400G QSFP-DD

Upgrade uw netwerk met Ascentoptics 400G QSFP-DD!

Wilt u de prestaties en capaciteit van uw netwerk verbeteren? Zoek niet verder dan Ascentoptics, een toonaangevende fabrikant van geavanceerde netwerkoplossingen. Introductie van onze nieuwste innovatie, de 400G QSFP-DD-module, ontworpen om uw netwerk naar een hoger niveau te tillen. Met geavanceerde functies en ongeëvenaarde betrouwbaarheid is onze QSFP-DD de ideale oplossing voor toepassingen met hoge bandbreedte, datacenters en meer. Profiteer van deze tijdelijke aanbieding en breng vandaag nog een revolutie teweeg in uw netwerk! Neem nu contact met ons op voor prijzen en beschikbaarheid. Upgrade uw netwerk met de 400G QSFP-DD-module van Ascentoptics – de ultieme keuze voor superieure prestaties en schaalbaarheid.

  • SVG

    Introductie van 400G QSFP-DD van AscentOptics

AscentOptics biedt een scala aan 400G QSFP-DD optische zendontvangers voor snelle netwerktoepassingen. Deze transceivers ondersteunen verschillende verbindingsafstanden en zijn verkrijgbaar in verschillende configuraties, waaronder SR8, DR4, LR, FR4, ER4, LR8 en ER8. Met MPO-12- of LC-connectoren die op verschillende golflengten werken, zijn deze transceivers ontworpen om te voldoen aan de behoeften van verschillende netwerkopstellingen.

400G QSFP56-DD

400G QSFP-DD-serie

400G QSFP-DD SR8 850nm 100M zendontvanger

The QDD-400M885-1HCM from Ascent Optics is an advanced hot-pluggable QSFP-DD optical transceiver ideal for high-speed 400G links over multimode fiber. Compliant with the QSFP-DD MSA specifications, this module operates at an impressive 53.125Gbps per lane, delivering outstanding performance. With a reach of up to 70m over OM3 and 100m over OM4 multimode fiber, it is designed to seamlessly integrate into multimode fiber systems. Experience reliable connectivity and optimal wavelength of 850nm. Upgrade your network with Ascent Optics’ QDD-400M885-1HCM transceiver today!
200G QSFP-DD SR8 850nm 100M MMF MPO-16 Zendontvangers
 

Productdetails

Onderdeelnr.QDD-400M885-1HCMVormfactorQSFP-DD
Datasnelheid400GAfstand100M
Golflengte850 nmBedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorMTP/MPO-16Spanning3,3V
KabeltypeMMFDDMJa
Zendertype850nmVCSELOntvangertypePIN
TX-vermogen-6,5 ~ + 4,0 dBmGevoeligheid van de ontvanger< -7,9 dBm
ProtocollenQSFP-DD MSAGarantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• De QSFP-DD-vormfactor is hot-pluggable en ondersteunt een totale bitsnelheid van 400 Gb/s.
• Gegevenssnelheden tot 53,125 Gbps per kanaal kunnen worden bereikt over maximale verbindingslengtes van 70 meter voor OM3- en 100 meter voor OM4-kabels.
• De vermogensdissipatie is laag: minder dan 10 W, waarbij PAM4-modulatie wordt gebruikt voor signaalcodering.
• Dit product werkt in een breed temperatuurbereik van 0°C tot +70°C in commerciële omgevingen.

Sollicitatie

• 400G Ethernet is de nieuwste generatie technologie voor snelle gegevensoverdracht, die een bandbreedte tot 400 Gigabit per seconde mogelijk maakt.
• 400GBASE-SR8 is de primaire optie voor 400G Ethernet in datacenters en biedt ongekende prestatie- en betrouwbaarheidsniveaus.
• Deze technologie kan helpen de efficiëntie te maximaliseren en de latentie te verminderen, waardoor hogere communicatiesnelheden worden gegarandeerd die zelfs aan de meest veeleisende vereisten voldoen.

400G QSFP-DD SR4 BiDi 150M-zendontvanger

De 400G QSFP-DD SR4 BiDi-module is een supersnel apparaat dat gegevens verzendt en ontvangt met 400 Gbps. Het maakt gebruik van twee golflengten licht en volgt industriestandaardprotocollen. Met de mogelijkheid om gegevens in vier stromen te splitsen, biedt het een grote flexibiliteit voor verschillende toepassingen. Compatibel met OM4 MMF- en QSFP-100G-SR1.2-modules, zorgt het voor betrouwbare en efficiënte gegevensoverdracht tot 100 meter.
200G QSFP-DD 2X100G CWDM4 2 km CS SMF-zendontvangers
 

Productdetails

Onderdeelnr.QDD-400BD89-1HCMVormfactorQSFP-DD
Datasnelheid400GAfstand150M
Golflengte850 nmBedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorMTP/MPO-12Spanning3,3V
KabeltypeMMFDDMJa
Zendertype850nmVCSELOntvangertypePIN
TX-vermogen-6,5 ~ + 4,0 dBmGevoeligheid van de ontvanger< -7,9 dBm
ProtocollenQSFP-DD MSAGarantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• Voldoet aan de QSFP-DD MSA
• Offers an 8×53.125Gb/s electrical interface (400GAUI-8)
• Ondersteunt transmissie tot 150 meter via OM5 MMF
• Werkt op een enkele 3,3V-voeding, met een maximaal stroomverbruik van 12W
• Voldoet aan RoHS-6, wat een milieuvriendelijke oplossing biedt

Sollicitatie

• 400G Ethernet-technologie biedt ongekende snelheid en prestaties voor datacenters.
• 400GBASE-SR8 is een algemeen aanvaarde standaard voor toepassingen met hoge bandbreedte.
• 400GBASE-SR8 helpt bij het stroomlijnen van activiteiten door ultrasnelle netwerkoplossingen te bieden.
• 400GBASE-SR8 Ethernet is een effectief hulpmiddel om de communicatiemogelijkheden van datacenters te verbeteren.

