800G OSFP-AOC

Upgrade uw netwerk met onze 800G OSFP AOC!

Upgrade de prestaties van uw netwerk met Ascentoptics – een Chinese topfabrikant gespecialiseerd in hoogwaardige optische netwerkproducten. Onze 800G OSFP AOC biedt razendsnelle gegevensoverdracht en betrouwbare connectiviteit. Vertrouw op onze expertise om aan de behoeften van uw netwerk te voldoen. Verhoog de efficiëntie en productiviteit van uw bedrijf. Neem nu contact met ons op voor meer informatie!

  • SVG

    Introductie van 800G OSFP AOC van AscentOptics

• AscentOptics biedt 800GOSFP actieve optische kabels (AOC), die voldoen aan de OSFP800 MSA-, IEE802.3ck-standaarden en CMIS4.0 ondersteunen
• De AOC heeft een maximale transmissiesnelheid van 850 Gb/s via multi-mode glasvezelsystemen met een nominale golflengte van 850 nm
• Het is ontworpen voor verbindingen over korte afstanden in datacenters, krachtige computernetwerken en cloudnetwerken om hoge prestaties, hoge dichtheid en een laag stroomverbruik te bieden

800G OSFP-AOC
800G OSFP-AOC

800G OSFP AOC-serie

Onderdeelnr.BeschrijvingDatasnelheidLengteVezelkabelType
OSP-800G-AOCxxM800G OSFP actieve optische kabel, aangepaste lengte800 G/psAangepast (xxm)OM3Actief
OSP-800G-AOC1M800G OSFP actieve optische kabel, 1 meter800 G/ps1mOM3Actief
OSP-800G-AOC3M800G OSFP actieve optische kabel, 3 meter800 G/ps3mOM3Actief
OSP-800G-AOC5M800G OSFP actieve optische kabel, 5 meter800 G/ps5mOM3Actief
OSP-800G-AOC7M800G OSFP actieve optische kabel, 7 meter800 G/ps7mOM3Actief
OSP-800G-AOC10M800G OSFP actieve optische kabel, 10 meter800 G/ps10mOM3Actief
OSP-800G-AOC15M800G OSFP actieve optische kabel, 15 meter800 G/ps15mOM3Actief
OSP-800G-AOC20M800G OSFP actieve optische kabel, 20 meter800 G/ps20mOM3Actief

De OSP-800G-AOC-serie omvat kabels die speciaal zijn ontworpen om snelle gegevensoverdracht met een indrukwekkende snelheid van 800 Gigabit per seconde mogelijk te maken. Deze kabels maken gebruik van OM3-vezel, een eersteklas multimode glasvezelkabel, bekend om zijn vermogen om gegevens snel en efficiënt te verzenden. Het 'Active'-label geeft met name aan dat er geavanceerde elektronica in deze kabels is verwerkt, waardoor datasignalen worden versterkt en herhaald om optimale data-integriteit te garanderen, zelfs over grote afstanden. Met een scala aan beschikbare lengtes voldoen deze kabels aan uiteenlopende eisen, van verbindingen op korte afstand tot uitgestrekte opstellingen waar apparaten wijd en zijd verspreid zijn.

Waarom kiezen voor onze 800G OSFP AOC
  • SVG

    Waarom kiezen voor onze 800G OSFP AOC

• Ons 800G OSFP-AOC biedt een verbluffende gegevenssnelheid van 850 Gb/s voor snelle en naadloze gegevensoverdracht.
• Het is MSA-compatibel en compatibel met een breed scala aan netwerkapparatuur.
• Het biedt twee architectuuroplossingen – 4x100Gx2 en 8X100G – om flexibiliteit te bieden op basis van de gebruikersvereisten.
• Met een commercieel temperatuurbereik van 0°C tot 70°C functioneert hij optimaal onder verschillende omgevingsomstandigheden.
• Specifiek ontworpen voor datacommunicatie en interconnectietoepassingen over korte afstanden, de 800GOSFP AOC is ideaal voor het verbinden van hogesnelheidsservers over kortere afstanden.

