200G QSFP56

Krijg snelle connectiviteit met 200G QSFP56-modules uit China!

Wilt u de prestaties van uw netwerk verbeteren? Ontdek de geavanceerde netwerkoplossingen bij Ascentoptics. Introductie van onze eersteklas 200G QSFP56-modules, met trots vervaardigd in China. Met hun geavanceerde mogelijkheden en onverslaanbare betrouwbaarheid zullen deze modules uw netwerkactiviteiten transformeren. Upgrade nu om bliksemsnelle connectiviteit te ontgrendelen en uw netwerk naar nieuwe hoogten te tillen. Mis deze tijdelijke aanbieding niet. Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie!

  • SVG

    Introductie van 200G QSFP56 van AscentOptics

AscentOptics heeft ontwikkeld 200G QSFP56-zendontvangers specifiek ontworpen om de uitdagingen van snelle, kosteneffectieve datacenters aan te pakken. Deze transceivers maken gebruik van 4x50Gb/s PAM4-kanalen, waardoor betrouwbare 200GE-connectiviteit voor switch-interconnecties mogelijk is. Onze transceivers werken op een set van 4 golflengten op het ITU G.694.2 CWDM-raster nabij 1300 nm of op 4 kanalen bij een golflengte van 850 nm en omvatten een zender/ontvanger-eenheid. De elektrische interface van de module voldoet aan de IEEE 802.3cd-, IEEE 802.3bs- en QSFP56 MSA-normen. Bekijk ons 200G QSFP56-productportfolio, dat SR4- en FR4-opties omvat.

200G QSFP56
200G QSFP56

200G QSFP56-serie

200G QSFP56 SR4 850nm 100M MMF MPO-12 Zendontvangers

De 56-200M485-1HCM 200G QSFP56 SR4 van Ascent Optics is een hot-pluggable optische transceiver ontworpen voor snelle, betrouwbare gegevensoverdracht. Deze module beschikt over vier parallelle rijstroken, die elk gebruikmaken van PAM4-modulatie met een baudrate van 26,5625 GBd. Met zijn indrukwekkende prestaties kan hij effectief gegevens verzenden tot 70 meter op OM3-glasvezel of 100 meter op OM4-glasvezel, en dit alles met FEC voor extra betrouwbaarheid.
200G QSFP56 SR4 850nm 100M MMF MPO-12 Zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.Q56-200M485-1HCMVormfactorQSFP56
Datasnelheid200GAfstand100M
Golflengte850 nmBedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorMPO-12Spanning3,3V
KabeltypeMMFDDMJa
Zendertype850nmVCSELOntvangertypePIN
TX-vermogen-6,5 ~ + 4,0 dBmGevoeligheid van de ontvanger< -8,4 dBm
ProtocollenQSFP56MSAGarantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• Voldoet aan de optische specificaties van 200G-SR4
• 4×53,125Gbps elektrische interface (200GAUI-4)
• Bereik tot 70 meter op MMF(OM3) en tot 100 meter op MMF(OM4)
• Enkele +3,3V voeding en maximaal stroomverbruik van 4W
• Temperatuurbereik behuizing: 0 ~ +70℃
• Enkele MPO12-connector voor eenvoudige installatie
• RoHS-conform voor veiligheid en milieubescherming