400G QSFP-DD 4x100G DR4 1310nm 500m MPO-zendontvangers

Ascent Optics’ QDD-400S431-5HCM is specifically designed to support 400G Ethernet, making it ideal for data center links spanning up to 500m over single-mode fiber with FEC. These cutting-edge 400G QSFP-DD DR4 modules are fully compatible with IEEE 802.3bs 400GBASE-DR4 standards. On the transmission side, they effortlessly convert 8x 50G PAM4 electrical signals into 4x 100G PAM4 optical signals. Conversely, on the receiving side, they expertly convert 4x 100G PAM4 optical signals back into 8x 50G PAM4 electrical signals.
200G QSFP-DD 2x100G 4WDM-10 10 km CS SMF-zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.QDD-400S431-5HCMVormfactorQSFP-DD
Datasnelheid4×100G 400GbEAfstand500M
Golflengte1310 nmBedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorMTP/MPO-12Spanning3,3V
KabeltypeSMFDDMJa
Zendertype1310 nm EMLOntvangertypePIN
TX-vermogen-2,9~+4,0dBmGevoeligheid van de ontvanger< -5,9 dBm
ProtocollenQSFP-DD MSAGarantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• 400 Gigabit Ethernet (425 Gbit/s) transceiver met een totale gegevenssnelheid van 425 Gbit/s
• Voldoet aan 53,125 GBd PAM4 x 4 banen 400GBASE-DR4 en 4 x 100GBASE-DR, elke baan
• Compatibel met 26,5625 GBd PAM4 x 8-baans 400GAUI-8-interface
• Bereik tot 500 meter via MPO-12 single mode glasvezel
• Vormfactor compatibel met QSFP-DD MSA hardwarespecificatie
• 1310 nm EA-DFB optische zender en optische PIN-fotodetectorontvanger
• Stroomverbruik van maximaal 12 W. en bedrijfstemperatuur van 0 tot 70 graden Celsius
• Hot Z-pluggeerbaar op QSFP-DD elektrische connector met 76 pads
• RoHS10-conforme omgeving

Sollicitatie

• 400G Ethernet IEEE 802.3bs 400GBASE-DR4 is een standaard voor intraconnectie van datacenters.
• Biedt snelheden tot 400 Gb/s voor ultrasnelle prestaties.
• Komt tegemoet aan de groeiende behoefte aan snellere, betrouwbaardere datacenterverbindingen.
• Zorgt voor betere efficiëntie, schaalbaarheid en compatibiliteit.

400G QSFP-DD 4x100G DR4 1310 nm 2 km MPO-zendontvangers

De QDD-400S431-02CM 400G DR4+ QSFP-DD optische transceiver van Ascent Optics is een compacte, snelle en energiezuinige oplossing ontworpen voor optische verbindingen in datacommunicatie. Deze geavanceerde module ondersteunt 400GbE optische links via single-mode glasvezel of quad 100GbE optische links voor breakout-toepassingen. Het levert uitzonderlijke bandbreedte terwijl het stroomverbruik wordt geminimaliseerd, waardoor het een ideale keuze is voor veeleisende datacenteromgevingen.
200G QSFP-DD 2x100G LR4 LWDM4 10 km CS SMF-zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.QDD-400S431-02CMVormfactorQSFP-DD
Datasnelheid4×100G 400GbEAfstand2KM
Golflengte1310 nmBedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorMTP/MPO-12Spanning3,3V
KabeltypeSMFDDMJa
Zendertype1310 nm EMLOntvangertypePIN
TX-vermogen-2,4 ~ + 4,0 dBmGevoeligheid van de ontvanger< -6,4 dBm
ProtocollenQSFP-DD MSAGarantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• Voldoet aan de IEEE 400GBASE-DR4-specificaties en 4x 100G Lambda MSA optische interfacestandaard, waardoor 400GbE en 4x100GbE breakout-toepassingen tot 2 km mogelijk zijn.
• Elektrische interface conform IEEE 802.3bs 400GAUI-8 (CDAUI-8) standaard.
• Compacte Type 2 QSFP-DD-vormfactor voor hoge dichtheid in netwerkapparatuur en -kooien, terwijl achterwaartse compatibiliteit wordt geboden met single-mode glasvezelconnectoren en kabelinfrastructuren.
• Bedrijfstemperatuurbereik van 0 tot 70° C.
• CMIS-compatibele beheerinterface met volledige modulediagnostiek en besturing via I2C.

Sollicitatie

• Optische interfaces bieden een ideale oplossing voor het verbinden van grootschalige cloud- en bedrijfsdatacenters.
• Dit type interface is geschikt voor Ethernet-switches, routers en transportnetwerkapparatuur.
• Het gebruik van optische interfaces biedt mogelijkheden voor hoge bandbreedte terwijl de latentie laag blijft.