Gerelateerde productaanbeveling

800G AOC OSFP & QSFP-DD800 - Snelle optische oplossingen voor gegevensoverdracht

De 800G AOC OSFP- en QSFP-DD800-oplossingen vertegenwoordigen de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van snelle optische technologie, ontworpen om tegemoet te komen aan de toenemende eisen van datatransmissie in verschillende sectoren. Deze oplossingen zijn speciaal ontworpen om superieure prestaties te leveren en gegevensoverdrachtsnelheden tot 800 Gbps mogelijk te maken. Ze bieden een hoge mate van betrouwbaarheid en kosteneffectiviteit, waardoor ze ideaal zijn voor gebruik in datacenters, telecommunicatie en krachtige computeromgevingen. Bij deze oplossingen gaat het niet alleen om snelheid, maar ook om het ondersteunen van de schaalbaarheid en het aanpassingsvermogen die nodig zijn in het snel evoluerende digitale landschap van vandaag.

Inleiding tot 800G

Inleiding tot 800G

800G, een geavanceerde technologie, vertegenwoordigt de volgende sprong voorwaarts op het gebied van datatransmissiesnelheden. Als opvolger van 400G verdubbelt het de datacapaciteit, waardoor transmissiesnelheden tot 800 Gigabit per seconde mogelijk zijn. Deze aanzienlijke snelheidsverhoging zorgt voor een efficiëntere gegevensverwerking, waardoor de tijd die nodig is voor gegevensoverdracht aanzienlijk wordt verkort. Het is een cruciale technologie om te voldoen aan de steeds toenemende eisen van data-intensieve applicaties en workloads in sectoren als cloud computing, kunstmatige intelligentie (AI) en 5G-netwerken. Deze snelle oplossing zorgt ervoor dat bedrijven concurrerend blijven door gelijke tred te houden met de groeiende eisen van het huidige digitale tijdperk.

Uitleg van AOC

Uitleg van AOC
Uitleg van AOC
bron afbeeldingen: https://connectorsupplier.com/

AOC, een acroniem voor Active Optical Cable, is een soort bekabelingstechnologie die gebruikmaakt van optische vezels en elektronica om de mogelijkheden voor gegevensoverdracht te verbeteren. In tegenstelling tot traditionele koperkabels kunnen AOC's gegevens over langere afstanden verzenden met minder gegevensverlies of degradatie. Ze bevatten actieve componenten, zoals transceivers, die elektrische signalen omzetten in optische signalen (en vice versa), waardoor snelle en hoogwaardige datatransmissie mogelijk wordt gemaakt. AOC's zijn vooral nuttig in omgevingen met veel dataverkeer, zoals datacenters, waar hun superieure snelheid en betrouwbaarheid de netwerkprestaties dramatisch verbeteren. De 800G AOC is een bewijs van de evolutie van deze technologie en biedt ongeëvenaarde gegevensoverdrachtsnelheden en ondersteunt de infrastructuurbehoeften van moderne, gegevensintensieve toepassingen.

Inleiding tot OSFP en QSFP-DD800

Inleiding tot OSFP en QSFP-DD800

OSFP en QSFP-DD800 zijn inplugbare modulevormfactoren van de volgende generatie die de indrukwekkende 800G-datasnelheid ondersteunen. OSFP, een afkorting van Octal Small Form Factor Pluggable, is een compacte, krachtige en flexibele transceivermodule. Het is expliciet ontworpen om te voldoen aan de stijgende vraag van clouddatacenters naar hogere bandbreedte en dichtheid. Aan de andere kant is QSFP-DD800, waarbij DD staat voor Double Density, een verbeterde versie van de bestaande QSFP-vormfactor. Het verdubbelt de datasnelheid door het aantal snelle elektrische interfaces te vergroten, terwijl de achterwaartse compatibiliteit behouden blijft. Zowel OSFP als QSFP-DD800 zijn een integraal onderdeel van de inzet van 800G-technologie en bieden de schaalbaarheid die nodig is om de explosieve groei van dataverkeer in verschillende sectoren, zoals AI- en 5G-netwerken, aan te pakken.