Sollicitatie

200G BASE-SR4 Ethernet-verbindingen

Datacentra

200G QSFP56 FR4 1310nm 2KM SMF LC-zendontvangers

De Q56-200C431-02CL 200G QSFP56 FR4-modules van Ascent Optics worden geleverd met een ingebouwde optische MUX- en DEMUX-component. Met 4 stuks CWDM DFB-laser en 4 stuks fotodiodes biedt deze transceiver uitstekende prestaties. Het werkt met 4 onafhankelijke elektrische invoer-/uitvoerkanalen met een snelheid van 53,125 Gb/s per kanaal. De DFB-laser is niet alleen kosteneffectief en energiezuinig, maar heeft ook een hoog temperatuurbereik. Ontworpen voor 200G datatransmissie over maximaal 2 km single-mode glasvezel, biedt het een betrouwbare oplossing. De module integreert ook DDM-functionaliteit via een I2C seriële interface, volgens de Multi-Source Agreement (MSA) SFF-8665. Kies Ascent Optics voor superieure 200G optische datatransmissie.
200G QSFP56 FR4 1310nm 2KM SMF LC-zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.Q56-200C431-02CLVormfactorQSFP56
Datasnelheid200GAfstand2KM
GolflengteCWDM4Bedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorDuplex-LCSpanning3,3V
KabeltypeSMFDDMJa
ZendertypeEML CWDM4OntvangertypePIN
TX-vermogen-4,2~+4,7dBmGevoeligheid van de ontvanger< -8,2 dBm
ProtocollenQSFP56MSAGarantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• Voldoet aan IEEE Std 802.3bs, 200G-FR4 optische specificaties, SFF-8679 en CMIS 4.0 Management Interface-specificaties.
• Met 4×53,125Gb/s elektrische interface (200GAUI-4).
• Ondersteuning van transmissies tot 2 km via single mode glasvezel (SMF) met FEC.
• Werkt met een enkele voeding van +3,3 V en een maximaal stroomverbruik van 7 W.
• Werkt binnen een behuizingstemperatuurbereik van 0 ~ +70℃ en is voorzien van een Duplex LC-connector.
• RoHS-klacht.

Sollicitatie

• 200Gb Ethernet- en 5G-connectiviteit zorgen voor snelle datacenterconnectiviteit.
• Door gebruik te maken van geavanceerde technologieën kunnen bedrijven de latentie drastisch verbeteren en de prestaties maximaliseren.
• Door gebruik te maken van deze technologieën wordt de efficiëntie vergroot en worden de kosten en complexiteit verlaagd.

 

 

200G QSFP56 FR4 1310nm 2KM SMF LC-zendontvangers
200G QSFP56 FR4 1310nm 2KM SMF LC-zendontvangers
  • SVG

    Waarom kiezen voor onze 200G QSFP56 optische transceivermodules

• Ons 200G QSFP56-module is een full-duplex oplossing die gelijktijdige gegevensoverdracht en -ontvangst mogelijk maakt, waardoor de efficiëntie toeneemt.
• Het is een van de twee reguliere oplossingen voor 200G optische interconnectie, wat de acceptatie en betrouwbaarheid ervan in de industrie aantoont.
• Ondanks de groeiende vraag naar bandbreedte en poortdichtheid heeft de module een laag energieverbruik, waardoor het een milieuvriendelijke keuze is.
• De PAM4-modulatie die door de QSFP56-module wordt gebruikt, vereist slechts vier rijstroken voor 200G-transmissie, waardoor hogere datasnelheden met minder bronnen mogelijk zijn.
• Deze module biedt een uitstekende balans tussen vormfactor en dichtheid – compact en toch krachtig, perfect voor toepassingen die hogesnelheidsgegevensoverdracht in beperkte ruimtes vereisen.

Gerelateerde productaanbeveling

400G QSFP112

400G QSFP112

400G QSFP112 Upgrade uw netwerk met de hoogwaardige 400G QSFP112 van Ascentoptics voor superieure prestaties. Wil jij de prestaties verbeteren...

Lees verder
400G OSFP-zendontvanger

400GOSFP

400G OSFP Ervaar 400G OSFP van Ascentoptics: geavanceerde connectiviteit! Ervaar ongeëvenaarde snelheid en prestaties met de ultramoderne 400G OSFP van Ascentoptics. Ons...

Lees verder
800G QSFP112-DD

800G QSFP112-DD

800G QSFP112-DD Upgrade uw netwerk met krachtige 800G QSFP112-DD Op zoek naar hoogwaardige en betrouwbare 800G QSFP112-DD-modules? Zoek niet verder!...

Lees verder
400G QSFP56-DD

400G QSFP56-DD

400G QSFP-DD Upgrade uw netwerk met Ascentoptics 400G QSFP-DD! Wilt u de prestaties en capaciteit van uw netwerk verbeteren? Zoek niet verder...

Lees verder
800GOSFP

800GOSFP

800G OSFP Krijg snelle connectiviteit met 800G OSFP-modules uit China! Wilt u de prestaties van uw...