400G QSFP-DD 4x100G PLR4 1310 nm 10 km MPO-zendontvangers

Ascent Optics’ QDD-400S431-10CM 400G QSFP-DD PLR4 optical transceiver modules are purpose-built to support 400G Ethernet, making them ideal for data center links spanning up to 10km across single mode fiber with FEC. These cutting-edge 400G QSFP-DD PLR4 modules are fully compatible with IEEE 802.3cu 100GBASE-LR1 standard. On the transmission side, they seamlessly convert 8x 50G PAM4 electrical signals into 4x 100G PAM4 optical signals, while on the receiving side they convert 4x 100G PAM4 optical signals back into 8x 50G PAM4 electrical signals.
200G QSFP-DD LR4 LWDM4 10 km SMF LC-zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.QDD-400S431-10CMVormfactorQSFP-DD
Datasnelheid4×100G 400GbEAfstand10KM
Golflengte1310 nmBedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorMTP/MPO-12Spanning3,3V
KabeltypeSMFDDMJa
ZendertypeCWDM EMLOntvangertypePIN
TX-vermogen-1,4 ~ + 4,5 dBmGevoeligheid van de ontvanger< -9,1 dBm
ProtocollenQSFP-DD MSAGarantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• Deze hot-pluggable full-duplex transceivermodule met QSFP-DD-vormfactor beschikt over een 4-kanaals 1310 nm EML-zender en een PIN-fotodetectorarray die een datasnelheid tot 106,25 Gbps per kanaal kan bereiken.
• Het beschikt over een Retimed 400GAUI-8 elektrische interface, compatibel met QSFP-DD MSA, CMIS 4.0 en IEEE 802.3cu 100GBASE-LR1 specificaties met een bereik van 10 km over G.652 SMF bij KP4-FEC-modulatie.
• Het heeft ook een MPO12/APC-aansluiting met een maximale vermogensdissipatie van 10 W in een bedrijfstemperatuurbereik van C-Temp en een enkele voeding van 3,3 V.
• Bovendien bevat het ingebouwde digitale diagnostische functionaliteit en voldoet het aan de RoHS-vereisten (loodvrij) voor extra garantie op naleving.

Sollicitatie

• Datacenterinterconnectie met behulp van 4x100G Ethernet wordt mogelijk gemaakt door IEEE 802.3cu 100GBASE-LR1.
•De technologie maakt snelle, betrouwbare verbindingen tussen datacenters mogelijk.
•IEEE 802.3cu 100GBASE-LR1 ondersteunt een overdrachtssnelheid tot 100 Gbps per paar vezels, waardoor maximale prestaties worden gegarandeerd.

400G QSFP-DD FR4 CWDM4 2 km LC-zendontvangers

De QDD-400C431-02CL van Ascent Optics is een uitzonderlijke 400Gb/s QSFP-DD optische module, speciaal ontworpen voor optische communicatietoepassingen met een bereik tot 2 km. Deze module converteert op efficiënte wijze 8 kanalen met elektrische invoergegevens van 50 Gb/s (PAM4) naar 4 kanalen optische CWDM-signalen. Deze optische signalen worden vervolgens gemultiplext naar één enkel kanaal, waardoor een soepele en betrouwbare optische transmissie van 400 Gb/s mogelijk wordt. De centrale golflengten van de 4 CWDM-kanalen werken binnen het CWDM-golflengterooster dat is voorgeschreven in ITU-T G.694.2 en zijn 1271, 1291, 1311 en 1331 nm. U kunt er zeker van zijn dat dit geavanceerde product ongeëvenaarde prestaties en betrouwbaarheid biedt voor al uw communicatiebehoeften.
200G QSFP-DD LR4 LWDM4 10 km SMF LC-zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.QDD-400C431-02CLVormfactorQSFP-DD
Datasnelheid400GAfstand2KM
GolflengteCWDM4Bedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorDuplex-LCSpanning3,3V
KabeltypeSMFDDMJa
ZendertypeCWDM EMLOntvangertypePIN
TX-vermogen-3,3~+3,5dBmGevoeligheid van de ontvanger< -7,7 dBm
ProtocollenQSFP-DD MSAGarantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• Deze module beschikt over de hot-pluggable QSFP-DD-vormfactor en een full-duplex transceiver.
• Het ondersteunt vier kanalen gekoelde CWDM EML TOSA en PIN ROSA, met datasnelheden tot 106,25 Gbps (53,125 GBd PAM4) per kanaal.
• Het biedt een opnieuw getimede 400GAUI-8 elektrische interface, compatibel met QSFP-DD MSA, CMIS 4.0 en IEEE 802.3cu 400GBASE-FR4 voor een bereik tot 2 km via SMF met KP4-FEC.
• De module wordt gevoed door een enkele 3,3V-voeding en heeft een maximaal vermogensverlies van 10W bij een bedrijfstemperatuurbereik van C-Temp, met ingebouwde diagnostiek en RoHS-conformiteit (loodvrij).

Sollicitatie

• 400G Ethernet IEEE 802.3cu 400GBASE-FR4 is een ideale intraconnectieoplossing voor datacenters, die snelle en betrouwbare verbindingen biedt.
• Met de nieuwste technologie biedt dit product snellere netwerksnelheden tot 400 Gbps voor datacenters die hoge prestaties vereisen.
• Dit Ethernet is ontworpen om de latentie te helpen verminderen en de schaalbaarheid te vergroten, waardoor het een uitstekende keuze is voor zakelijke netwerken.
• Dankzij de rijke functies is dit product een uitstekende keuze, met langdurige betrouwbaarheid en verbeterde energie-efficiëntie. • Deze snelle Ethernet-oplossing biedt grotere bandbreedte en prestaties ten opzichte van de bestaande 100GbE-technologie.
• Het zou de schaalbaarheid voor 10/25/40/50/100G Ethernet-netwerkimplementaties kunnen verbeteren.
• 200GBASE-LR4 is de perfecte keuze voor clouddatacenters, overheidsinstellingen en hoogwaardige bedrijfsnetwerken.