800G AOC-technologie

Beschrijving van 800G AOC

Een 800G Actieve Optische Kabel (AOC) is een geavanceerde technologie voor gegevensoverdracht, ontworpen om te werken met een razendsnelle snelheid van 800 Gigabit per seconde. Deze kabels zijn aan elk uiteinde voorzien van geavanceerde transceivers die elektrische signalen omzetten in optische signalen om een naadloze gegevensoverdracht mogelijk te maken. De 800G AOC maakt gebruik van multicore-glasvezeltechnologie en geavanceerde signaalverwerkingsalgoritmen om hogesnelheidstransmissie van hoge kwaliteit over langere afstanden te bereiken met minder gegevensdegradatie. Deze technologie is met name gunstig voor krachtige computeromgevingen en grootschalige datacenters waar snelheid, betrouwbaarheid en gegevensintegriteit van het grootste belang zijn. De 800G AOC vertegenwoordigt de evolutie van datacenterverbindingen en reageert op passende wijze op de toenemende eisen van netwerken van de volgende generatie, cloud computing, kunstmatige intelligentie en 5G-toepassingen.

Voordelen van 800G AOC ten opzichte van traditionele transceivers

De 800G AOC biedt aanzienlijke voordelen ten opzichte van traditionele transceivers. Ten eerste verbetert de hogere datasnelheid de netwerkefficiëntie aanzienlijk en vermindert de latentie, waardoor het ideaal is voor data-intensieve toepassingen. Ten tweede vermindert het het energieverbruik per bit, wat bijdraagt aan een energiezuinige bedrijfsvoering. Deze functie is van vitaal belang voor grootschalige datacenters die de impact op het milieu willen verminderen en tegelijkertijd hoogwaardige netwerkactiviteiten willen behouden. Ten derde elimineert het inherente ontwerp van de AOC, waarbij de transceiver met de kabel is geïntegreerd, de noodzaak voor afzonderlijke componenten en vermindert zo het risico op compatibiliteitsproblemen met componenten. Ten slotte maakt het vermogen van de 800G AOC om gegevens over langere afstanden te verzenden met minder signaalverslechtering flexibele netwerkarchitectuurontwerpen mogelijk, ter ondersteuning van de dynamische behoeften van de huidige snel evoluerende datacenters.

Toepassingen van 800G AOC

De 800G AOC vindt toepassingen in verschillende snelle, data-intensieve omgevingen. Het speelt een belangrijke rol bij het mogelijk maken van high-performance computing, waarbij grote hoeveelheden gegevens snel en nauwkeurig moeten worden verwerkt. Voor cloud computing ondersteunen de hoge datasnelheid en lage latentie van het AOC snelle datatoegang en -overdracht, waardoor de gebruikerservaring wordt verbeterd. De robuuste transmissiemogelijkheden maken hem geschikt voor kunstmatige-intelligentietoepassingen die realtime gegevensverwerking vereisen. De 800G AOC ontpopt zich ook als een kritische facilitator in de 5G-ruimte en biedt de snelle datatransmissie die nodig is voor 5G-netwerken. Het wordt ook op grote schaal toegepast door grootschalige datacenters en draagt bij aan energiezuinige activiteiten, flexibel netwerkontwerp en hoge betrouwbaarheid.

OSFP- en QSFP-DD800-zendontvangers

800G OSFP actieve optische kabel, 5 meter
800G OSFP actieve optische kabel, 5 meter

Overzicht van OSFP-zendontvangers

OSFP-transceivers (Octal Small Form Factor Pluggable) zijn ontworpen om tegemoet te komen aan de toenemende vraag naar meer bandbreedte in datacenters. Met zijn onderscheidende vormfactor kan de OSFP-transceiver datasnelheden tot 800G ondersteunen, waardoor een snelle datatransmissie wordt gegarandeerd. Het biedt ook superieure thermische prestaties en verwerkt de warmte die wordt gegenereerd door snelle gegevensoverdracht. Dit maakt hem ideaal voor intensieve netwerktoepassingen, vooral in grote datacenters. Bovendien bieden OSFP-transceivers een hoge mate van flexibiliteit, met de mogelijkheid om verschillende soorten media en afstanden te ondersteunen, waardoor ze een veelzijdige keuze zijn voor uiteenlopende netwerkvereisten.

