800GOSFP

Krijg supersnelle connectiviteit met 800G OSFP-modules uit China!

Wilt u de prestaties van uw netwerk verbeteren? Ascentoptics, een toonaangevende groothandel in netwerkproducten, is er trots op hoge kwaliteit te kunnen bieden 800GOSFP modules rechtstreeks uit China. Onze modules zijn ontworpen om razendsnelle snelheden en uitzonderlijke betrouwbaarheid te leveren, waardoor een naadloze gegevensoverdracht en verminderde latentie worden gegarandeerd. Profiteer van deze tijdelijke aanbieding en breng een revolutie teweeg in uw netwerkinfrastructuur. Neem vandaag nog contact met ons op en laat ons ervaren team u helpen de perfecte oplossing voor uw netwerkbehoeften te vinden.

  • Waarom kiezen voor onze 800G OSFP optische transceivermodules

    Introduceer 800G OSFP van AscentOptics

De 800GOSFP is een geavanceerde optische module die verbeterde snelheid en prestaties biedt. De elektrische interface bestaat uit acht rijstroken, die elk werken op 100 Gb/s, wat resulteert in een indrukwekkende totale bandbreedte van 800 Gb/s. Bij AscentOptics bieden we een uitgebreid assortiment 800G OSFP optische transceiveroplossingen. Onze producten voldoen aan industriestandaarden zoals IEE802.3ck en OSFP MSA en ondersteunen tegelijkertijd CMIS4.0. Ze worden voornamelijk gebruikt in 800G Ethernet, datacenters en cloudnetwerken. Ervaar de kracht van de allernieuwste technologie met onze eersteklas 800G OSFP-oplossingen, die uitzonderlijke prestaties en betrouwbaarheid leveren voor uw netwerkbehoeften.

800GOSFP
800GOSFP

800G OSFP-serie

800GbE OSFP SR8 100M MPO-16 MMF-zendontvangers

De Ascent Optics OSFP 800G transceivermodule is een topoplossing voor 800 Gigabit Ethernet-verbindingen over 60 m OM3- of 100 m OM4-glasvezel. Het beschikt over 8 onafhankelijke invoer-/uitvoerkanalen, die elk werken met een snelheid tot 106,25 Gbps. Inclusief twee zender/ontvangereenheden met een golflengte van 850 nm en PAM4 re-timer ASIC's. Voldoet aan IEEE 802.3ck 800GAUI-8 interfacestandaarden en OSFP MSA-vereisten voor superieure betrouwbaarheid en prestaties.
800GbE OSFP SR8 100M MPO-16 MMF-zendontvangers
 

Productdetails

Onderdeelnr.OSP-800M885-1HCMVormfactorOSFP
Datasnelheid8x100G 800GbEAfstand100M
Golflengte850 nmBedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorMTP/MPO-16Spanning3,3V
KabeltypeMMFDDMJa
Zendertype850nmVCSELOntvangertypePIN
TX-vermogen-4,6~+4,0dBmGevoeligheid van de ontvanger< -4,6 dBm
ProtocollenCMIS Rev 5.0, IEEE P802.3ck en IEEE 802.3cuGarantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• Ondersteunt een gegevensoverdrachtsnelheid tot 850 Gbps.
• Enkele voeding van 3,3 V en een vermogensdissipatie van minder dan 15 W.
• 8×53.125GBd electrical interface with MPO-16 connector APC.
• Temperatuurbereik behuizing van 0°C tot 70°C.
• VCSEL-zender met PIN & TIA-array aan de ontvangerzijde.
• I2C-interface met geïntegreerde digitale diagnosebewaking.
• Voldoet aan de TUV/UL/FDA-veiligheidscertificering, RoHS en OSFP MSA-normen.

Sollicitatie

1x800GbE

2x400GbE

4x200GbE

8x100GbE

800GbE OSFP SR8 100M dubbele MPO-12 MMF-zendontvangers

Ascent Optics’ 800G OSFP transceiver module offers impressive speed and reach of up to 106.25Gbps over a distance of 60m (OM3) or 100m (OM4). The module features two transmitter/receiver units with 8 independent electrical input/output channels per unit, all operating at 850nm wavelength. It is compliant with the 800GAUI-8 interface as defined by IEEE 802.3ck standards and also complies with OSFP MSA. With this transceiver module, you can achieve optimal performance and reliability for your Ethernet connections.
200G QSFP56 FR4 1310nm 2KM SMF LC-zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.OSP-800M885-1HCXVormfactorOSFP
Datasnelheid8x100G 800GbEAfstand100M
Golflengte850 nmBedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorDubbele MTP/MPO-12Spanning3,3V
KabeltypeMMFDDMJa
Zendertype850nmVCSELOntvangertypePIN
TX-vermogen-4,6~+4,0dBmGevoeligheid van de ontvanger< -4,6 dBm
ProtocollenCMIS Rev 5.0, IEEE P802.3ck en IEEE 802.3cuGarantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• Biedt 850Gbps-prestaties met een enkele 3,3V-voeding en 15W-vermogensdissipatie.
• 8×53.125GBd (PAM4) electrical interface with dual MPO-12 connector APC.
• Temperatuurbereik behuizing van 0°C tot 70°C en VCSEL-zender.
• PIN- en TIA-array aan de ontvangerzijde, I2C-interface met digitale diagnosebewaking.
• Veiligheidsgecertificeerd TUV/UL/FDA*1, RoHS-compatibel, OSFP MSA-compatibel.