Lees verder
200G QSFP56-DD

200G QSFP28-DD

200G QSFP28-DD Upgrade uw netwerk met 200G QSFP28-DD van Ascentoptics! Upgrade uw netwerk met Ascentoptics, de toonaangevende leverancier van netwerk...

Lees verder

200G QSFP56 optische transceivermodules: snelle oplossing voor glasvezelnetwerken

De 200G QSFP56 optische transceivermodule vertegenwoordigt een belangrijke stap voorwaarts in de glasvezelnetwerktechnologie. Het is een snelle, efficiënte oplossing die is ontworpen om te voldoen aan de toenemende vraag naar snellere datatransmissiesnelheden in de moderne digitale wereld. Deze module biedt ongeëvenaarde prestaties en ondersteunt datasnelheden tot 200 Gigabit per seconde, waardoor snelle datatransmissie voor grootschalige ondernemingen en datacenters wordt gegarandeerd. Dit document gaat dieper in op de verschillende kenmerken, voordelen en toepassingen van de 200G QSFP56 optische transceivermodule.

Overzicht van QSFP56-zendontvanger

200G QSFP56 SR4 850nm 100M MMF MPO-12 Zendontvangers
200G QSFP56 SR4 850nm 100M MMF MPO-12 Zendontvangers

Wat is een QSFP56-zendontvanger?

Een QSFP56-transceiver is een viervoudige plug-in-transceiver met kleine vormfactor die datasnelheden tot 200 Gigabit per seconde ondersteunt. Deze transceivermodule is ontworpen om te werken via single-mode glasvezel-, multimode glasvezel- en koperkabels, waardoor een grotere flexibiliteit in het netwerkontwerp mogelijk wordt. Met 4 kanalen, die elk gegevens kunnen verzenden met snelheden tot 50 Gbps, zijn QSFP56-transceivers ideaal voor toepassingen met hoge dichtheid en hoge bandbreedte, zoals datacenters, grootschalige ondernemingen en telecommunicatie-infrastructuur.

Voordelen van QSFP56-zendontvangermodules

• QSFP56 Transceiver Modules bieden verbeterde netwerkmogelijkheden dankzij hun snelle gegevensoverdracht, compacte vormfactor, flexibiliteit in kabelselectie en laag stroomverbruik.

• Hun snelle transmissiefunctie maakt een directere gegevensoverdracht mogelijk met verminderde latentie en verhoogde efficiëntie.

• Het kleine formaat van QSFP56-modules verhoogt de poortdichtheid in datacenters.

• Ze zijn compatibel met veel kabels, waardoor ze aanpasbaar zijn aan verschillende netwerkomgevingen.

• Energie-efficiëntie wordt bevorderd door de lage stroomvereisten van QSFP56-modules, een cruciale zorg voor een duurzame toekomst.

200G QSFP56-zendontvanger

200G QSFP56-zendontvanger

200G QSFP56-zendontvangers begrijpen

De 200G QSFP56-transceivers bieden een robuuste oplossing voor het benutten van snelle datatransmissie tot 200 Gigabit per seconde. Ze zijn een verbeterde versie van de standaard QSFP56-transceivers en bieden gebruikers uitzonderlijke snelheid en efficiëntie.

Kenmerken en specificaties van 200G QSFP56-zendontvangers

De opvallende kenmerken en specificaties van 200G QSFP56-transceivers zijn onder meer:

  • Snelle gegevensoverdracht: Met vier individuele kanalen, die elk gegevens kunnen verzenden met snelheden tot 50 Gbps, bieden de 200G QSFP56-transceivers een totale snelheid van 200 Gbps.
  • Veelzijdige connectiviteit: De 200G QSFP56-transceivers zijn ontworpen om te werken via single-mode glasvezel-, multimode glasvezel- en koperkabels. Dit zorgt voor een aanzienlijke mate van flexibiliteit in het netwerkontwerp.
  • Compact ontwerp: De kleinere vormfactor van deze transceivers zorgt voor een grotere poortdichtheid in datacenters, waardoor ze een ruimtebesparende keuze zijn.
  • Energie-efficiëntie: Ze hebben een laag stroomverbruik, wat de energie-efficiëntie in datacenters bevordert.
  • Verminderde latentie: De 200G QSFP56-transceivers maken snellere gegevensoverdracht mogelijk met verminderde latentie, waardoor gegevens efficiënt en snel worden verzonden.

