400G QSFP56-DD AOC

Upgrade naar snelle connectiviteit met 400G QSFP56-DD AOC!

Upgrade uw netwerk met de geavanceerde 400G QSFP56-DD actieve optische kabel (AOC) van Ascentoptics. Ervaar razendsnelle gegevensoverdracht en naadloze transmissie met deze betrouwbare en snelle connectiviteitsoplossing. Mis onze speciale aanbiedingen en prijsopties niet. Contacteer ons nu!

  • SVG

    Introductie van 400G QSFP56-DD AOC van AscentOptics

• AscentOptics-aanbiedingen 400G QSFP-DD actieve optische kabels (AOC) die voldoen aan de QSFP-DD MSA- en CMIS 4.0-standaarden.
• De AOC's zenden 8 × 50 Gb/s PAM4-signalen uit via multimode glasvezelkabels met een lengte tot 100 meter.
• Elke elektrische interfacebaan werkt met een datasnelheid van 53,125G, met een totale totale bandbreedte van 425Gb/s.
• De modules gebruiken een nominale golflengte van 850 nm en zijn voorzien van een connector met 76 contactranden.
• Deze kabels zijn geschikt voor interconnectie over korte afstanden in diverse toepassingen, waaronder krachtige computernetwerken, kern- en distributielagen van ondernemingen en toepassingen van serviceproviders.

400G QSFP56-DD AOC
400G QSFP56-DD AOC

800G OSFP AOC-serie

Onderdeelnr.BeschrijvingDatasnelheidLengteVezeltypeTransmissietype
QDD-400G-AOCxxM400G QSFP-DD actieve optische kabel, variabele lengte400 G/psxxmOM3Actief
QDD-400G-AOC1M400G QSFP-DD actieve optische kabel, 1 meter lengte400 G/ps1mOM3Actief
QDD-400G-AOC3M400G QSFP-DD actieve optische kabel, 3 meter lengte400 G/ps3mOM3Actief
QDD-400G-AOC5M400G QSFP-DD actieve optische kabel, 5 meter lengte400 G/ps5mOM3Actief
QDD-400G-AOC7M400G QSFP-DD actieve optische kabel, 7 meter lengte400 G/ps7mOM3Actief
QDD-400G-AOC10M400G QSFP-DD actieve optische kabel, 10 meter lengte400 G/ps10mOM3Actief
QDD-400G-AOC15M400G QSFP-DD actieve optische kabel, 15 meter lengte400 G/ps15mOM3Actief
QDD-400G-AOC20M400G QSFP-DD actieve optische kabel, 20 meter lengte400 G/ps20mOM3Actief

In deze tabel hebben wij de belangrijkste specificaties van ons assortiment weergegeven 400G QSFP-DD Actieve optische kabels (AOC). Het onderdeelnummer verwijst naar het specifieke modelnummer van elke kabel, waarbij de variabele “xx” in QDD-400G-AOCxxM elke gewenste lengte vertegenwoordigt. De datasnelheid van 400G/ps geeft de hogesnelheidsdatatransmissiecapaciteit van deze kabels aan, terwijl de lengte verwijst naar de fysieke lengte van de kabel. Wij hebben gebruik gemaakt van de industriestandaard OM3-vezel type voor deze kabels, en het Transmissietype is actief, wat aangeeft dat deze kabels transceivers gebruiken om optische signalen te verzenden en te ontvangen.

Waarom kiezen voor onze 800G OSFP AOC
  • SVG

    Waarom kiezen voor onze 400G QSFP56-DD AOC

• Onze 400G QSFP56-DD AOC biedt snelle datatransmissie tot 400 Gbps en zet daarmee een nieuwe standaard voor snelheid en efficiëntie in datacenters.
• Het product is ontworpen met kanalisering in het achterhoofd en kan een gekanaliseerde poort verbinden met meerdere niet-gekanaliseerde of gekanaliseerde poorten.
• Het is een betaalbare oplossing voor mensen die snelle gegevensoverdracht nodig hebben, zonder het hoge prijskaartje.
• Onze QSFP-DD breakout-kabels zijn bedoeld om netwerkarchitecturen van Core tot Top-of-Rack te vereenvoudigen, waardoor netwerkbeheer eenvoudiger en efficiënter wordt.
• Geavanceerde technologie maakt hogere Ethernet-snelheden van 400 Gb/s mogelijk met transmissieafstanden tot 10 km.