400G QSFP-DD LR4 CWDM4 10 km LC-zendontvangers

De QDD-400L431-10CL van Ascent Optics is een veelzijdige optische module die verbindingslengtes tot 10 km ondersteunt met behulp van single-mode glasvezel (SMF) met een duplex LC-connector. Het voldoet niet alleen aan de vereisten van IEEE 802.3cu voor 400GBASE-LR4-6km, maar breidt ook het bereik uit tot 10 km. Deze module voldoet aan de 100G Lambda MSA groep 400G-LR4-vereisten en de 400GAUI-8/CEI-56G-VSR-PAM4-standaarden en draagt het 400 Gigabit Ethernet-signaal over vier optische CWDM-roostergolflengten. Het apparaat beheert efficiënt het multiplexen en demultiplexen van deze golflengten binnen zijn compacte ontwerp. Bovendien voert het Forward Error Correction (FEC) uit op het hostplatform, waardoor een betrouwbare gegevensoverdracht wordt gegarandeerd.
200G QSFP-DD LR4 LWDM4 10 km SMF LC-zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.QDD-400C431-10CLVormfactorQSFP-DD
Datasnelheid400GAfstand10KM
GolflengteCWDM4Bedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorDuplex-LCSpanning3,3V
KabeltypeSMFDDMJa
ZendertypeCWDM EMLOntvangertypePIN
TX-vermogen-3,3~+3,5dBmGevoeligheid van de ontvanger< -7,7 dBm
ProtocollenQSFP-DD MSAGarantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• Ondersteunt een hoge bitsnelheid van 425Gb/s
• Beschikt over een hot-pluggable QSFP-DD-vormfactor
• Inclusief digitale monitoringinterface, compatibel met QSFP-DD Rev 4.0
• Maakt gebruik van SFF-8636 Management Interface en SFF-8679: Algemene elektrische normen
• Voldoet aan IEEE 802.3cd: specificaties voor fysieke laag en beheerparameters
• Volledig metalen behuizing voor superieure EMI-prestaties en weerstand tegen 8KV directe contactspanning
• RoHS-10-conform en loodvrij
• Werkt op een enkele +3,3V-voeding met een bedrijfstemperatuur van de behuizing tussen 0°C en +70°C

Sollicitatie

• Data Center Interconnect biedt 400G Ethernet- en Infiniband-interconnects voor bedrijfsnetwerken.
• Krachtige netwerkprestaties worden mogelijk gemaakt met geoptimaliseerde, op maat gemaakte oplossingen.
• Ongeëvenaarde bandbreedte en doorvoer zorgen ervoor dat het netwerk betrouwbaar en veerkrachtig blijft.

400G QSFP-DD ER4 LWDM4 40 km LC-zendontvangers

De QDD-400L431-40CL-module van Ascent Optics maakt 400GBASE-ER4-transmissie mogelijk via standaard G.652 single mode glasvezel (SMF) met LC-connectoren, en ondersteunt verbindingslengtes tot 40 km. Het voldoet aan het IEEE 802.3bs-protocol en de 400GAUI-8/CEI-56G-VSR-PAM4-standaard. Dit geavanceerde apparaat transporteert het 400 Gigabit Ethernet-signaal over vier optische golflengten van het CWDM-raster, waardoor het multiplex- en demultiplexproces effectief wordt beheerd.
200G QSFP-DD LR4 LWDM4 10 km SMF LC-zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.QDD-400L431-40CLVormfactorQSFP-DD
Datasnelheid400GAfstand40KM
GolflengteLWDM4Bedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorDuplex-LCSpanning3,3V
KabeltypeSMFDDMJa
ZendertypeEML LWDMOntvangertypePIN
TX-vermogen+0,4~+6,5dBmGevoeligheid van de ontvanger< -16,5 dBm
ProtocollenQSFP-DD MSAGarantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• Ondersteunt een hoge bitsnelheid van 425Gb/s
• Voldoet aan QSFP-DD Rev 4.0 en SFF-8636 & 8679 managementinterfacestandaarden
• Beschikt over een hot-pluggable QSFP-DD-vormfactor
• Inclusief digitale monitoringinterface voor prestatiemonitoring
• Volledig metalen behuizing voor superieure EMI-prestaties
• Voldoet aan de ESD-vereisten, is bestand tegen directe contactspanning van 8KV
• RoHS-10-conform en loodvrij
• Aangedreven door een enkele +3,3V voeding
• Werkt binnen een temperatuurbereik van de behuizing van 0°C tot +70°C

Sollicitatie

• Data Center Interconnect: gebruik maken van 400G Ethernet- en Infiniband-interconnects om bedrijfsnetwerken mogelijk te maken.
• Voordelen van het gebruik van 400G Ethernet en Infiniband voor netwerkinterconnectie zijn onder meer hogere snelheid, betrouwbaarheid en schaalbaarheid.
• Met DCI-technologie kunnen bedrijven eenvoudig de communicatie tussen datacenters en externe netwerken faciliteren.