Sollicitatie

1x800GbE

2x400GbE

4x200GbE

8x100GbE

 

800GbE OSFP SR8 100M dubbele MPO-12 MMF-zendontvangers met platte bovenkant

De OSFP 800G transceivermodule van Ascent Optics is ontworpen voor 800 Gigabit Ethernet-verbindingen met werkafstanden tot 60 meter (OM3-glasvezel) of 100 meter (OM4-glasvezel). De module bestaat uit 8 afzonderlijke invoer-/uitvoerkanalen, die elk tot 106,25 Gbps kunnen halen. Het heeft twee zender/ontvanger-eenheden met een golflengte van 850 nm, plus een PAM4 re-timer ASIC en 8 gemoduleerde lasers aan de zenderzijde, en 8 krachtige fotodiodes en twee 4-kanaals TIA's aan de ontvangerzijde. De elektrische interface voldoet aan de 800GAUI-8 interfacestandaarden gespecificeerd door IEEE 802.3ck en OSFP MSA. Biedt uitstekende snelheid en betrouwbaarheid in snelle netwerkomgevingen.
200G QSFP56 FR4 1310nm 2KM SMF LC-zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.OSP-800M885-1HCX-FTVormfactorOSFP
Datasnelheid8x100G 800GbEAfstand100M
Golflengte850 nmBedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorDubbele MTP/MPO-12Spanning3,3V
KabeltypeMMFDDMJa
Zendertype850nmVCSELOntvangertypePIN
TX-vermogen-4,6~+4,0dBmGevoeligheid van de ontvanger< -4,6 dBm
ProtocollenCMIS Rev 5.0, IEEE P802.3ck en IEEE 802.3cuGarantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• Ondersteunt een datasnelheid tot 850 Gbps.
• Enkele 3,3V-voeding met laag vermogensverlies (< 15W).
• 8×53.125GBd PAM4 electrical interface.
• Dubbele MPO-12-connectoren met APC.
• Bedrijfstemperatuurbereik: 0°C tot 70°C.
• VCSEL-zender en PIN/TIA-array aan de ontvangerzijde.
• I2C-interface met geïntegreerde digitale diagnosebewaking.
• TUV-, UL-, FDA-veiligheidscertificering en RoHS-conform.
• OSFP MSA-compatibel.

Sollicitatie

1x800GbE

2x400GbE

4x200GbE

8x100GbE

 

800GbE OSFP 8x100G DR / DR8 500M MPO-16 SMF-zendontvangers

De OSFP-transceivermodule van Ascent Optics is speciaal ontworpen voor 800 Gigabit Ethernet-verbindingen die meer dan 500 meter single-mode glasvezel bestrijken. Met 8 onafhankelijke elektrische ingangs-/uitgangskanalen kan elk kanaal werken met snelheden tot 106,25 Gbps. Deze zendontvanger bestaat uit twee zend-/ontvangereenheden, waarbij elke eenheid een reeks golflengten op het ITU G.694.2 CWDM-raster op 1310 nm gebruikt. Het zenderpad integreert een bidirectionele PAM4 re-timer ASIC, Silicon Photonics Laser en twee 4-kanaals modulatordrivers. Op het ontvangerpad bevat het 8 fotodiodes en twee 4-kanaals TIA-arrays, allemaal samen met de PAM4-re-timer.
200G QSFP56 FR4 1310nm 2KM SMF LC-zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.OSP-800S831-5HCMVormfactorOSFP
Datasnelheid8x100G 800GbEAfstand500M
Golflengte1310 nmBedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorMTP/MPO-16Spanning3,3V
KabeltypeSMFDDMJa
ZendertypeEMLOntvangertypePIN
TX-vermogen-2,9 ~ 4,0 dBmGevoeligheid van de ontvanger£¼-5,9dBm
ProtocollenCMIS Rev 5.0, IEEE P802.3ck en IEEE 802.3cuGarantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• Biedt een verbinding van 0 tot 500 m via SMF met KP4 FEC ondersteund aan de hostzijde, met behulp van een MPO-16-connector.
• Drievoudige werking: 106,25 Gbps (PAM4), 53,125 Gbps (PAM4), 26,5625 Gbps (NRZ).
• 1310 nm Silicon Photonics-zender aan de hostzijde en PIN- en TIA-array aan de ontvangerzijde.
• Vermogensdissipatie van minder dan 18 W en temperatuurbereik van de behuizing van 0°C tot 70°C (commercieel).
• Veiligheidscertificering omvat TUV/UL/FDA*1 en RoHS-compatibel.

Sollicitatie

8x100G Ethernet 2x400G Ethernet 1x800G Ethernet 2x200G Ethernet

800G OSFP 8x100G DR / DR8 500M dubbele MPO-12 SMF-zendontvangers

Ascent Optics’ OSFP transceiver module is designed for high-speed 800 Gigabit Ethernet links over 500m of single mode fiber. It features 8 electrical input/output channels, with a speed up to 106.25Gbps per channel. The transmitter utilizes a bi-directional PAM4 re-timer ASIC, Silicon Photonics Laser, and two 4-channel modulator drivers. The receiver incorporates 8 photodiodes and two 4-channel TIA arrays, with the PAM4 re-timer. Advanced components ensure superior performance and reliability for reliable network connections.
200G QSFP56 FR4 1310nm 2KM SMF LC-zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.OSP-800S831-5HCXVormfactorOSFP
Datasnelheid8x100G 800GbEAfstand500M
Golflengte1310 nmBedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorDubbele MTP/MPO-12Spanning3,3V
KabeltypeSMFDDMJa
ZendertypeEMLOntvangertypePIN
TX-vermogen-2,9 ~ 4,0 dBmGevoeligheid van de ontvanger<-5.9dBm
ProtocollenIEE802.3ck, IEEE 802.3cu, OSFP MSAGarantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• Ondersteunt SMF van 0m tot 500m met KP4 FEC.
• Dubbele MPO-12-connectoren.
• Werkingssnelheden met drievoudige snelheid: 106,25 Gbps (PAM4), 53,125 Gbps (PAM4), 26,5625 Gbps (NRZ).
• Silicon Photonics 1310 nm zender, met PIN en TIA-array op de ontvanger.
• Vermogensdissipatie van minder dan 18 W en temperatuurbereik van de behuizing van 0°C tot 70°C (commercieel).
• Veiligheid gecertificeerd door TUV/UL/FDA*1 en voldoet aan RoHS.

