteit, betrouwbaarheid en hoge prestaties te garanderen. Het sluit aan bij de OSFP MSA (Multi-Source Agreement) en garandeert compatibiliteit met alle OSFP-ondersteunende netwerkapparatuur. De 400G OSFP AOC voldoet aan de IEEE 802.3bs- en 802.3cd-standaarden voor 400GbE-verbindingen, waardoor de prestaties en betrouwbaarheid in 400G Ethernet-toepassingen worden gegarandeerd. Bovendien voldoet het aan de RoHS-vereisten (Restriction of Hazardous Substances), wat aangeeft dat het zich inzet voor ecologische duurzaamheid en veiligheid. Deze naleving van kritische nalevingsnormen onderstreept de toewijding van de 400G OSFP AOC aan superieure prestaties, betrouwbaarheid en verantwoorde productie.

Normen voor 400G OSFP AOC

De 400G OSFP AOC voldoet aan de industrienormen en garandeert optimale functionaliteit en compatibiliteit. Ten eerste houdt het zich aan de OSFP MSA, die de interoperabiliteit met alle OSFP-ondersteunende apparaten garandeert. Het voldoet ook aan de IEEE 802.3bs- en IEEE 802.3cd-standaarden die 400GbE-verbindingen regelen, waardoor de hoge prestatiemogelijkheden van het AOC in 400G Ethernet-toepassingen worden gegarandeerd. Naast prestaties voldoet de 400G OSFP AOC ook aan de RoHS-richtlijn, wat de inzet onderstreept om de impact op het milieu te verminderen en veilig gebruik te bevorderen. De 400G OSFP AOC verzekert bedrijven van de kwaliteit, betrouwbaarheid en compatibiliteit door aan deze kritische normen te voldoen.

Kenmerken en specificaties

Kenmerken en specificaties

Belangrijkste kenmerken van 400G OSFP AOC

De 400G OSFP AOC beschikt over veel baanbrekende functies met aanzienlijke waarde voor gebruikers. Ten eerste biedt het snelle transmissie, met ondersteuning voor datasnelheden tot 400 Gbps, ideaal voor grootschalige datacenters en krachtige computertoepassingen. Ten tweede is hij gebouwd met een laag stroomverbruik in het achterhoofd, wat bijdraagt aan een energiezuinige bedrijfsvoering zonder dat dit ten koste gaat van de prestaties. Ten derde biedt de OSFP AOC verbeterde thermische prestaties, waardoor stabiliteit en betrouwbaarheid worden gegarandeerd, zelfs onder uitdagende omgevingsomstandigheden. Bovendien ondersteunt het een flexibel bereik tot 100 meter via Multimode Fiber (MMF), wat veelzijdigheid biedt voor verschillende netwerkconfiguraties. Ten slotte is de 400G OSFP AOC ontworpen met een hot-pluggable OSFP-transceivervormfactor, waardoor eenvoudige installatie en onderhoud mogelijk is. De combinatie van deze functies maakt de 400G OSFP AOC een optimale keuze voor bedrijven die op zoek zijn naar een balans tussen hoge prestaties, betrouwbaarheid en duurzaamheid.

Technische specificaties van 400G OSFP AOC

  • Gegevenssnelheid: tot 400 Gbps
  • Vormfactor: OSFP
  • Kabeltype: Actieve optische kabel (AOC)
  • Kabellengte: tot 100 meter via Multimode Fiber (MMF)
  • Golflengte: 850 nm
  • Stroomverbruik: Laag stroomverbruik (<12W)
  • Connectortype: OSFP naar OSFP
  • Bedrijfstemperatuur: 0°C tot 70°C
  • Naleving: IEEE 802.3bs, IEEE 802.3cd, RoHS
  • Kenmerken: Hot-pluggable, verbeterde thermische prestaties

De technische specificaties van de 400G OSFP AOC onderstrepen zijn vermogen om snelle, betrouwbare en milieuvriendelijke prestaties te leveren. Met datasnelheden tot 400 Gbps, een laag energieverbruik en een bereik tot 100 meter is de AOC specifiek ontworpen voor grootschalige datacenters en krachtige computertoepassingen. Naleving van de IEEE-normen en RoHS geeft aan dat het bedrijf zich inzet voor kwaliteit, betrouwbaarheid en duurzaamheid.