400G QSFP-DD LR8 LWDM8 10 km-zendontvangers

De QDD-400L831-10CL van Ascent Optics is een 400 Gb/s QSFPDD optische module voor optische communicatie over 10 km. Het converteert elektrische invoergegevens naar optische DWDM-signalen en bereikt een transmissiesnelheid van 400 Gb/s. Het ondersteunt ook omgekeerde werking voor optische invoer en elektrische uitvoer.
200G QSFP-DD LR4 LWDM4 10 km SMF LC-zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.QDD-400L831-10CLVormfactorQSFP-DD
Datasnelheid400GAfstand10KM
Golflengte8x LWDMBedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorDuplex-LCSpanning3,3V
KabeltypeSMFDDMJa
ZendertypeEML LWDMOntvangertypePIN
TX-vermogen-2,8 ~ + 5,3 dBmGevoeligheid van de ontvanger< -6,6 dBm (SECQ–8 dBm)
ProtocollenQSFP-DD MSAGarantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• QSFP-DD-transceivermodule met maximaal 8 kanalen LWDM EML-zender en PIN-fotodetectorarray
• Gegevenssnelheid tot 53,125 Gbps (26,5625 GBd PAM4) per kanaal
• Geretimede 400GAUI-8 elektrische interface, compatibel met QSFP-DD MSA, CMIS 4.0 en IEEE 802.3bs 400GBASE-FR8
• Interne CDR-circuits op zowel ontvanger- als zenderkanalen voor een bereik tot 10 km via SMF met KP-FEC
• Connectortype is Duplex LC-aansluiting; maximale vermogensdissipatie is 12,5 W; bedrijfstemperatuurbereik behuizing: C-Temp; enkele 3,3V-voeding
• Ingebouwde digitale diagnostische functionaliteit; RoHS-conform (loodvrij)

Sollicitatie

• 400G Ethernet IEEE 802.3bs 400GBASE-LR8-technologie biedt hoge snelheid en lage latentie voor datacenterinterconnectie.
• Het 400G Ethernet voldoet aan de IEEE 802.3bs-standaard en biedt een topsnelheid van 400 Gigabit per seconde en prestaties met ultralage latentie voor datacenters.
• De 400GBASE-LR8-oplossing maakt betrouwbare connectiviteit met hoge capaciteit mogelijk om snelle, veilige en efficiënte gegevensoverdracht tussen IT-componenten in het datacenter te garanderen.

400G QSFP-DD ER8 LWDM8 40 km-zendontvangers

De QDD-400L831-40CL-module van Ascent Optics ondersteunt verbindingslengtes tot 40 km via een standaard paar G.652 Single-Mode Fiber (SMF) met behulp van LC-connectoren. Deze module voldoet aan de IEEE 400GBASE ER8-standaard, waarbij het 400 Gigabit Ethernet-signaal over acht golflengten wordt verzonden. Het apparaat beheert efficiënt het multiplexen en demultiplexen van deze acht golflengten.
200G QSFP-DD LR4 LWDM4 10 km SMF LC-zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.QDD-400L831-40CLVormfactorQSFP-DD
Datasnelheid400GAfstand40KM
Golflengte8x LWDMBedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorDuplex-LCSpanning3,3V
KabeltypeSMFDDMJa
ZendertypeEML LWDMOntvangertypePIN
TX-vermogen-18,6~-4,4dBmGevoeligheid van de ontvanger< -16,1 dBm (SECQ–17,5 dBm)
ProtocollenQSFP-DD MSAGarantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• De QSFP-DD-vormfactor is hot-pluggable en biedt 8 kanalen full-duplex transceivers met een datasnelheid tot 425 Gbps.
• Het voldoet aan de QSFP-DD MSA- en IEEE 802.3cn 400GBASE-ER8-standaarden en beschikt over 8x 53Gb/s PAM4 EML LWDM-koelingszender en PIN-ontvanger.
• De 400GAUI-8 elektrische interface reikt tot 40 km via SMF met FEC en heeft duplex LC-aansluitingen voor aansluiting.
• Bovendien heeft de module ingebouwde digitale diagnostische functies, werkt hij in commerciële gevallen bij 0 ℃ tot 70 ℃ en werkt hij op een voedingsspanning van 3,3 V, terwijl hij voldoet aan de RoHS-richtlijn (loodvrij).

Sollicitatie

• 400GBASE-ER8 Ethernet biedt betrouwbare, snelle netwerkverbindingen.
•Verlaagt de kosten en complexiteit in vergelijking met het bekabelen van meerdere 10/40/100 GbE-verbindingen.
•Perfect voor cloudserviceproviders, ISP's, datacenters en bedrijfsnetwerken.
•Biedt bedrijven de mogelijkheid om met één oplossing aan toekomstige bandbreedtevereisten te voldoen.

400G QSFP56-DD
  • SVG

    Waarom kiezen voor onze 400G QSFP-DD

• 400G QSFP-DD is achterwaarts compatibel met bestaande QSFP-oplossingen, waardoor upgraden eenvoudig en kosteneffectief is.
• Met een maximale bandbreedte van 400Gbps biedt het superieure prestaties vergeleken met 40Gbps/100Gbps/200Gbps aangeboden door respectievelijk QSFP+/QSFP28/QSFP56.
• Het maakt gegevensoverdracht op hoge snelheid mogelijk, waardoor het een ideale keuze is voor mensen die snel grote hoeveelheden gegevens willen overbrengen.
• De elektrische signaalintegriteit en het thermische beheer bieden betrouwbare prestaties en duurzaamheid, zelfs bij intensief gebruik.

Gerelateerde productaanbeveling

200G QSFP56-DD

200G QSFP28-DD

200G QSFP28-DD Upgrade uw netwerk met 200G QSFP28-DD van Ascentoptics! Upgrade uw netwerk met Ascentoptics, de toonaangevende leverancier van netwerk...