Sollicitatie

8x100G Ethernet

2x400G Ethernet

1x800G Ethernet

2x200G Ethernet

800G OSFP 8x100G DR / DR8 500M dubbele MPO-12 SMF-zendontvangers met platte kop

Ascent Optics’ OSFP transceiver module is designed for 800 Gigabit Ethernet links over 500m single mode fiber. The transceiver consists of two transmitters/receivers that operate on ITU G.694.2 CWDM wavelengths of 1310nm. Transmitter path includes a bi-directional PAM4 re-timer integrated with a Silicon Photonics Laser and a 4-channel modulator driver. Receiver path is composed of 8 photodiodes, 2 4-channel TIA arrays, and the PAM4 re-timer. Each channel operates up to 106.25Gbps.
200G QSFP56 FR4 1310nm 2KM SMF LC-zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.OSP-800S831-5HCX-FTVormfactorOSFP
Datasnelheid8x100G 800GbEAfstand500M
Golflengte1310 nmBedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorDubbele MTP/MPO-12Spanning3,3V
KabeltypeSMFDDMJa
ZendertypeEMLOntvangertypePIN
TX-vermogen-2,9 ~ 4,0 dBmGevoeligheid van de ontvanger<-5.9dBm
ProtocollenIEE802.3ck, IEEE 802.3cu, OSFP MSAGarantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• Gebruikt een dubbele MPO-12-connector ter ondersteuning van 0 tot 500 m via SMF met KP4 FEC, aan de hostzijde.
• Triple Rate-werking: 106,25 Gbps (PAM4), 53,125 Gbps (PAM4) en 26,5625 Gbps (NRZ).
• 1310 nm Silicon Photonics-zender zorgt voor hoge prestaties en betrouwbaarheid.
• Ontvanger is voorzien van een PIN- en TIA-array voor verbeterde ontvangergevoeligheid.
• Vermogensdissipatie < 18W; temperatuurbereik van 0°C tot 70°C (commercieel).
• Gecertificeerd door TUV/UL/FDA*1 en voldoet aan RoHS.

Sollicitatie

8x100G Ethernet

2x400G Ethernet

1x800G Ethernet

2x200G Ethernet

800G OSFP 8x100G FR / DR8+ 2KM MPO-16 SMF-zendontvangers

De OSFP-transceivermodule van Ascent Optics maakt 800 Gigabit Ethernet-verbindingen tot 2 km mogelijk via single-mode glasvezel. De module biedt 8 onafhankelijke elektrische invoer-/uitvoerkanalen met snelheden tot 106,25 Gbps per kanaal. Het maakt gebruik van een reeks golflengten gebaseerd op het ITU G.694.2 CWDM-raster op 1310 nm. Het zenderpad omvat een bidirectionele PAM4 re-timer ASIC, een Silicon Photonics Laser en twee 4-kanaals modulatordrivers voor optimale prestaties. Aan de ontvangende kant heeft de module 8 fotodiodes, twee 4-kanaals TIA-arrays en een PAM4-re-timer voor betrouwbare data-acquisitie.
200G QSFP56 FR4 1310nm 2KM SMF LC-zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.OSP-800S831-02CMVormfactorOSFP
Datasnelheid8x100G 800GbEAfstand2KM
Golflengte1310 nmBedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorMTP/MPO-16Spanning3,3V
KabeltypeSMFDDMJa
ZendertypeEMLOntvangertypePIN
TX-vermogen-3,1 ~ 4,0 dBmGevoeligheid van de ontvanger£¼-7,1dBm
ProtocollenCMIS Rev 5.0, lEEE802.3ck, IEEE 802.3cu, OSFP MSAGarantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• Ontworpen om te werken van 0 tot 2 km over SMF met KP4 FEC-ondersteuning aan de hostzijde.
• Ondersteuning voor MPO-16-connectoren.
• Triple Rate-werking: 106,25 Gbps (PAM4), 53,125 Gbps (PAM4) en 26,5625 Gbps (NRZ).
• Silicon Photonics 1310 nm zender voor superieure prestaties.
• PIN- en TIA-array aan de ontvangerzijde voor maximale flexibiliteit.
• Lage vermogensdissipatie bij 18W of minder.
• Temperatuurbereik van de behuizing van 0°C-70°C (commercieel) voor een breed scala aan toepassingen.
• TUV/UL/FDA*1 veiligheidsgecertificeerd; RoHS-compatibel ook.