Voordelen van 400G OSFP AOC

Voordelen van 400G OSFP AOC

Hogere bandbreedte en snelheid

De 400G OSFP AOC biedt een aanzienlijke sprong voorwaarts in bandbreedte en snelheidsmogelijkheden vergeleken met andere optische kabels. Terwijl standaard optische kabels vaak 100 Gbps halen, verviervoudigt de 400G OSFP AOC deze datasnelheid, waardoor een ongekende snelheid voor datatransmissie mogelijk wordt. Dit voordeel wordt nog groter wanneer het wordt geïmplementeerd in snelle cloudnetwerken. De grotere bandbreedte van de 400G OSFP AOC zorgt voor een efficiënte verwerking van grote datavolumes, waardoor de latentie wordt verminderd en de netwerkprestaties aanzienlijk worden verbeterd. Voor ondernemingen die voor hun data-intensieve activiteiten afhankelijk zijn van snelle cloudnetwerken, betekent de adoptie van de 400G OSFP AOC snellere dataoverdracht, verbeterde operationele efficiëntie en uiteindelijk een concurrentievoordeel in het digitale landschap.

Groot bereik en betrouwbare prestaties

Prestaties bij transmissies over lange afstanden

Op het gebied van transmissie over lange afstanden onderscheidt de 400G OSFP AOC zich door zijn vermogen om betrouwbare prestaties te behouden over afstanden tot 100 meter. Dit is een indrukwekkende prestatie, gezien de hoge datasnelheden die het ondersteunt. Dit maakt het een ideale keuze voor uitgebreide netwerksystemen, zoals die in grootschalige datacenters, waar de afstand tussen aangesloten apparaten aanzienlijk kan zijn. De robuuste prestaties van de 400G OSFP AOC over lange afstanden verminderen de behoefte aan extra netwerkhardware – zoals repeaters of signaalversterkers – waardoor de netwerkarchitectuur wordt vereenvoudigd en de kosten worden verlaagd. De hot-pluggable functie zorgt er ook voor dat deze eenvoudig kan worden vervangen of geüpgraded zonder netwerkverstoring te veroorzaken. Daarom garandeert het gebruik van de 400G OSFP AOC snelle datatransmissie over lange afstanden en zorgt het voor netwerkstabiliteit en betrouwbaarheid, waardoor het een kostenefficiënte oplossing is voor data-intensieve operaties.

Betrouwbaarheid van 400G OSFP AOC

De betrouwbaarheid van de 400G OSFP AOC wordt onderstreept door zijn indrukwekkende foutloze datatransmissiemogelijkheden. Het maakt gebruik van superieure foutcorrectietechnieken om de gegevensintegriteit te garanderen, zelfs bij hoge transmissiesnelheden. Duurzaamheid is een ander belangrijk aspect van de betrouwbaarheid. Ontworpen om de ontberingen van een veeleisende datacenteromgeving te weerstaan, blijft het consistent operationeel, zelfs onder omstandigheden met hoge temperaturen. Bovendien draagt de bewezen staat van dienst van de 400G OSFP AOC op het gebied van lage uitvalpercentages bij aan zijn geloofwaardigheid als betrouwbare, krachtige netwerkoplossing. Voor organisaties die in de huidige dynamische en datagestuurde omgeving opereren, biedt de 400G OSFP AOC een betrouwbare keuze die ononderbroken, snelle gegevensoverdracht garandeert en tegelijkertijd de downtime van het netwerk minimaliseert.

Eenvoudige installatie en implementatie

Plug-and-play-mogelijkheden

De 400G OSFP AOC beschikt over plug-and-play-mogelijkheden, waardoor de installatie en implementatie uitzonderlijk eenvoudig is. Gebruikers hebben geen gespecialiseerde kennis of aanvullende software nodig om het apparaat aan de praat te krijgen. Het wordt eenvoudigweg op de overeenkomstige poort aangesloten en begint onmiddellijk te werken. Dit elimineert de complexiteit die vaak gepaard gaat met het opzetten van netwerkhardware, waardoor tijd en middelen worden bespaard. Bovendien zorgt de hot-pluggable functie ervoor dat het apparaat kan worden toegevoegd of verwijderd zonder dat het systeem hoeft te worden uitgeschakeld. Dit kan de downtime van het netwerk aanzienlijk verminderen, waardoor de operationele efficiëntie verder wordt geoptimaliseerd. De plug-and-play en hot-pluggable functies van de 400G OSFP AOC maken het een toegankelijke en efficiënte keuze voor het stroomlijnen van datacenteractiviteiten.

Compatibiliteit met bestaande infrastructuur

De 400G OSFP AOC is ontworpen om naadloos te integreren met de bestaande netwerkinfrastructuur. De vormfactor maakt compatibiliteit met een breed scala aan netwerkapparatuur mogelijk, waardoor de kans op redundantie van apparatuur of de noodzaak van dure infrastructuurrevisies wordt geminimaliseerd. Hierdoor kunnen organisaties hun huidige netwerkapparatuur optimaal benutten en tegelijkertijd profiteren van de hogere gegevensoverdrachtsnelheden die worden geboden door de 400G OSFP AOC. Ongeacht de fabrikant draagt de compatibiliteit van dit apparaat met verschillende netwerkswitches, routers en servers bij aan de veelzijdigheid ervan en verbreedt de toepassing ervan in diverse netwerkomgevingen. Als gevolg hiervan levert de 400G OSFP AOC superieure prestaties en zorgt ervoor dat organisaties kunnen overstappen naar hogere datasnelheden zonder significante verstoringen van hun bestaande netwerkactiviteiten.