Deze kenmerken en specificaties maken 200G QSFP56-transceivers tot een topkeuze voor datacenters, grootschalige ondernemingen en telecommunicatie-infrastructuur.

200GBase-SR4 QSFP56-zendontvanger

200GBase-SR4 QSFP56-zendontvanger

Uitleg van 200GBase-SR4 QSFP56-zendontvangers

De 200GBase-SR4 QSFP56-transceiver is een specifieke variant van de 200G QSFP56-transceiverfamilie. Het werkt via multimode glasvezel, met een golflengte van 850 nm, en is specifiek ontworpen voor datacommunicatie en interconnectietoepassingen over korte afstanden. De 'SR' staat voor Short Reach, wat aangeeft dat deze transceiver is geoptimaliseerd voor transmissie over korte afstanden, doorgaans tot 70 meter op OM3 en 100 meter op OM4-glasvezel.

Toepassingen en voordelen van 200GBase-SR4 QSFP56-transceivers

De 200GBase-SR4 QSFP56-transceivers zijn zeer voordelig in datacenters en krachtige computernetwerken waar hoge databandbreedte, lage latentie en energie-efficiëntie van cruciaal belang zijn. Ze zijn ideaal voor het verbinden van servers, routers en switches binnen een datacenter of campusnetwerk. 

Een belangrijk voordeel van deze transceivers is hun vermogen om toepassingen met hoge bandbreedte efficiënt te verwerken, waardoor een snelle gegevensoverdracht binnen netwerken wordt gegarandeerd. Ze zijn ook achterwaarts compatibel met 100G- en 50G-netwerken, wat flexibiliteit en toekomstbestendige netwerkupgrades biedt. Hun kleine vormfactorontwerp zorgt voor een grotere dichtheid in datacenters, wat bijdraagt aan een compactere en efficiëntere lay-out. Bovendien verbruiken ze minder stroom per gigabit, waardoor ze een energiezuinige oplossing zijn voor snelle datacommunicatie.

200G QSFP56 versus QSFP-DD

200G QSFP56 versus QSFP-DD

Verschillen en overeenkomsten tussen 200G QSFP56 en QSFP-DD

De 200G QSFP56 en QSFP-DD zijn transceivers die datasnelheden tot 200 Gbps ondersteunen. Ze hebben echter onderscheidende kenmerken in hun ontwerp en prestatiekenmerken.

De QSFP56 is een transceiver met een kort bereik die werkt op de golflengte van 850 nm, terwijl de QSFP-DD (Double-Density) een compacte, snelle transceiver met hoge dichtheid is die tot 8 rijstroken van 25 Gbps of 50 Gbps ondersteunt. In wezen verdubbelt QSFP-DD de totale bandbreedte van QSFP-transceivers door een extra rij contacten te gebruiken.

Beide transceivers bieden hoge snelheid, lage latentie en energie-efficiëntie. Ze zijn ideaal voor interconnectietoepassingen in datacenters en bieden achterwaartse compatibiliteit en toekomstbestendige netwerkupgrades. QSFP-DD biedt met zijn hogere dichtheid echter een robuustere schaalbaarheid bij het accommoderen van hogere datasnelheden, wat een aanzienlijk voordeel biedt in omgevingen die datatransmissie met hoge capaciteit vereisen.

De juiste transceiver kiezen voor datacenternetwerken

De keuze tussen de 200G QSFP56- en QSFP-DD-transceivers hangt af van de specifieke vereisten van uw datacenternetwerk. Als u waarde hecht aan een compacte, energiezuinige oplossing voor snelle datacommunicatie en uw netwerk vooral transmissie over korte afstanden vereist, is de QSFP56 een geschikte optie.