Sollicitatie

8x100G Ethernet

2x400G Ethernet

1x800G Ethernet

2x200G Ethernet

800GbE OSFP 8x100G FR / DR8+ 2KM dubbele MPO-12 SMF-zendontvangers

Ascent Optics’ OSFP transceiver module is designed for high-performance 800 Gigabit Ethernet connections, reaching up to 2km in single-mode fiber. The module has 8 electrical input/output channels, each capable of 106.25Gbps transmission speed. Two transmitter/receiver units are included and utilize the ITU G.694.2 CWDM 1310nm wavelength spectrum. Transmitter path integrates advanced bi-directional PAM4 re-timer ASICs, Silicon Photonics Lasers, and 4-channel modulator drivers for seamless data transmission. Reception of 8 photodiodes and two 4-channel TIA arrays, complemented by the PAM4 re-timer.
200G QSFP56 FR4 1310nm 2KM SMF LC-zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.OSP-800S831-02CXVormfactorOSFP
Datasnelheid8x100G 800GbEAfstand2KM
Golflengte1310 nmBedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorDubbele MTP/MPO-12Spanning3,3V
KabeltypeSMFDDMJa
ZendertypeEMLOntvangertypePIN
TX-vermogen-3,1 ~ 4 dBmGevoeligheid van de ontvanger<-7.1dBm
ProtocollenIEEE 802.3ck, IEEE 802.3cu-2021, OSFP MSA, CMIS Rev 5.0Garantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• Ondersteunt afstanden van 0-2 km via SMF met KP4 FEC.
• Dubbele MPO-12-connectoren.
• Drievoudige werking: 106,25 Gbps (PAM4), 53,125 Gbps (PAM4) en 26,5625 Gbps (NRZ).
• 1310 nm Silicon Photonics-zender.
• PIN- en TIA-array aan de ontvangerzijde.
• Vermogensdissipatie < 18W, temperatuurbereik behuizing van 0-70°C (commercieel).
• Veiligheid gecertificeerd door TUV/UL/FDA*1 en voldoet aan RoHS.

Sollicitatie

8x100G Ethernet

2x400G Ethernet

1x800G Ethernet

2x200G Ethernet

800GbE OSFP 8x100G LR 10KM MPO-16 SMF-zendontvangers

Ascent Optics’ OSFP transceiver module is designed for 800 Gigabit Ethernet links over 10km single-mode fiber. It offers impressive performance with 8 independent electrical input/output channels running up to 106.25Gbps per channel. The transmitter path incorporates a cutting-edge bi-directional PAM4 re-timer ASIC Silicon Photonics Laser and two 4-channel modulator drivers. The receiver path utilizes 8 photodiodes, two 4-channel TIA arrays, and the PAM4 re-timer. With its advanced design and superior components, Ascent Optics’ OSFP transceiver module sets the standard for high-performance networking solutions.
200G QSFP56 FR4 1310nm 2KM SMF LC-zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.OSP-800S831-10CMVormfactorOSFP
Datasnelheid8x100G 800GbEAfstand10KM
Golflengte1310 nmBedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorMTP/MPO-16Spanning3,3V
KabeltypeSMFDDMJa
ZendertypeEMLOntvangertypePIN
TX-vermogen-1,9 ~ 4,8 dBmGevoeligheid van de ontvanger£¼-8,2dBm
ProtocollenCMIS Rev 5.0, IEEE 802.3ck, IEEE 802.3cu-2021Garantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• SMF met KP4 FEC wordt ondersteund door Host op afstanden van 0-10 km.
• MPO-16-connector.
• Triple Rate-werking: 106,25 Gbps (PAM4), 53,125 Gbps (PAM4), 26,5625 Gbps (NRZ).
• Inclusief 1310 nm Silicon Photonics-zender.
• PIN- en TIA-array aan ontvangerzijde met vermogensdissipatie van minder dan 18 W, temperatuurbereik van 0°C tot 70°C (commercieel).
• Veiligheidscertificering: TUV/UL/FDA*1, RoHS-compatibel.

Sollicitatie

8x100G Ethernet

2x400G Ethernet

1x800G Ethernet

2x200G Ethernet

800GbE OSFP 8x100G LR 10KM dubbele MPO-12 SMF-zendontvangers

De OSFP-transceivermodule van Ascent Optics is speciaal ontworpen voor gebruik in 800 Gigabit Ethernet-verbindingen van meer dan 10 km op single-mode glasvezel. Met 8 onafhankelijke elektrische ingangs-/uitgangskanalen, die elk werken met snelheden tot 106,25 Gbps, biedt deze transceiver uitzonderlijke prestaties. Het bestaat uit twee zender/ontvanger-eenheden, die gebruik maken van een reeks golflengten op de ITU G.694.2 CWDM bij 1310 nm. Het zenderpad omvat een bidirectionele PAM4 re-timer ASIC, naadloos geïntegreerd met een Silicon Photonics Laser en twee 4-kanaals modulatordrivers. Op het ontvangerpad maakt het gebruik van 8 fotodiodes, twee 4-kanaals TIA-arrays en de PAM4-re-timer voor optimale signaalontvangst en -decodering.
200G QSFP56 FR4 1310nm 2KM SMF LC-zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.OSP-800S831-10CXVormfactorOSFP
Datasnelheid8x100G 800GbEAfstand10KM
Golflengte1310 nmBedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorDubbele MTP/MPO-12Spanning3,3V
KabeltypeSMFDDMJa
ZendertypeEMLOntvangertypePIN
TX-vermogen-1,9 ~ 4,8 dBmGevoeligheid van de ontvanger<-8.2dBm
ProtocollenIEEE 802.3cu, IEEE P802.3ck, OSFP MSAGarantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• Ondersteunt datasnelheden van 0 tot 10 km via SMF met KP4 FEC aan de hostzijde.
• Connectoren zijn dubbele MPO-12.
• Drievoudige werking van 106,25 Gbps (PAM4), 53,125 Gbps (PAM4) en 26,5625 Gbps (NRZ).
• Voorzien van Silicon Photonics 1310 nm zender en PIN/TIA-array aan de ontvangerzijde.
• Vermogensdissipatie lager dan 18 W, met een operationeel temperatuurbereik van 0°C tot 70°C (commercieel).
• Goedgekeurde veiligheidscertificeringsnormen zoals TUV/UL/FDA*1 en RoHS-conform.