Overzicht van QSFP-DD800-zendontvangers

QSFP-DD800-transceivers (Quad Small Form Factor Pluggable Double Density 800) vertegenwoordigen de nieuwste technologie-innovatie op het gebied van snelle datatransmissie. QSFP-DD800-transceivers zijn ontworpen om een ongelooflijke datasnelheid tot 800G te leveren en zijn van cruciaal belang voor krachtige computers en grootschalige datacenters. De compacte vormfactor vergemakkelijkt de schaalbaarheid van datacenters en een hogere poortdichtheid. QSFP-DD800-transceivers beschikken ook over een uitstekende thermische efficiëntie, waardoor ze effectief omgaan met de warmte die wordt geproduceerd door snelle datatransmissie, waardoor de levensduur van het apparaat wordt verlengd. Met de mogelijkheid om verschillende mediatypen en afstanden te ondersteunen, bieden QSFP-DD800-transceivers een flexibele en robuuste oplossing om aan diverse netwerkvereisten te voldoen.

Vergelijking tussen OSFP en QSFP-DD800

Ondanks hun overeenkomsten belichamen OSFP- en QSFP-DD800-transceivers unieke kenmerken die tegemoetkomen aan verschillende netwerkvereisten. Hoewel beide datasnelheden tot 800G ondersteunen, biedt de meer prominente vormfactor van de OSFP een klein voordeel op het gebied van thermische prestaties, waardoor deze beter is toegerust om de warmte te verwerken die wordt gegenereerd door snelle datatransmissie. Aan de andere kant maakt de QSFP-DD800, met zijn compacte vorm, een hogere poortdichtheid mogelijk, wat cruciaal is voor de schaalbaarheid van datacenters. Dit type transceiver is een passende keuze voor omgevingen waar de ruimte een aanzienlijke beperking is. Beide transceivertypen ondersteunen een reeks mediatypen en afstanden en bieden flexibiliteit om aan diverse netwerkbehoeften te voldoen. Daarom moet de keuze tussen OSFP en QSFP-DD800 worden bepaald door specifieke operationele vereisten, waaronder behoeften op het gebied van thermisch beheer, beschikbaarheid van ruimte en schaalbaarheidsdoelstellingen.

Glasvezel en datatransmissie

Glasvezel en datatransmissie

Belang van glasvezel bij snelle gegevensoverdracht

Glasvezeltechnologie speelt een cruciale rol bij snelle datatransmissie en biedt superieure prestaties in vergelijking met traditionele koperkabels. De belangrijkste reden is het gebruik van licht om gegevens te verzenden, die sneller, verder en met minder verlies kunnen reizen dan elektrische signalen. Dankzij deze eigenschap kan glasvezel grote hoeveelheden gegevens over lange afstanden vervoeren met ongelooflijk hoge snelheden, waardoor het een ideale keuze is voor snelle gegevensoverdracht. Bovendien zijn glasvezelkabels immuun voor elektromagnetische interferentie, waardoor een stabiel signaal van hoge kwaliteit wordt gegarandeerd. Al deze factoren dragen bij aan de toenemende adoptie van glasvezeltechnologie in datacenters, telecommunicatie en diverse industrieën die betrouwbare, snelle datatransmissie vereisen.

Rol van AOC bij glasvezeltransmissie

Actieve optische kabels (AOC's) nemen een belangrijke plaats in bij glasvezeltransmissie. AOC's integreren glasvezeltransceivers in de kabeluiteinden, waardoor het verbindingsproces wordt vereenvoudigd en er geen aparte transceivers nodig zijn. Deze configuratie leidt tot een verbeterde signaalkwaliteit, omdat er geen fysiek contact nodig is tussen de connector en het apparaat, waardoor het risico op signaalverlies en -verslechtering wordt verminderd. Bovendien zijn AOC's lichter, flexibeler en kleiner in diameter dan traditionele koperen kabels, wat een eenvoudiger installatie en kabelbeheer mogelijk maakt. Vanwege hun snelle gegevensoverdracht zijn AOC's essentieel voor toepassingen die aanzienlijke bandbreedte vereisen, zoals datacenters, krachtige computernetwerken en digitale signage.