Aan de andere kant, als uw netwerk datatransmissie met een hogere capaciteit vereist en u zich voorbereidt op toekomstige schaalbaarheid, biedt de QSFP-DD het voordeel van een hogere bandbreedte en dichtheid. Houd altijd rekening met factoren zoals de afstand van de gegevensoverdracht, de vereiste gegevenssnelheid, het energieverbruik en de behoefte aan toekomstige schaalbaarheid bij het selecteren van de geschikte transceiver voor uw netwerk.

200G Ethernet met QSFP56-zendontvangers

200G Ethernet met QSFP56-zendontvangers

Gebruikmakend van 200G Ethernet met QSFP56-transceivers

200G Ethernet met behulp van QSFP56-transceivers wordt steeds vaker toegepast in datacenternetwerken vanwege de geavanceerde kenmerken ervan. Deze transceivers hebben een compacte vormfactor die een hogere poortdichtheid mogelijk maakt, waardoor ze een uitstekende keuze zijn voor netwerken waar ruimte-efficiëntie een probleem is. Ze werken met een lager energieverbruik dan andere hogesnelheidstransceivers, waardoor ze op de lange termijn energiezuiniger en kosteneffectiever zijn. 

Voordelen en overwegingen van 200G Ethernet

Het implementeren van 200G Ethernet in uw datacenternetwerk brengt verschillende voordelen met zich mee. Ten eerste verhoogt het de netwerksnelheid aanzienlijk, waardoor de latentie drastisch wordt verminderd en de algehele efficiëntie van de gegevensoverdracht wordt verbeterd. Het compacte formaat van de QSFP56-transceiver betekent ook dat u meer poorten in minder ruimte kunt huisvesten, waardoor de netwerkdichtheid wordt versterkt en het gebruik van de fysieke ruimte in het datacenter wordt geoptimaliseerd.

Er zijn echter ook overwegingen waarmee u rekening moet houden bij het adopteren van 200G Ethernet. Het is essentieel om ervoor te zorgen dat uw netwerkinfrastructuur deze snelle gegevensoverdracht kan ondersteunen. Mogelijk moet u specifieke componenten upgraden of de netwerkarchitectuur opnieuw ontwerpen om de voordelen volledig te kunnen benutten. Bovendien kan de initiële investering in 200G Ethernet aanzienlijk zijn, hoewel de kostenbesparingen op de lange termijn door verbeterde efficiëntie en verminderd energieverbruik dit zouden kunnen compenseren.

QSFP56 SR4-zendontvangers begrijpen

QSFP56 SR4-zendontvangers begrijpen

QSFP56 SR4-transceivers zijn gespecialiseerde netwerkhardware die wordt gebruikt in 200G Ethernet-systemen. Voor Quad Small Form-Factor Pluggable 56 (QSFP56) en Short Range 4-lane (SR4) zijn deze transceivers speciaal ontworpen om gegevens over korte afstanden te verzenden met hoge bandbreedtemogelijkheden.

Uitleg van QSFP56 SR4-zendontvangers

QSFP56 SR4-transceivers werken via vier onafhankelijke rijstroken, die elk een signaal doorgeven met een snelheid van 50 Gbps. Dit meerbaansmechanisme maakt een gecombineerde datasnelheid van 200 Gbps mogelijk. Deze transceivers maken gebruik van multi-mode glasvezelkabels (MMF). Ze zijn ideaal voor netwerktoepassingen op korte afstand vanwege hun snelle gegevensoverdracht over relatief korte afstanden, doorgaans tot 100 meter.

Prestaties optimaliseren met QSFP56 SR4-zendontvangers

Het is van cruciaal belang om te zorgen voor een correcte installatie en onderhoud om de voordelen en prestaties van QSFP56 SR4-transceivers te optimaliseren. Het regelmatig inspecteren en reinigen van de transceiver en glasvezelconnectoren kan mogelijk signaalverlies of schade voorkomen. Bovendien kan het gebruik van hoogwaardige MMF-kabels die overeenkomen met de specificaties van de zendontvanger de efficiëntie van de gegevensoverdracht aanzienlijk verbeteren. Ten slotte kan effectief thermisch beheer binnen het datacenter de levensduur van de transceivers verlengen en hun optimale prestaties behouden.