Sollicitatie

8x100G Ethernet

2x400G Ethernet

1x800G Ethernet

2x200G Ethernet

800GbE OSFP 2x 400G FR4 2KM dubbele CS SMF-transceivers

Ascent Optics’ OSFP Transceiver Module is designed for high-performance 800 Gigabit Ethernet links over 2km of single-mode fiber. It offers 8 independent channels, each capable of speeds up to 106.25Gbps. It utilizes 4 wavelengths on the ITU G.694.2 CWDM grid near 1310nm. It features a bi-directional PAM4 re-timer ASIC integrated with EML Laser, two 4-channel modulator drivers in the transmitter path, 8 photodiodes, and two 4-channel TIA arrays in the receiver path. With its optimized design and exceptional performance, this module is a game-changer in network communications.
200G QSFP56 FR4 1310nm 2KM SMF LC-zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.OSP-8002C31-02CCVormfactorOSFP
Datasnelheid2x400GbEAfstand2KM
GolflengteCWDM4Bedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorDubbele CSSpanning3,3V
KabeltypeSMFDDMJa
ZendertypeCWDM EMLOntvangertypePIN
TX-vermogen-3,2 ~ + 4,4 dBmGevoeligheid van de ontvanger< -4,6 dBm
ProtocollenIEEE P802.3ck en IEEE 802.3cu, CMIS Rev 5.0Garantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• Een SMF-connector met dubbele vezels wordt ondersteund tot 2 km.
• Triple Rate-werkingscapaciteit van 106,25 Gbps (PAM4), 53,125 Gbps (PAM4) en 26,5625 Gbps (NRZ).
• Beschikt over een gekoelde EML CWDM-zender en PIN- en TIA-array aan de ontvangerzijde voor KP4 FEC-ondersteuning aan de hostzijde.
• Laag vermogensverlies van <18 W met een commercieel temperatuurbereik van 0°C tot 70°C.
• Voldoen aan veiligheidsnormen, inclusief TUV/UL/FDA*1-certificeringen en RoHS-compatibel.

Sollicitatie

1x800G Ethernet

2x400G Ethernet

2x200G Ethernet

800GbE OSFP 2x 400G FR4 2KM dubbele duplex LC SMF-transceivers

De Ascent Optics OSFP-transceivermodule is speciaal ontworpen voor 800 Gigabit Ethernet-verbindingen, verspreid over 2 km single-mode glasvezel. We beschikken over 8 elektrische invoer-/uitvoerkanalen, elk met een snelheid van 106,25 Gbps. Maakt gebruik van geavanceerde technologie: twee zender/ontvangereenheden, 4 golflengten op het ITU G.694.2 CWDM-raster, plus bidirectionele PAM4 re-timer ASIC en extern gemoduleerde lasers. De module voldoet aan de IEEE 802.3ck-standaarden en OSFP MSA-voorschriften voor optimale compatibiliteit en prestaties in veeleisende omgevingen.
200G QSFP56 FR4 1310nm 2KM SMF LC-zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.OSP-8002C31-02CXVormfactorOSFP
Datasnelheid2x400GbEAfstand2KM
GolflengteCWDM4Bedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorDubbele LC-duplexSpanning3,3V
KabeltypeSMFDDMJa
ZendertypeCWDM EMLOntvangertypePIN
TX-vermogen-3,2 ~ 4,4 dBmGevoeligheid van de ontvanger<-7.2dBm
ProtocollenIEE802.3ck, IEEE 802.3cu, OSFP MSAGarantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• Ondersteunt snelheden tot 850Gbps
• Aangedreven door een enkele 3,3V-voeding
• Tot 2 km over SMF met KP4 FEC ondersteund aan de hostzijde
• Aangesloten via dubbele duplex LC-connector
• 8×106.25Gbps (PAM4) electrical interface
• Bevat een PIN- en TIA-array aan de ontvangerzijde
• Vermogensdissipatie van minder dan 16W
• Werkend binnen een temperatuurbereik van 0°C-70°C (commercieel)
• Veiligheidscertificeringen omvatten TUV/UL/FDA*1
• Voldoet aan de RoHS-normen

Sollicitatie

1x800G Ethernet
2x400G Ethernet
2x200G Ethernet

800GbE OSFP 2x400G LR4 10KM dubbele CS SMF-zendontvangers

De OSFP-transceivermodule van Ascent Optics is ontworpen voor 800 Gigabit Ethernet-verbindingen over 10 km single-mode glasvezel. De module beschikt over 8 onafhankelijke elektrische invoer-/uitvoerkanalen, elk met een snelheid van 106,25 Gbps. Het zenderpad omvat een bidirectionele PAM4 re-timer ASIC, een 8-kanaals modulatordriver, 8 extern gemoduleerde lasers en twee optische multiplexers. Het ontvangerpad omvat twee optische demultiplexers die zijn aangesloten op 8 fotodiodes en twee 4-kanaals TIA-arrays met PAM4-re-timer. De elektrische interface voldoet aan de IEEE 802.3ck- en OSFP MSA-normen.
200G QSFP56 FR4 1310nm 2KM SMF LC-zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.OSP-8002C31-10CCVormfactorOSFP
Datasnelheid2x400GbEAfstand10KM
GolflengteCWDM4Bedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorDubbele CSSpanning3,3V
KabeltypeSMFDDMJa
ZendertypeCWDM EMLOntvangertypePIN
TX-vermogen-2,7 ~ 5,1 dBmGevoeligheid van de ontvanger<-9dBm
ProtocollenIEE802.3ck, OSFP MSA, CMIS Rev 5.0Garantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• Ondersteunt tot 850 Gbps in een enkele 3,3 V-voeding
• Features a dual CS connector and 8×106.25Gbps (PAM4) electrical interface
• Maakt gebruik van een PIN- en TI-array aan de ontvangerzijde voor betere prestaties
• Laag vermogensverlies van 16 W, waarbij de temperatuur van de behuizing varieert van 0°C tot 70°C
• Biedt TUV/UL/FDA*1-veiligheidscertificering en voldoet aan RoHS