PAM4 en multimode glasvezel

De introductie van Pulse Amplitude Modulation 4 (PAM4) heeft een revolutie teweeggebracht in de datatransmissie via multimode glasvezel. PAM4 is een modulatietechniek die de informatie van vier verschillende pulsamplitudes mogelijk maakt, waardoor de hoeveelheid gegevens die bestaande infrastructuren kunnen dragen effectief wordt verdubbeld. In de wereld van glasvezel betekent dit hogere datasnelheden over kortere verbindingen, die doorgaans te vinden zijn in datacenters en telecommunicatie op korte afstand. Multimode glasvezel, met zijn vermogen om meerdere lichtstralen tegelijkertijd te transporteren, profiteert aanzienlijk van PAM4. Deze modulatietechniek vergroot de bandbreedtecapaciteit, waardoor multimode glasvezel gelijke tred kan houden met de groeiende eisen van hogesnelheidsnetwerken. Het combineren van PAM4 met multimode glasvezel is dus een belangrijke stap in de richting van de toekomst van snelle datatransmissie.

Netwerkoplossingen met 800G AOC OSFP en QSFP-DD800

Netwerkoplossingen met 800G AOC OSFP en QSFP-DD800

Integratie van 800G AOC in netwerkinfrastructuur

De integratie van 800G Actieve Optische Kabel (AOC) in de netwerkinfrastructuur belooft aanzienlijke verbeteringen op het gebied van bandbreedte, snelheid en betrouwbaarheid. Het implementeren van AOC's die 800G ondersteunen, zoals OSFP- en QSFP-DD800-modules, kan de prestaties van datacenters en hogesnelheidsnetwerken dramatisch verbeteren. Deze modules, ontworpen met connectoren met hoge dichtheid, kunnen snelle gegevensoverdracht mogelijk maken met een lager energieverbruik, waardoor ze een ideale keuze zijn voor milieubewuste organisaties. Dankzij hun snelle gegevensoverdracht zijn deze AOC's compatibel met veeleisende toepassingen en bieden ze efficiënte oplossingen voor problemen met netwerkcongestie. Daarom is het benutten van 800G AOC in de netwerkinfrastructuur een vooruitstrevende stap die kan inspelen op de steeds toenemende vraag naar digitale communicatie.

Voordelen van 800G AOC voor datacenters

800G AOC biedt tal van voordelen voor datacenters. Eerst en vooral biedt het een ongekende bandbreedte, waardoor snellere en efficiëntere gegevensoverdracht mogelijk is. Dit vermindert de latentie dramatisch, waardoor realtime gegevenstoegang wordt gegarandeerd, wat van cruciaal belang is in de huidige datagestuurde zakelijke omgeving. Bovendien maakt het ontwerp met hoge dichtheid van de OSFP- en QSFP-DD800-modules compactheid en schaalbaarheid mogelijk, waardoor een beter ruimtegebruik binnen datacenters mogelijk wordt gemaakt. Het is veelbetekenend dat 800G AOC's zijn ontworpen om minder stroom te verbruiken, wat bijdraagt aan lagere operationele uitgaven en duurzame praktijken ondersteunt. Ten slotte maken de verbeterde betrouwbaarheid en verminderde signaalverliezen 800G AOC tot een betrouwbare keuze voor datacenters, waardoor het risico op netwerkuitval wordt geminimaliseerd en daardoor de algehele productiviteit wordt verbeterd.