QSFP56 FR4 en optische transmissie

QSFP56 FR4 en optische transmissie

Onderzoek naar QSFP56 FR4 en zijn rol in optische transmissie

QSFP56 FR4-transceivers vertegenwoordigen een nieuwe belangrijke vooruitgang in datacentertechnologie. De QSFP56 FR4, waarbij FR staat voor Far Reach en 4 het aantal rijstroken aangeeft, is speciaal ontworpen voor datatransmissie over langere afstanden. Net als de QSFP56 SR4 werkt deze transceiver via vier routes, elk met een signaal van 50 Gbps, om een totale datasnelheid van 200 Gbps te bereiken. Het cruciale verschil ligt echter in de transmissieafstand. QSFP56 FR4-transceivers maken gebruik van single-mode vezels en kunnen gegevens over een afstand van maximaal 2 kilometer verzenden, waardoor het bereik dramatisch wordt vergroot in vergelijking met SR4-transceivers.

Voordelen en beperkingen van QSFP56 FR4

Het belangrijkste voordeel van de QSFP56 FR4-transceiver is de lange transmissieafstand, waardoor deze ideaal is voor grote datacenters en stedelijke netwerktoepassingen. Het gebruik van single-mode vezels zorgt voor minimaal signaalverlies, wat resulteert in verbeterde gegevensintegriteit over langere afstanden. Bovendien maken het compacte ontwerp en het lage energieverbruik het tot een efficiënte oplossing voor netwerkomgevingen met hoge dichtheid.

Niettemin hebben deze zendontvangers een aantal beperkingen. Vanwege de hogere kosten die aan single-mode glasvezeltechnologie zijn verbonden, zijn ze duurder dan hun multi-mode tegenhangers. Bovendien kan het aanleggen en onderhouden van single-mode glasvezelnetwerken complexer zijn en meer expertise vergen. Ten slotte kunnen ze, ondanks hun grotere bereik, ongeschikt zijn voor toepassingen die transmissie over ultralange afstanden vereisen, aangezien hun effectieve bereik beperkt is tot 2 kilometer.

Actieve optische kabels (AOC) en Direct Attach Copper (DAC) Breakout

Actieve optische kabels (AOC) en Direct Attach Copper (DAC) Breakout

Inzicht in actieve optische kabels en DAC Breakout-oplossingen

Actieve optische kabels (AOC) en Direct Attach Copper (DAC) Breakout-oplossingen zijn cruciaal in snelle netwerken. AOC's gebruiken glasvezeltechnologie om gegevens met hoge snelheden over grotere afstanden te verzenden, waardoor ze voordelig zijn voor het onderling verbinden van netwerkhardware in grote datacentra of langeafstandsnetwerktoepassingen. 

Aan de andere kant bieden DAC Breakout-kabels een kosteneffectief alternatief voor toepassingen met een korter bereik. Ze gebruiken koperen geleiders om gegevens met hoge snelheden maar over kortere afstanden te verzenden. DAC Breakout-kabels worden doorgaans gebruikt voor het onderling verbinden van apparaten in racks of aangrenzende racks in een datacenter, waar de zorgen over afstand en interferentie minimaal zijn.

Vergelijking van AOC en DAC Breakout voor snelle netwerken

Bij het vergelijken van AOC en DAC Breakout voor snelle netwerken is het essentieel om rekening te houden met afstands- en kostenvereisten. Met hun grotere bereik en data-integriteit over lange afstanden zijn AOC's ideaal voor grootschalige of geografisch verspreide netwerken. Ze hebben echter een hoger prijskaartje vanwege de betrokken glasvezeltechnologie.

Hoewel ze een beperkt bereik hebben, bieden DAC Breakout-kabels daarentegen een meer economische oplossing voor snelle datatransmissie over korte afstanden. Ze zijn zeer geschikt voor toepassingen waarbij de netwerkapparaten zich dicht bij elkaar bevinden, zoals in of tussen nabijgelegen racks in een datacenter. Het is essentieel om de specifieke behoeften van uw netwerk af te wegen tegen deze factoren om de juiste oplossing te kiezen.