Sollicitatie

1x800G Ethernet
2x400G Ethernet
2x200G Ethernet

800GbE OSFP 2x400G LR4 10KM dubbele duplex LC SMF-transceivers

Ascent Optics’ OSFP transceiver module is designed to enable 800 Gigabit Ethernet connections over 10km via single-mode fiber. Each input/output channel achieves speeds of up to 106.25Gbps, with a bi-directional PAM4 re-timer ASIC and 8 external modulated lasers integrated into the transmit path. On the receiving end, two optical de-multiplexers, 8 photodiodes, 2 4-channel TIA arrays, and another PAM4 re-timer are coupled together. The module operates on 4 wavelengths via the ITU G.694.2 CWDM grid and complies with both IEEE 802.3ck and OSFP MSA standards.
200G QSFP56 FR4 1310nm 2KM SMF LC-zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.OSP-8002C31-10CXVormfactorOSFP
Datasnelheid2x400GbEAfstand10KM
GolflengteCWDM4Bedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorDubbele LC-duplexSpanning3,3V
KabeltypeSMFDDMJa
ZendertypeCWDM EMLOntvangertypePIN
TX-vermogen-2,7 ~ 5,1 dBmGevoeligheid van de ontvanger<-9dBm
ProtocollenIEE802.3ck, OSFP MSA, CMIS Rev 5.0Garantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• Ondersteunt een verbluffende datasnelheid van 850 Gbps
• Aangedreven door een enkele 3,3V-voeding
• Transmissie tot 10 km via SMF met KP4 FEC ondersteund aan de hostzijde
• Dubbele duplex LC-connector voor eenvoudige installatie
• 8×106.25 Gbps (PAM4) electrical interface with PIN and TIA array on the receiver side
• Laag stroomverbruik van < 16 W en temperatuurbereik van de behuizing van 0°C tot 70°C (commercieel)
• TUV/UL/FDA*1 veiligheidscertificering en RoHS-conform

Sollicitatie

1x800G Ethernet
2x400G Ethernet
2x200G Ethernet

800GbE OSFP FR8 2KM duplex LC SMF-transceivers

De OSP-800L831-02CL optische transceiver van Ascent Optics maakt gebruik van het geavanceerde siliciumfotonicaplatform om transmissie over korte afstanden met hoge capaciteit tot 2 km via single-mode glasvezel mogelijk te maken. Dit product voldoet aan zowel de IEE802.3ck- als OSFP MSA-standaarden en biedt ondersteuning voor CMIS4.0. Met zijn volwassen en schaalbare technologie levert Ascent Optics een betrouwbare oplossing voor verschillende datatransmissiebehoeften.
200G QSFP56 FR4 1310nm 2KM SMF LC-zendontvangers

Productdetails

Onderdeelnr.OSP-800L831-02CLVormfactorOSFP
Datasnelheid800GbEAfstand2KM
GolflengteWDMBedrijfstemperatuur0 tot 70°C (32 tot 158°F)
ConnectorDuplex-LCSpanning3,3V
KabeltypeSMFDDMJa
ZendertypeCWDM EMLOntvangertypePIN
TX-vermogen-3,3~+3,5dBmGevoeligheid van de ontvanger< -7,7 dBm
ProtocollenIEEE P802.3ck en IEEE 802.3cu, CMIS Rev 5.0Garantie3 jaar

Belangrijkste kenmerken

• Hot-pluggable QSFP-DD-transceivermodule met vormfactor, compatibel met QSFP-DD MSA.
• Beschikt over 8x 106,25Gb/s PAM4 EML LWDM-zenders en PIN-ontvangers, waardoor datasnelheden tot 850Gbps mogelijk zijn.
• Een bereik van maximaal 2 km over SMF met FEC is haalbaar.
• Er wordt gebruik gemaakt van duplex LC-contactdozen en een voedingsspanning van 3,3 V.
• Ingebouwde digitale diagnosefuncties zorgen voor betrouwbare prestaties, terwijl het maximale energieverbruik van 15 W energiebesparingen oplevert.
• RoHS-conform (loodvrij) en werkt in commerciële gevallen van 0℃ tot 70℃.

Sollicitatie

800G FR8 Ethernet
800G OSFP optische transceivermodules
  • Waarom kiezen voor onze 800G OSFP optische transceivermodules

    Waarom kiezen voor onze 800G OSFP optische transceivermodules

• 800G OSFP is een uitstekende keuze voor iedereen die toegang wil tot de hoogst mogelijke gegevensoverdrachtsnelheden; geschikt voor snelheden tot 800Gbps.
• Uitstekende prestaties en signaalintegriteit verzekerd door geavanceerd ontwerp en geluidsarme constructie, zelfs over lange afstanden.
• Compatibel met een breed scala aan netwerkapparatuur voor eenvoudige integratie in bestaande netwerken.
• Duurzaam ontwerp en robuuste constructie ondersteunen betrouwbare werking in uitdagende omgevingen.
• Een laag stroomverbruik en een lage energie-efficiëntie helpen de totale netwerkexploitatiekosten te verlagen.

Gerelateerde productaanbeveling

200G QSFP56-DD

200G QSFP28-DD

200G QSFP28-DD Upgrade uw netwerk met 200G QSFP28-DD van Ascentoptics! Upgrade uw netwerk met Ascentoptics, de toonaangevende leverancier van netwerk...

Lees verder
200G QSFP56

200G QSFP56

200G QSFP56 Krijg supersnelle connectiviteit met 200G QSFP56-modules uit China! Wilt u de prestaties van uw netwerk verbeteren? Ontdek de allernieuwste...