Lees verder
200G QSFP56

200G QSFP56

200G QSFP56 Krijg supersnelle connectiviteit met 200G QSFP56-modules uit China! Wilt u de prestaties van uw netwerk verbeteren? Ontdek de allernieuwste...

Lees verder
400G OSFP-zendontvanger

400GOSFP

400G OSFP Ervaar 400G OSFP van Ascentoptics: geavanceerde connectiviteit! Ervaar ongeëvenaarde snelheid en prestaties met de ultramoderne 400G OSFP van Ascentoptics. Ons...

Lees verder
400G QSFP112

400G QSFP112

400G QSFP112 Upgrade uw netwerk met de hoogwaardige 400G QSFP112 van Ascentoptics voor superieure prestaties. Wil jij de prestaties verbeteren...

Lees verder
800GOSFP

800GOSFP

800G OSFP Krijg snelle connectiviteit met 800G OSFP-modules uit China! Wilt u de prestaties van uw...

Lees verder
800G QSFP112-DD

800G QSFP112-DD

800G QSFP112-DD Upgrade uw netwerk met krachtige 800G QSFP112-DD Op zoek naar hoogwaardige en betrouwbare 800G QSFP112-DD-modules? Zoek niet verder!...

Lees verder

Overzicht van 400G QSFP-DD optische transceivermodules voor SMF | Snelle gegevensoverdracht

De Quad Small Form-Factor Pluggable Double Density (QSFP-DD) is een revolutionaire stap in de snelle optische transceivertechnologie. Ontworpen om bandbreedtebeperkingen te overwinnen, biedt het een aanzienlijke toename in dichtheid en biedt het gegevensoverdrachtsnelheden tot 400 Gbps via single mode glasvezel (SMF). Met acht kanalen van elk 50 Gbps zijn QSFP-DD-modules ideaal voor netwerkoperators die de explosieve groei van het dataverkeer efficiënt willen beheren. Door gebruik te maken van deze hoogwaardige technologie kunnen organisaties uitzonderlijke netwerksnelheid, betrouwbaarheid en schaalbaarheid garanderen, waardoor de algehele operationele efficiëntie wordt verbeterd.

Wat is een QSFP-DD-zendontvanger?

Wat is een QSFP-DD-zendontvanger?

Een QSFP-DD-transceiver is een snelle optische module met een interface met dubbele dichtheid, die een aanzienlijk hogere gegevensdoorvoer mogelijk maakt. Het combineert meerdere (doorgaans acht) zend- en ontvangstkanalen in één pakket. Elk kanaal werkt onafhankelijk met een datasnelheid tot 50 Gbps, wat leidt tot een gecombineerde datasnelheid van 400 Gbps. QSFP-DD staat voor ‘Quad Small Form-Factor Pluggable – Double Density’ en weerspiegelt de vierkanaalsopstelling en het ontwerp met hoge dichtheid. De transceiver is met name geschikt voor grootschalige telecommunicatienetwerken en datacentra waar snelle gegevensoverdracht, minimale bekabeling en schaalbare infrastructuur essentieel zijn. Het gebruik van QSFP-DD-transceivers markeert een aanzienlijke evolutie in optische communicatie, waardoor netwerkoperators gelijke tred kunnen houden met de escalerende databehoefte.

Voordelen van QSFP-DD-zendontvangers

Voordelen van QSFP-DD-zendontvangers

QSFP-DD-transceivers bieden verschillende duidelijke voordelen, waardoor ze een uitstekende keuze zijn voor netwerkoperators en bedrijven. 

  1. Verhoogde gegevensdoorvoer: Met de capaciteit om tot 400 Gbps te leveren, verhogen QSFP-DD-transceivers de gegevensoverdrachtsnelheden aanzienlijk, waardoor snelle communicatie en efficiënte gegevensverwerking in veeleisende toepassingen worden gegarandeerd.
  2. Schaalbaarheid: Het ontwerp met hoge dichtheid van de QSFP-DD-transceiver zorgt voor een grotere poortdichtheid, waardoor het mogelijk wordt om meer verbindingen toe te voegen zonder de totale footprint van de apparatuur te vergroten. Deze schaalbaarheid is essentieel voor het accommoderen van toekomstige netwerkgroei.
  3. Minder bekabeling: Door acht kanalen in één pakket te integreren, minimaliseren QSFP-DD-transceivers de behoefte aan complexe bedrading aanzienlijk en verminderen ze de wirwar, wat leidt tot een meer gestroomlijnde en beheersbare netwerkinfrastructuur.
  4. Verbeterde efficiëntie: Het gebruik van QSFP-DD-transceivers kan de algehele netwerkprestaties en betrouwbaarheid verbeteren, de operationele efficiëntie verbeteren en mogelijk leiden tot lagere onderhouds- en vervangingskosten.
  5. Toekomstbestendig: De snelle mogelijkheden en schaalbaarheid van QSFP-DD maken het tot een toekomstbestendige oplossing die voldoet aan de toenemende datavereisten van netwerken en applicaties van de volgende generatie.

Overzicht van 400G QSFP-DD-zendontvangermodules

Overzicht van 400G QSFP-DD-zendontvangermodules

QSFP-DD-transceivermodules zijn er in verschillende varianten, elk ontworpen om tegemoet te komen aan unieke netwerkvereisten. Dit zijn de 400G QSFP-DD DR4-, FR4- en LR4-transceivers.