Gerelateerde productaanbeveling

400G QSFP56-DD AOC - Snelle actieve optische kabel voor Juniper-netwerken

De 400G QSFP56-DD AOC is een innovatieve, krachtige oplossing die is ontworpen voor de strenge eisen van moderne datacenters. Deze actieve optische kabel is speciaal gebouwd voor de systemen van Juniper Networks en levert ongekende gegevensoverdrachtsnelheden tot 400G met behoud van een laag stroomverbruik. Het werkt binnen de InfiniBand-architectuur, een industriestandaard netwerkarchitectuur die communicatie met hoge doorvoer en lage latentie mogelijk maakt. De 400G QSFP56-DD AOC is een essentieel hulpmiddel voor elke organisatie die zijn datacenter toekomstbestendig wil maken en de netwerkprestaties wil optimaliseren.

Overzicht van actieve optische kabels (AOC)

Overzicht van actieve optische kabels (AOC)

Actieve optische kabels (AOC) zijn een cruciaal onderdeel van snelle datatransmissie en bieden een combinatie van glasvezel- en koperkabeltechnologieën. AOC's bestaan uit twee transceivers die met elkaar zijn verbonden door een glasvezelkabel, waardoor snelle datacommunicatie over lange afstanden mogelijk is. De transceivers aan elk kabeluiteinde zetten het elektrische signaal om in een optisch signaal, dat vervolgens via de glasvezelkabel wordt verzonden. Bij het bereiken van het ontvangende uiteinde wordt het optische signaal weer omgezet in een elektrisch signaal. Deze technologie is zeer efficiënt, betrouwbaar en veelzijdig en geschikt voor vele toepassingen, waaronder datacenters, high-performance computing en telecommunicatienetwerken. De komst van 400G QSFP56-DD AOC's betekent een aanzienlijke sprong voorwaarts, waardoor de datatransmissiemogelijkheden van moderne netwerken verder worden verbeterd.

400G QSFP56-DD AOC

Inleiding tot 400G QSFP56-DD AOC

De 400G QSFP56-DD actieve optische kabel (AOC) vertegenwoordigt het toppunt van de volgende generatie netwerktechnologie. Door gebruik te maken van de QSFP56-DD-vormfactor levert deze AOC ongeëvenaarde gegevensoverdrachtsnelheden tot 400G, waardoor het een essentiële hardwarecomponent is voor gegevensintensieve toepassingen. QSFP56-DD, of Quad Small Form-factor Pluggable Double Density, betekent dat de kabel twee keer zoveel snelle elektrische interfaces kan bevatten dan zijn voorganger, waardoor de poortdichtheid en de gegevensdoorvoer aanzienlijk toenemen. De compatibiliteit van de 400G QSFP56-DD AOC met de InfiniBand-architectuur en de snelle datatransmissie met lage latentie maken het tot een baanbrekend hulpmiddel voor het toekomstbestendig maken van datacenters en een krachtige katalysator voor het bevorderen van krachtige computer- en telecommunicatienetwerken.

Belangrijkste kenmerken

De 400G QSFP56-DD AOC beschikt over verschillende belangrijke kenmerken die hem onderscheiden:

  • Snelle gegevensoverdracht: De kabel ondersteunt snelle datatransmissie tot 400G, waardoor naadloze streaming van grote hoeveelheden data mogelijk is.
  • Verhoogde poortdichtheid: De QSFP56-DD-vormfactor maakt het dubbele aantal snelle elektrische interfaces mogelijk in vergelijking met zijn voorgangers, waardoor de poortdichtheid aanzienlijk wordt verbeterd.
  • Lage latentie: De kabel zorgt voor een verminderde latentie van gegevensoverdracht, waardoor realtime gegevensuitwisseling en reactievermogen worden vergemakkelijkt.
  • Compatibiliteit met InfiniBand-architectuur: De compatibiliteit met de InfiniBand-architectuur vergroot de veelzijdigheid ervan, waardoor het geschikt is voor verschillende netwerkomgevingen.
  • Betrouwbaarheid en duurzaamheid: De 400G QSFP56-DD AOC is ontworpen voor robuuste prestaties en langdurige duurzaamheid, waardoor het een ideale keuze is voor veeleisende datacenteromgevingen.

Deze functies positioneren de 400G QSFP56-DD AOC als een toonaangevende oplossing voor het toekomstbestendig maken van datacenters en het bevorderen van krachtige computer- en telecommunicatienetwerken.

Voordelen van het gebruik van 400G QSFP56-DD AOC

De voordelen van het gebruik van 400G QSFP56-DD AOC reiken verder dan de snelle gegevensoverdracht en de verhoogde poortdichtheid.

1. Verbeterde efficiëntie: Het vermogen van 400G QSFP56-DD AOC om grote hoeveelheden gegevens met hoge snelheid te verzenden, verkort de tijd die nodig is voor gegevensverplaatsing aanzienlijk, waardoor de operationele efficiëntie in datacenters wordt verhoogd.