Lees verder
400G OSFP-zendontvanger

400GOSFP

400G OSFP Ervaar 400G OSFP van Ascentoptics: geavanceerde connectiviteit! Ervaar ongeëvenaarde snelheid en prestaties met de ultramoderne 400G OSFP van Ascentoptics. Ons...

Lees verder
400G QSFP112

400G QSFP112

400G QSFP112 Upgrade uw netwerk met de hoogwaardige 400G QSFP112 van Ascentoptics voor superieure prestaties. Wil jij de prestaties verbeteren...

Lees verder
400G QSFP56-DD

400G QSFP56-DD

400G QSFP-DD Upgrade uw netwerk met Ascentoptics 400G QSFP-DD! Wilt u de prestaties en capaciteit van uw netwerk verbeteren? Zoek niet verder...

Lees verder
800G QSFP112-DD

800G QSFP112-DD

800G QSFP112-DD Upgrade uw netwerk met krachtige 800G QSFP112-DD Op zoek naar hoogwaardige en betrouwbare 800G QSFP112-DD-modules? Zoek niet verder!...

Lees verder

800G OSFP optische transceivermodules: snelle oplossing voor glasvezelnetwerken

800GOSFP Optische transceivermodules zijn het nieuwste op het gebied van datatransmissietechnologie en bieden snelheden tot 800 Gbps. Door de grenzen van snelheid, efficiëntie en prestaties te verleggen, herdefiniëren deze modules snelle gegevensoverdracht voor digitale communicatie. Deze gids onderzoekt hun ontwerp, functionaliteit en voordelen ten opzichte van eerdere technologieën en biedt historische context om ze echt te waarderen. Of u nu een tech-professional of een beginneling bent, deze gids biedt helder inzicht in de wereld van 800G OSFP optische transceivermodules.

Inleiding tot 800G OSFP

Inleiding tot 800G OSFP

De 800G OSFP is een krachtige transceivermodule van de volgende generatie, ontworpen om te voldoen aan de groeiende vraag naar hogere bandbreedte in datacenters en krachtige computernetwerken. Met een snelheid van 800Gbps biedt het acht keer de capaciteit van conventionele 100G-transceivers. Deze veelzijdige module ondersteunt verschillende optische netwerktoepassingen en biedt een efficiënte, schaalbare en flexibele oplossing voor moderne netwerkinfrastructuur.

Voordelen van 800G OSFP

De 800G OSFP biedt een ongekende datatransmissiesnelheid, een vormfactor met hoge dichtheid, een hot-swappable ontwerp en flexibele transmissieafstanden. Het biedt aanzienlijke voordelen op het gebied van netwerkprestaties, efficiëntie, poortdichtheid en flexibiliteit bij het netwerkontwerp.

Componenten van 800G OSFP

De 800G OSFP-transceivermodule bestaat uit verschillende cruciale componenten die samenwerken om gegevensoverdracht op hoge snelheid te realiseren.

800G OSFP-zendontvanger

De transceiver is het hart van de module, die elektrische signalen omzet in optische signalen voor verzending en omgekeerd voor ontvangen signalen. Het herbergt de laserdriver- en ontvangercircuits die dit conversieproces vergemakkelijken.

800G OSFP-module

De 800G OSFP-module bestaat uit de transceiver, samen met andere componenten zoals het koellichaam, de elektrische interface en de behuizing. De behuizing biedt fysieke bescherming voor de transceiver, terwijl het koellichaam helpt de warmte af te voeren die tijdens bedrijf wordt gegenereerd. De elektrische interface van de module verbindt deze met het hostapparaat voor gegevens- en besturingssignaaluitwisseling.

800G OSFP optische kabel

De 800G OSFP optische kabel is een essentieel onderdeel dat de optische signalen tussen transceivermodules transporteert. Het is gebouwd om gegevensoverdracht op hoge snelheid te ondersteunen en bestaat doorgaans uit meerdere vezelstrengen, die elk gegevens met hoge snelheid over lange afstanden kunnen verzenden.

Kenmerken van 800G OSFP PAM4-technologie

Kenmerken van 800G OSFP PAM4-technologie

De 800G OSFP implementeert PAM4-technologie (Pulse Amplitude Modulation met 4 niveaus), die de datasnelheid per baan verdubbelt ten opzichte van eerdere NRZ-technologie (Non-Return to Zero). Dit is cruciaal voor het bereiken van de hogesnelheidsgegevensoverdracht van 800 Gbps.

PAM4 in passieve optische kabels voor 800G OSFP

Passieve optische kabels uitgerust met PAM4-technologie maken efficiënte, snelle gegevensoverdracht mogelijk door slechts de helft van de bandbreedte te gebruiken die nodig zou zijn bij de NRZ-signaleringsmethode. Dit maakt kostenbesparingen mogelijk, omdat er minder vezels en rijstroken nodig zijn voor dezelfde datasnelheid.

PAM4 in actieve optische kabels voor 800G OSFP

Voor actieve optische kabels ondersteunt de PAM4-technologie langere transmissieafstanden zonder dat dit ten koste gaat van de datasnelheid. De complexiteit van PAM4-modulatie maakt de overdracht van twee bits per symbool mogelijk, waardoor de datasnelheid wordt verdubbeld. Dit maakt de 800G OSFP actieve optische kabel een superieure keuze voor datacenters en krachtige computertoepassingen.