Conclusie

Concluderend vertegenwoordigt de 400G OSFP AOC een cruciale technologische vooruitgang in datacenteractiviteiten en biedt een oplossing die niet alleen zeer efficiënt is, maar ook gemakkelijk compatibel is met de bestaande netwerkinfrastructuur. De plug-and-play-functionaliteit, hot-pluggelijkheid en brede compatibiliteit bieden een praktisch en kosteneffectief pad voor organisaties die hun gegevensoverdrachtsnelheden willen verhogen zonder de huidige netwerkactiviteiten te verstoren of te herzien. Investeren in de 400G OSFP AOC kan gestroomlijnde datacenteractiviteiten vergemakkelijken, waardoor de productiviteit en operationele efficiëntie van de organisatie worden gestimuleerd. Met zijn indrukwekkende prestaties en veelzijdige toepassing is de 400G OSFP AOC klaar om een cruciale rol te spelen in de volgende generatie datacenternetwerken.

Neem contact op met AscentOptics

Contactformulierdemo

Veel Gestelde Vragen

A: Een 400G OSFP actieve optische kabel (AOC) is een type actieve optische kabel die speciaal is ontworpen voor optische netwerken in wolkenlicht. Het biedt snelle datatransmissie en interconnectiemogelijkheden voor verschillende datacommunicatietoepassingen.

A: Een AOC staat voor Actieve Optische Kabel. Het is een type optische kabel dat optische transceivermodules en glasvezelkabels integreert in één compact pakket. AOC's worden gebruikt om gegevens met hoge snelheid over langere afstanden te verzenden in vergelijking met traditionele koperkabels.

A: OSFP staat voor Octal Small Form Factor Pluggable. Het is een nieuw type transceivervormfactor, ontworpen voor toepassingen met hoge dichtheid, met name voor snelle netwerken en datacenterverbindingen. OSFP ondersteunt datasnelheden tot 400 Gbps en biedt verbeterde thermische prestaties in vergelijking met oudere typen transceiver.

A: De voordelen van het gebruik van een 400G OSFP AOC zijn onder meer snelle gegevensoverdracht, een laag energieverbruik, verbeterde thermische prestaties en compatibiliteit met OSFP-interfaces. Het biedt een betrouwbare en efficiënte oplossing voor datacommunicatie op korte afstand en interconnectietoepassingen in optische cloud-lichtnetwerken.

A: De verschillende typen 400G-transceivers omvatten QSFP-DD (Quad Small Form Factor Pluggable Double Density) en OSFP (Octal Small Form Factor Pluggable). Beide zijn ontworpen voor snelle datatransmissie en verbindingen, maar ze hebben verschillende fysieke vormfactoren.

A: Ja, een 400G OSFP AOC voldoet aan de industrienormen voor snelle gegevensoverdracht. Het is ontworpen om te voldoen aan de eisen van optische interfacestandaarden en om compatibiliteit met OSFP-interfaces te garanderen.

A: Nee, een 400G OSFP AOC is speciaal ontworpen voor OSFP-interfaces. Het is niet compatibel met QSFP-DD-interfaces. Voor QSFP-DD-interfaces moet een ander type AOC- of optische kabeloplossing worden gebruikt.

A: 400G OSFP AOC's worden vaak gebruikt in datacenters en cloud-light optische netwerken voor snelle datatransmissie en interconnecties. Ze zijn geschikt voor diverse toepassingen die datacommunicatie en interconnectiemogelijkheden op korte afstand vereisen.

A: Ja, de markt voor 400G OSFP AOC's groeit snel. Met de toenemende vraag naar snelle datatransmissie en interconnecties in datacenters en cloudnetwerken wordt verwacht dat de acceptatie van 400G OSFP AOC's de komende jaren zal blijven stijgen.

A: De 800G AOC OSFP & QSFP-DD800 worden vaak gebruikt in datacenters, cloudnetwerken en krachtige computeromgevingen. Het is geschikt voor gegevensoverdracht over korte afstanden en kan worden gebruikt in verschillende netwerkapparatuur zoals switches en servers.

400G OSFP AOC-expert
400G OSFP AOC-expert
OEM-diensten
Scroll naar boven
Contactformulierdemo