400G QSFP-DD DR4-zendontvanger

De 400G QSFP-DD DR4-transceiver is ontworpen voor datacenterinterconnectietoepassingen over korte afstanden. Het maakt gebruik van 4 parallelle rijstroken die werken op 106,25 Gbps, wat een totale datasnelheid van 425 Gbps oplevert. Het ondersteunt verbindingslengtes tot 500 meter via single-mode glasvezel (SMF) met MPO-connectoren.

400G QSFP-DD FR4-zendontvanger

De 400G QSFP-DD FR4-transceiver is ideaal voor toepassingen op middellange afstanden. Net als de DR4 maakt hij ook gebruik van vier parallelle rijstroken, elk met een snelheid van 106,25 Gbps, maar met een groter bereik van maximaal 2 kilometer. Het maakt gebruik van single-mode glasvezel (SMF) met LC-connectoren, waardoor het een goede keuze is voor netwerkexploitanten die hun netwerkinfrastructuur willen upgraden.

400G QSFP-DD LR4-zendontvanger

De 400G QSFP-DD LR4 Transceiver is ontworpen voor toepassingen met een groot bereik en ondersteunt verbindingslengtes tot 10 kilometer via single-mode glasvezel (SMF). Het maakt gebruik van 4 parallelle rijstroken, elk met een snelheid van 103,125 Gbps. Het heeft een LC-duplexconnector en is geschikt voor grootschalige datacenterverbindingen en telecomtoepassingen.

Specificaties en kenmerken

Specificaties en kenmerken

Vormfactor en poortdichtheid

De vormfactor van de QSFP-DD-module is ontworpen om plaats te bieden aan een elektrische interface met acht rijstroken, waardoor de poortdichtheid effectief wordt verdubbeld in vergelijking met QSFP28-modules. Dit vertaalt zich in aanzienlijk lagere kosten per bit, verbeterde netwerkefficiëntie en een oplossing met hoge dichtheid en hoge bandbreedte die zowel toekomstbestendig als achterwaarts compatibel is.

Single Mode Fiber- en PAM4-technologie

QSFP-DD-transceivers maken gebruik van Single Mode Fiber (SMF) en Pulse Amplitude Modulation (PAM4)-technologie om datatransmissie op hoge snelheid te leveren. PAM4-signalering maakt hogere datasnelheden per baan mogelijk, waardoor de bandbreedte effectief wordt verdubbeld zonder de vereiste bandbreedte van de elektrische en optische componenten te vergroten, waardoor het een kosteneffectieve oplossing is voor het ondersteunen van hogere transmissiesnelheden.

Optische specificaties voor QSFP-DD-zendontvangers

De optische specificaties voor de QSFP-DD-modules variëren afhankelijk van de variant. De DR4 heeft een bereik tot 500 meter, de FR4 tot 2 kilometer en de LR4 tot 10 kilometer boven SMF. Afhankelijk van het type zendontvanger varieert de bedrijfsgolflengte doorgaans van 1310 nm tot 1550 nm. Alle varianten ondersteunen een totale datasnelheid van 400 Gbps, bereikt via parallelle transmissie over meerdere rijstroken.

Toepassing en connectiviteit

Toepassing en connectiviteit

Datacentertoepassingen

QSFP-DD-transceivers zijn bij uitstek geschikt voor snelle datacenterverbindingen. Ze kunnen communicatie binnen datacenters, metronetwerken en serviceprovidertoepassingen vergemakkelijken, waardoor optimale efficiëntie en prestaties bij hogere datasnelheden worden gegarandeerd.

Connectiviteitsopties voor QSFP-DD-zendontvangers

De QSFP-DD-modules ondersteunen een breed scala aan connectiviteitsopties. Deze omvatten Direct Attach Cable (DAC) voor toepassingen op korte afstand, actieve optische kabel (AOC) voor toepassingen op middellange afstand en transceivers voor toepassingen op korte en lange afstand. Deze flexibiliteit stelt netwerkarchitecten in staat systemen te ontwerpen die zijn afgestemd op hun specifieke behoeften, waardoor de kosten en prestaties worden geoptimaliseerd.

QSFP-DD AOC- en DAC-kabels

QSFP-DD AOC- en DAC-kabels zijn integrale componenten voor datacenterconnectiviteit. DAC-kabels bieden een passieve optie met laag vermogen voor korte afstanden tot 7 meter, terwijl AOC-kabels een lichtgewicht, flexibele oplossing bieden voor afstanden tot 100 meter. Beide kabeltypen bieden een plug-and-play-oplossing die de installatie vereenvoudigt en de onderhoudskosten vermindert.

Vergelijking met QSFP28-zendontvangers

Vergelijking met QSFP28-zendontvangers

Voordelen van 400G QSFP-DD ten opzichte van QSFP28

De 400G QSFP-DD-transceivers bieden aanzienlijke voordelen ten opzichte van QSFP28-modellen. Ten eerste bieden QSFP-DD-modules vier keer zoveel bandbreedte, waardoor de gegevensoverdrachtcapaciteit toeneemt van 100G naar 400 G. Dit maakt ze ideaal voor data-intensieve toepassingen en snelle netwerkomgevingen. Bovendien behouden QSFP-DD-transceivers dezelfde vormfactor als QSFP28, waardoor een hogere poortdichtheid en betere schaalbaarheid mogelijk zijn zonder extra apparatuurruimte.