Toevoeging van QSFP112 voor hogere snelheidsinterconnect

De introductie van de Quad Small Form-factor Pluggable 112 (QSFP112) zorgt voor een verdere revolutie op het gebied van hogesnelheidsverbindingen. Met een maximale gegevensoverdrachtsnelheid van 112 Gbps per kanaal zorgt QSFP112 voor ongekende snelheid voor datacenterverbindingen, waardoor effectief wordt ingespeeld op de toenemende vraag naar hogere bandbreedte. Deze modules zijn geschikt voor grootschalige, krachtige computertoepassingen en de netwerkinfrastructuur van de volgende generatie. Door een aanzienlijk hogere dichtheid en een lager energieverbruik per bit aan te bieden, blijft QSFP112 de trend van groenere, efficiëntere datacenters stimuleren. Bovendien zorgt de achterwaartse compatibiliteit met lagere snelheden voor een naadloze integratie in de bestaande netwerkinfrastructuur, waardoor het een toekomstbestendige investering is.

Ontvang een offerte voor 800G AOC OSFP en QSFP-DD800

Ontvang een offerte voor 800G AOC OSFP en QSFP-DD800

Vul ons online formulier in om een offerte aan te vragen voor onze 800G AOC OSFP & QSFP-DD800. U kunt ook rechtstreeks contact opnemen met ons verkoopteam via sales@uwbedrijf.com. We begrijpen de unieke behoeften van datacenters en streven ernaar oplossingen op maat te bieden die de efficiëntie, betrouwbaarheid en prestaties bevorderen. Ons team beoordeelt uw wensen en antwoordt binnen één werkdag met een gedetailleerde offerte en verdere informatie.

Neem contact op met AscentOptics

Contactformulierdemo

Veel Gestelde Vragen

A: De 800G AOC OSFP & QSFP-DD800 is een snelle optische oplossing voor gegevensoverdracht. Het bestaat uit 800G OSFP- en QSFP-DD-modules, die voldoen aan de OSFP MSA- en QSFP-DD800 MSA-standaarden.

A: De 800G AOC OSFP & QSFP-DD800 bieden een kosteneffectieve en efficiënte oplossing voor snelle gegevensoverdracht. Het biedt toonaangevende 800G Ethernet-verbindingen en ondersteunt een breed temperatuurbereik, waardoor het geschikt is voor verschillende omgevingen.

A: De term “800g” verwijst naar de gegevensoverdrachtsnelheid van 800 Gigabits per seconde (Gbps). Het vertegenwoordigt de hogesnelheidsmogelijkheden van de 800G AOC OSFP en QSFP-DD800.

A: AOC staat voor Actieve Optische Kabel. Het is een type optische vezelkabel die elektrisch-optische conversiecircuits gebruikt om de gegevensoverdracht over lange afstanden te verbeteren.

A: QSFP-DD (Quad Small Form Factor Pluggable Double Density) is een transceivermodule en interconnect-oplossing die datatransmissie met hoge dichtheid en hoge snelheid biedt. Het biedt achterwaartse compatibiliteit met QSFP-modules en ondersteunt verschillende protocollen en linklengtes.

A: Ja, de 800G AOC OSFP & QSFP-DD800 zijn ontworpen om te werken met glasvezelnetwerken. Het kan gegevens over glasvezelkabels verzenden om een snelle en betrouwbare gegevensoverdracht te bereiken.

A: De 800G AOC OSFP en QSFP-DD800 ondersteunen verbindingslengtes tot 30 meter. Dit maakt hem geschikt voor datatransmissie over korte afstanden in datacenters en andere netwerkomgevingen.

A: Ja, de 800G AOC OSFP & QSFP-DD800 voldoen aan industriestandaarden zoals de OSFP MSA en QSFP-DD800 MSA. Dit garandeert interoperabiliteit en compatibiliteit met andere compatibele apparaten en systemen.

A: De 800G AOC OSFP & QSFP-DD800 ondersteunen een maximale datasnelheid van 800Gbps. Dit maakt snelle gegevensoverdracht mogelijk voor veeleisende toepassingen en netwerken.

A: De 800G AOC OSFP & QSFP-DD800 worden vaak gebruikt in datacenters, cloudnetwerken en krachtige computeromgevingen. Het is geschikt voor gegevensoverdracht over korte afstanden en kan worden gebruikt in verschillende netwerkapparatuur zoals switches en servers.

800G AOC OSFP en QSFP-DD800
800G AOC OSFP & QSFP-DD800-expert
OEM-diensten
Scroll naar boven
Contactformulierdemo