2. Schaalbaarheid: De grotere poortdichtheid maakt meer verbindingen mogelijk, wat schaalbaarheid biedt voor het uitbreiden van de netwerkinfrastructuur. Dit maakt het perfect geschikt voor snel evoluerende datacenteromgevingen.

3. Kosteneffectief: Ondanks zijn geavanceerde functies biedt de 400G QSFP56-DD AOC een kosteneffectieve oplossing in vergelijking met vergelijkbare producten. De duurzaamheid en betrouwbaarheid betekenen ook lagere onderhouds- en vervangingskosten.

4. Veelzijdigheid: Dankzij de compatibiliteit met de InfiniBand-architectuur kan het eenvoudig worden geïntegreerd in verschillende netwerkomgevingen, waardoor het toepassingsbereik wordt vergroot.

5. Klaar voor de toekomst: Het gebruik van geavanceerde technologie in het ontwerp zorgt ervoor dat de 400G QSFP56-DD AOC kan voldoen aan de eisen van toekomstige netwerkvereisten, waardoor het een intelligente investering is om uw datacenter toekomstbestendig te maken.

Door deze voordelen te benutten kunnen bedrijven de capaciteiten van hun datacenters effectief vergroten, waardoor ze concurrerender worden in de steeds meer datagestuurde wereld.

Compatibiliteit

Compatibiliteit met Juniper-netwerken

De 400G QSFP56-DD AOC vertoont uitstekende compatibiliteit met Juniper Networks. De naadloze integratie met de netwerkapparatuur van Juniper, waaronder switches, routers en servers, zorgt voor een soepele werking, waardoor u het volledige potentieel van uw bestaande netwerkinfrastructuur kunt benutten. De compatibiliteit strekt zich uit tot verschillende Juniper-modellen, waardoor flexibiliteit wordt geboden en de noodzaak voor aanvullende hardware- of softwareaanpassingen wordt verminderd. Door te kiezen voor de 400G QSFP56-DD AOC krijgt u een hoogwaardige kabeloplossing en bent u verzekerd van robuustheid en interoperabiliteit met uw Juniper Networks-apparatuur.

QSFP-DD naar QSFP-DD-connectiviteit

De 400G QSFP56-DD AOC ondersteunt ook QSFP-DD naar QSFP-DD-connectiviteit, waardoor directe verbindingen mogelijk zijn tussen apparaten die zijn uitgerust met QSFP-DD-poorten. Deze functie is vooral nuttig in netwerkomgevingen met hoge dichtheid, waar ruimte- en kabelbeheer vaak een uitdaging vormen. Deze natuurlijke connectiviteitsoptie vermindert de behoefte aan extra hardware of bekabeling aanzienlijk, wat leidt tot een meer gestroomlijnde en efficiënte installatie. Bovendien zorgt de directe verbinding voor optimale datatransmissieprestaties, waardoor een snelle en stabiele netwerkinfrastructuur ontstaat. Met de 400G QSFP56-DD AOC investeert u inderdaad in een hoogwaardige kabeloplossing en een product dat is ontworpen met het oog op eenvoud en gebruiksgemak.

Compatibel 1m 400G QSFP56-DD MMF AOC

De 1m 400G QSFP56-DD MMF AOC is een ander opmerkelijk product dat compatibiliteit met verschillende apparaten en netwerkconfiguraties garandeert. Deze multimode glasvezel (MMF) actieve optische kabel (AOC) is ontworpen voor datacommunicatie en interconnectietoepassingen over korte afstanden. Dankzij de lengte van 1 meter is het een optimale keuze voor datacenterimplementatie, waar connectiviteit met hoge snelheid, hoge dichtheid en laag energieverbruik voorop staat. Deze AOC maakt ook gebruik van de QSFP-DD-vormfactor en biedt acht kanalen met hogesnelheidsdifferentiële signalen met datasnelheden tot 50 Gbps per kanaal, met een totaal van 400 Gbps. Met de 1 m 400G QSFP56-DD MMF AOC verbetert u de prestaties van uw netwerk en de veelzijdigheid en aanpasbaarheid ervan, zodat u klaar blijft om aan toekomstige eisen te voldoen.