Migratie van QSFP28 naar QSFP-DD

De overstap van QSFP28 naar QSFP-DD-transceivers is gunstig voor organisaties die hun netwerkcapaciteit willen vergroten zonder een aanzienlijke herziening van de bestaande infrastructuur. Omdat QSFP-DD compatibel blijft met QSFP28, kan migratie worden bereikt door eenvoudigweg de transceivers te vervangen, waardoor een geleidelijke upgrade van netwerkhardware mogelijk is die verstoring tot een minimum beperkt. Bovendien bieden de lange levensduur en schaalbaarheid van QSFP-DD-transceivers een meer toekomstbestendige oplossing, waardoor netwerken zich in de loop van de tijd kunnen aanpassen aan de toenemende databehoefte.

Toekomstige trends en ontwikkeling

Toekomstige trends en ontwikkeling

Uitbreiding van QSFP-DD MSA Group

De QSFP-DD MSA-groep (Multi-Source Agreement) wint terrein, waarbij de mondiale technologie-industrie het immense potentieel van QSFP-DD-transceivers erkent. De groep trekt een toenemend aantal toonaangevende bedrijven aan en stimuleert innovatie en standaardisatie in hogesnelheidsnetwerktechnologie.

Technologische vooruitgang in 400G QSFP-DD-transceivers

Technologische vooruitgang stimuleert de verdere evolutie van 400G QSFP-DD-transceivers. Innovaties zoals modulatie van hogere orde en efficiëntere foutcorrectiecodes verbeteren de datadoorvoer en signaalintegriteit. De adoptie van PAM4 (Pulse Amplitude Modulation) zorgt voor aanzienlijke verbeteringen, waarbij de datasnelheid wordt verdubbeld met dezelfde bandbreedte.

Het potentieel van 400G QSFP-DD optische transceivers

Het potentieel van 400G QSFP-DD optische transceivers ligt in hun vermogen om tegemoet te komen aan de steeds groeiende vraag naar hogere datasnelheden en een lager energieverbruik. Ze zijn gepositioneerd om een sleutelrol te spelen bij het bevorderen van datacenters van de volgende generatie, cloud computing en krachtige computertoepassingen. Hun hogere poortdichtheid en achterwaartse compatibiliteit maken ze tot een veelbelovende oplossing voor het toekomstbestendig maken van de netwerkinfrastructuur.

Neem contact op met AscentOptics

Contactformulierdemo

Veel Gestelde Vragen

A: 400G QSFP-DD optische transceivermodules zijn apparaten voor snelle gegevensoverdracht die gebruik maken van een vormfactor genaamd QSFP-DD (Quad Small Form Factor Pluggable-Double Density) om compacte en efficiënte optische connectiviteit voor datacenters te bieden.

A: QSFP-DD is een evolutie van de QSFP-vormfactor, met als belangrijkste verschil dat QSFP-DD een dubbele poortdichtheid heeft vergeleken met QSFP. QSFP-DD-modules kunnen hogere datasnelheden ondersteunen, zoals 400G, terwijl QSFP-modules beperkt zijn tot lagere datasnelheden.

A: Er zijn verschillende typen 400G QSFP-DD-zendontvangermodules, waaronder DR4 (40 km bereik), FR4 (2 km bereik) en LR4 (10 km bereik). Elk type heeft specifieke specificaties en is ontworpen voor verschillende toepassingen en optische kabellengtes.

A: Het maximale bereik van een 400G QSFP-DD-zendontvangermodule is afhankelijk van het specifieke type. Een DR4-module heeft bijvoorbeeld een bereik tot 40 km, terwijl een FR4-module een bereik tot 2 km heeft, en een LR4-module een bereik tot 10 km.

A: PAM4-modulatie is een methode voor het coderen van gegevens in optische signalen. Het maakt hogere datasnelheden mogelijk door vier amplitudeniveaus te gebruiken in plaats van de twee niveaus die worden gebruikt bij traditionele binaire codering. PAM4-modulatie wordt gebruikt in 400G QSFP-DD-transceivers om snellere gegevensoverdrachtsnelheden te bereiken.

A: De QSFP-DD MSA (Multi-Source Agreement) Group is een brancheorganisatie die standaarden ontwikkelt en promoot voor de QSFP-DD-vormfactor en aanverwante technologieën. De MSA Group zorgt voor interoperabiliteit en compatibiliteit tussen de QSFP-DD-producten van verschillende fabrikanten.

A: Een AOC (Active Optical Cable) is een kabel die optische vezels gebruikt om gegevens te verzenden, terwijl een DAC-kabel (Direct Attach Copper) koperdraden gebruikt. AOC-kabels hebben doorgaans een groter bereik, maar zijn duurder, terwijl DAC-kabels een korter bereik hebben maar kosteneffectiever zijn.

A: Een 400G QSFP-DD-zendontvangermodule heeft doorgaans vier kanalen met parallelle optische signalen, die elk een 100G Ethernet-signaal dragen. Dit zorgt voor een totale gegevensoverdrachtsnelheid van 400G.

A: Nee, een 400G QSFP-DD-zendontvangermodule kan niet rechtstreeks op een QSFP28-poort worden aangesloten. QSFP-DD-modules hebben een andere vormfactor en zijn niet achterwaarts compatibel met QSFP28-poorten. Er zijn echter adapters beschikbaar die een QSFP-DD-poort kunnen omzetten naar een QSFP28-poort.

A: Een 400G QSFP-DD-transceivermodule maakt snelle gegevensoverdracht mogelijk tussen switches, routers en servers in een datacenter. Het zet elektrische invoergegevens om in parallelle optische signalen, waardoor de overdracht van 400 gigabit Ethernet-signalen via optische vezels mogelijk wordt.

400g qsfp-dd Expert
400g qsfp-dd Expert
OEM-diensten
Scroll naar boven
Contactformulierdemo