Samenvatting van de voordelen en toepassingen van 200G QSFP56-zendontvangermodules

Samenvatting van de voordelen en toepassingen van 200G QSFP56-zendontvangermodules

De 200G QSFP56 transceivermodule onderscheidt zich in datacenternetwerkoplossingen vanwege de hoge datatransmissiesnelheid en grotere bandbreedtecapaciteit. De datasnelheid van 200 Gbps zorgt voor een snellere en efficiëntere datatransmissie, waardoor de latentie in krachtige computernetwerken wordt verminderd. Het ontwerp van de QSFP56-transceivermodules maakt vier onafhankelijke kanalen mogelijk, die elk gegevens kunnen verzenden met maximaal 50 Gbps, wat leidt tot verhoogde capaciteit en verbeterde netwerkprestaties.

Wat de toepassingen betreft, worden 200G QSFP56-transceivermodules vaak gebruikt voor cloud computing, deep learning, kunstmatige intelligentie en high-performance computing. Deze modules zijn ook te vinden in bedrijfsdatacenters, serviceprovidernetwerken en geavanceerde telecommunicatienetwerken waar snelle gegevensoverdracht een vereiste is. Het gebruik van deze transceivermodule op deze gebieden onderstreept de belangrijke rol ervan bij het onderhouden van efficiënte netwerkomgevingen met hoge capaciteit.

Neem contact op met AscentOptics

Contactformulierdemo

Veel Gestelde Vragen

A: 200G QSFP56 optische transceivermodules zijn snelle oplossingen ontworpen voor glasvezelnetwerken. Ze bieden een gegevensoverdrachtsnelheid van 200 Gbps en worden gebruikt in datacenters en andere netwerkomgevingen.

A: 200G QSFP56 en QSFP-DD zijn beide snelle transceivermodule-interfaces. Het belangrijkste verschil is dat QSFP56 een lagere gegevensoverdrachtsnelheid van 200 Gbps heeft, terwijl QSFP-DD gegevens met 400 Gbps kan overbrengen.

A: De elektrische interface van 200G QSFP56-modules voldoet aan de MSA-normen (Multi-Source Agreement). Het volgt de elektrische interfacespecificaties die zijn opgesteld door het IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers).

A: De optische interface van 200G QSFP56-modules maakt doorgaans gebruik van LC-connectoren (Lucent Connector). Deze connectoren zorgen voor een betrouwbare en efficiënte verbinding voor optische vezels.

A: 200G QSFP56-modules werken gewoonlijk op een golflengte van 850 nm. Deze golflengte is geschikt voor optische transmissie over korte afstanden binnen datacenters.

A: QSFP56 SR4 is een specifiek type 200G QSFP56-module. De aanduiding ‘SR4’ verwijst naar de vier rijstroken voor parallelle optische transmissie en wordt voornamelijk gebruikt voor optische connectiviteit over korte afstanden binnen datacenters.

A: MSA staat voor Multi-Source Agreement, een industriestandaard die de mechanische en elektrische vereisten definieert voor interoperabiliteit tussen de QSFP56-modules van verschillende fabrikanten. Het garandeert compatibiliteit en uitwisselbaarheid tussen QSFP56-modules van verschillende leveranciers.

A: QSFP56 SR4 PAM4 850nm-modules kunnen een maximale transmissieafstand van 100 meter bereiken. Dit maakt ze geschikt voor optische communicatie over korte afstand binnen datacenters.

A: AOC staat voor Actieve Optische Kabel. Het is een type optische kabel die de optische transceivermodule in de kabelconstructie integreert. AOC's bieden voordelen zoals flexibiliteit, een lager energieverbruik en langere transmissieafstanden in vergelijking met traditionele koperkabels.

A: QSFP56 en QSFP28 zijn beide transceivermodule-interfaces. Het belangrijkste verschil is de gegevensoverdrachtsnelheid die ze ondersteunen. QSFP56 kan gegevens overbrengen met een snelheid van 200 Gbps, terwijl QSFP28 beperkt is tot 100 Gbps.

200G QSFP56-expert
200G QSFP56-expert
OEM-diensten
Scroll naar boven
Contactformulierdemo