400GBase-AOC QSFP-DD

De 400GBase-AOC QSFP-DD is een geavanceerde oplossing voor snelle netwerken. Deze Actieve Optische Kabel (AOC) maakt gebruik van de kracht van QSFP-DD-technologie en biedt acht rijstroken voor gegevensoverdracht, die elk gegevens kunnen overbrengen met een snelheid van 50 Gbps. Dit resulteert in een indrukwekkende geaggregeerde datasnelheid van 400 Gbps. De 400GBase-AOC QSFP-DD is ideaal voor datacenters met hoge dichtheid, waar ruimte-efficiëntie, snelle gegevensoverdracht en robuuste connectiviteit van cruciaal belang zijn. Met zijn lage energieverbruik en superieure prestaties vertegenwoordigt de 400GBase-AOC QSFP-DD een aantrekkelijke investering voor moderne datacenteromgevingen. Het ontwerp garandeert compatibiliteit met een breed scala aan apparaten en maakt uw netwerk toekomstbestendig, zodat het voorbereid is op de eisen van morgen.

Prestaties en specificaties

Prestaties en specificaties

Transmissiesnelheden

De 400GBase-AOC QSFP-DD beschikt over eersteklas transmissiesnelheden. Elk van de acht rijstroken in de QSFP-DD-vormfactor kan gegevens verzenden met een duizelingwekkende snelheid van 50 Gbps, wat resulteert in een totale gegevenssnelheid van 400 Gbps. Deze razendsnelle snelheid zorgt voor snelle en efficiënte gegevensoverdracht, waardoor het een waardevol bezit is in een data-intensieve omgeving zoals een datacenter. Of u nu grote hoeveelheden bedrijfskritische gegevens verzendt, high-definition media streamt of krachtige toepassingen uitvoert, de snelle overdracht van de 400GBase-AOC QSFP-DD zorgt ervoor dat uw gegevens snel op hun bestemming aankomen.

Golflengte

De 400GBase-AOC QSFP-DD maakt gebruik van geavanceerde optische technologie, die afhankelijk is van specifieke golflengtebanden om gegevens te verzenden. Deze specifieke golflengte is cruciaal omdat deze de kwaliteit en afstand van de gegevensoverdracht bepaalt. De specifieke golflengte die door de 400GBase-AOC QSFP-DD wordt gebruikt, maakt datatransmissie over korte afstanden mogelijk, waardoor het een uitstekende keuze is voor intra-datacenterconnectiviteit. Door gebruik te maken van deze specifieke golflengte zorgt de 400GBase-AOC QSFP-DD voor minimale interferentie en lage latentie, waardoor betrouwbare, snelle connectiviteit binnen uw datacenter wordt geleverd.

Naleving

De 400GBase-AOC QSFP-DD voldoet aan alle noodzakelijke industriële normen en voorschriften, waardoor u verzekerd bent van de kwaliteit en betrouwbaarheid ervan. Het voldoet aan de QSFP-DD MSA en garandeert de interoperabiliteit met alle compatibele apparaten. Deze module past ook in de IEEE 802.3cd-standaard, de geaccepteerde benchmark voor 400G Ethernet over glasvezel. Bovendien voldoet het aan de strenge RoHS-normen (Restriction of Hazardous Substances), wat aangeeft dat het vrij is van schadelijke stoffen en daarom veilig is voor gebruik in milieubewuste datacenteromgevingen. Deze nalevingscertificeringen onderstrepen niet alleen de integriteit van het product, maar verzekeren u ook dat de 400GBase-AOC QSFP-DD naadloos aansluit op uw bestaande netwerkinfrastructuur.

Beschikbaarheid en opties

Beschikbaarheid en opties

Lengte opties

De 400GBase-AOC QSFP-DD is verkrijgbaar in verschillende lengteopties om aan uw specifieke datacenterbehoeften te voldoen. De beschikbare lengtes variëren van 1 meter voor verbindingen op korte afstand tot 100 meter voor grotere datacenterconfiguraties. Dit uitgebreide scala aan formaten zorgt voor schaalbaarheid en flexibiliteit in uw netwerkontwerp. Of uw apparaten nu dicht bij elkaar staan of verspreid zijn over een groot datacenter, de 400GBase-AOC QSFP-DD kan aan uw behoeften voldoen en zorgt voor efficiënte gegevensoverdracht terwijl signaalverlies wordt geminimaliseerd.

Beschikbaarheid voor Arista-netwerken

De 400GBase-AOC QSFP-DD is volledig compatibel met Arista Networks-apparaten. Deze compatibiliteit zorgt voor een naadloze integratie in uw huidige Arista-installatie, waardoor gegevensoverdracht met hoge snelheid en lage latentie binnen het netwerk wordt bevorderd. Of u nu uw bestaande infrastructuur wilt upgraden of uitbreiden, de 400GBase-AOC QSFP-DD kan aan de vereisten voldoen en biedt een effectieve oplossing voor de datatransmissiebehoeften van uw Arista-netwerken. Door de beschikbaarheid te bevestigen, is het een artikel op voorraad en klaar voor verzending, zodat u zeker weet dat de verbeteringen of uitbreidingen van uw datacenter zonder vertraging kunnen plaatsvinden. Bedenk dat als u voor de 400GBase-AOC QSFP-DD kiest, u een conform, flexibel en vooral betrouwbaar product kiest.