Toepassingen van 800G OSFP

Toepassingen van 800G OSFP

Datacenters en netwerken

De 800G OSFP vindt belangrijke toepassing in moderne datacenters en netwerken, dankzij zijn snelle datatransmissiecapaciteit en efficiëntie. In datacenters komt deze technologie tegemoet aan de veeleisende bandbreedtevereisten, waardoor het intensieve dataverkeer effectief wordt beheerd en netwerkcongestie wordt voorkomen. De superieure kenmerken van de 800G OSFP, zoals minimale latentie en verbeterde betrouwbaarheid, maken hem tot een ideale keuze voor data-intensieve applicaties en clouddiensten.

FTTX-oplossingen (Fiber to the X).

Op het gebied van FTTX-oplossingen speelt de 800G OSFP een cruciale rol. FTTX omvat verschillende soorten breedbandnetwerkarchitecturen waarbij gebruik wordt gemaakt van optische vezels om de gehele of een deel van de aansluitlijn te leveren die wordt gebruikt voor last-mile-telecommunicatie. Door 800G OSFP toe te passen in FTTX-oplossingen kunnen serviceproviders zorgen voor snelle dataconnectiviteit en een brede servicedekking, inclusief residentiële, commerciële en industriële gebieden. De efficiëntie van de PAM4-technologie in de 800G OSFP is bijzonder gunstig in deze scenario's, waardoor de behoefte aan extra vezels wordt verminderd en tegelijkertijd een snelle gegevenslevering wordt gegarandeerd.

Testen en bewaken van 800G OSFP

Het testen en monitoren van 800G OSFP zijn cruciale stappen om de doeltreffendheid en betrouwbaarheid ervan bij snelle gegevensoverdracht te garanderen. Er is een verscheidenheid aan testoplossingen beschikbaar, elk ontworpen om de prestaties van 800G OSFP onder verschillende bedrijfsomstandigheden en netwerkomgevingen te evalueren.

Testoplossingen voor 800G OSFP

Testoplossingen voor 800G OSFP zijn primair gericht op het beoordelen van de datasnelheid, latentie en signaalintegriteit van de optische kabel. Bij deze tests kan gebruik worden gemaakt van geavanceerde oscilloscopen, bit error rate testers (BERT's) en netwerkanalysatoren. Daarnaast worden er interoperabiliteitstests uitgevoerd om de compatibiliteit van 800G OSFP met verschillende netwerkapparaten en apparatuur te evalueren.

Bewaking en beheer van 800G OSFP

Monitoring en beheer van 800G OSFP omvatten het realtime volgen van de operationele status, temperatuur, energieverbruik en kwaliteit van de gegevensoverdracht van de kabel. Dit kan worden bereikt via netwerkbeheersoftware die uitgebreid inzicht biedt in de prestaties van de kabel. Het stelt netwerkbeheerders in staat eventuele problemen snel te identificeren en aan te pakken, waardoor de downtime wordt geminimaliseerd en de algehele efficiëntie van datacenters en netwerken wordt verbeterd.

Toekomstige ontwikkelingen in 800G OSFP

Toekomstige ontwikkelingen in 800G OSFP

De evolutie van de 800G OSFP-technologie zet zich in snel tempo voort, waarbij onderzoekers en fabrikanten ernaar streven de datasnelheden te verhogen en de systeemcapaciteiten te vergroten. Toekomstige ontwikkelingen zouden kunnen leiden tot de implementatie van efficiëntere modulatieschema's en geavanceerde foutcorrectie-algoritmen, waardoor de prestaties van deze optische modules verder worden verbeterd.

Bovendien wordt verwacht dat de vooruitgang op het gebied van siliciumfotonica en het ontwerp van geïntegreerde schakelingen aanzienlijk zal bijdragen aan de volgende generatie 800G OSFP. Dit zou potentieel hogere datasnelheden, een lager energieverbruik en een verbeterd thermisch beheer kunnen opleveren, waardoor optimale prestaties worden gegarandeerd, zelfs onder omstandigheden met veel dataverkeer.

Bovendien wordt verwacht dat de trend naar miniaturisering zich zal voortzetten, waarbij compacte 800G OSFP-modules met hoge dichtheid grotere systeemcapaciteiten bieden. Dit zal van groot belang zijn bij het aanpakken van de toenemende vraag naar snelle datatransmissie in hyperscale datacenters en cloud computing-omgevingen.

Concluderend ziet de toekomst van de 800G OSFP-technologie er veelbelovend uit, met talrijke ontwikkelingen in het verschiet die een verdere revolutie teweeg zullen brengen in de digitale communicatie met hoge snelheid.

Neem contact op met AscentOptics

Contactformulierdemo

Veel Gestelde Vragen

A: Een 800G OSFP-zendontvangermodule kan gegevens verzenden tot een afstand van 500 meter.

A: Een actieve optische kabel is een voorgemonteerde kabel met optische zendontvangers aan elk uiteinde, terwijl een optische transceivermodule een zelfstandige eenheid is die op een compatibele poort kan worden aangesloten.

A: Ja, de 800G OSFP-zendontvangermodule voldoet aan de IEEE802.3ck- en OSFP MSA-normen.

A: Ja, de 800G OSFP-zendontvangermodule is ontworpen om compatibel te zijn met bestaande netwerksystemen.

A: De 800G OSFP-zendontvangermodule ondersteunt een maximale gegevenssnelheid van 800G.

A: Ja, de 800G OSFP-zendontvangermodule kan worden gebruikt voor transmissie over zowel korte als lange afstanden.

A: Een OSFP-zendontvangermodule is een optische oplossing, terwijl een DAC (Direct Attach Cable) een op koper gebaseerde oplossing is die wordt gebruikt voor verbindingen over korte afstanden.

A: Ja, de 800G OSFP-zendontvangermodule voldoet aan de RoHS-regelgeving (Restriction of Hazardous Substances) en is loodvrij.

Veel Gestelde Vragen
Scroll naar boven
Contactformulierdemo