TAA-naleving

TAA-naleving
TAA-naleving
bron afbeeldingen: https://pricereporter.com/

De 400GBase-AOC QSFP-DD voldoet aan de Trade Agreements Act (TAA), een cruciale overweging voor federale aanbestedingen. Deze TAA-conformiteit zorgt ervoor dat het product voldoet aan de gestelde eisen van de Amerikaanse overheid, waardoor aanschaf voor gebruik binnen federale installaties mogelijk is. Het naleven van de TAA-regelgeving onderstreept onze toewijding aan kwaliteit en legaliteit, waardoor de 400GBase-AOC QSFP-DD verder wordt versterkt als een betrouwbare keuze voor uw datacenterbehoeften. U kunt er zeker van zijn dat u door dit product te selecteren een mondiaal handelssysteem steunt dat eerlijke en ethische praktijken respecteert.

Kortom, de 400GBase-AOC QSFP-DD biedt een winnende combinatie van compatibiliteit, beschikbaarheid en wettelijke naleving, waardoor het een optimale keuze is voor uw behoeften op het gebied van gegevensoverdracht. De naadloze integratie met de infrastructuur van Arista Networks zorgt voor snelle gegevensoverdracht met minimale latentie. Bovendien garandeert de naleving van de TAA de acceptatie ervan in federale installaties, wat onze toewijding aan kwaliteit, wettigheid en ethische handelspraktijken weerspiegelt. Stel de verbeteringen of uitbreidingen van uw datacenter niet uit; kies de 400GBase-AOC QSFP-DD voor efficiëntie, betrouwbaarheid en gemoedsrust.

Neem contact op met AscentOptics

Contactformulierdemo

Veel Gestelde Vragen

A: Een 400G QSFP56-DD AOC is een actieve optische kabel met hoge snelheid, ontworpen voor Juniper Networks. Het is een betrouwbare en efficiënte oplossing voor krachtige netwerken.

A: AOC staat voor Actieve Optische Kabel. Het is een type kabel dat gebruikmaakt van optische vezels om gegevens te verzenden, waardoor hogesnelheids- en langeafstandsverbindingen mogelijk zijn.

A: Ja, de 400G QSFP56-DD AOC is speciaal ontworpen om compatibel te zijn met Juniper Networks. Het zorgt voor een naadloze integratie en optimale prestaties.

A: Hoewel de 400G QSFP56-DD AOC voornamelijk is ontworpen voor Juniper Networks, kan deze compatibel zijn met andere apparaten die QSFP56-DD-interfaces ondersteunen. Het wordt altijd aanbevolen om vóór gebruik de compatibiliteit te controleren.

A: De 400G QSFP56-DD AOC ondersteunt een maximale gegevensoverdrachtsnelheid van 400 Gbps, waardoor een hoge snelheid en efficiënte gegevensoverdracht wordt gegarandeerd.

A: De 400G QSFP56-DD AOC gebruikt een golflengte van 850 nm voor optische transmissie, waardoor betrouwbare en hoogwaardige gegevensoverdracht mogelijk is.

A: De 400G QSFP56-DD AOC is ontworpen voor toepassingen op korte afstand en wordt doorgaans gebruikt voor afstanden tot 5 meter. Voor langere afstanden wordt aanbevolen om andere geschikte oplossingen te gebruiken, zoals glasvezelkabels.

A: Ja, de 400G QSFP56-DD AOC wordt geleverd met een garantie. Raadpleeg de productdocumentatie of neem contact op met de fabrikant voor meer informatie over de garantiedekking.

A: Nee, de 400G QSFP56-DD AOC is speciaal ontworpen voor QSFP56-DD-interfaces. Het is niet compatibel met QSFP28-interfaces. Voor QSFP28-compatibiliteit heeft u een ander type AOC nodig.

A: U kunt compatibele 400G QSFP56-DD AOC-kabels online vinden bij verschillende gerenommeerde leveranciers en detailhandelaren. We raden u aan de website van Fluxlight te raadplegen, aangezien zij een breed scala aan hoogwaardige AOC-kabels aanbieden.

400G QSFP56-DD AOC-expert
400G QSFP56-DD AOC-expert
OEM-diensten
Scroll naar boven
Contactformulierdemo